RONDE VAN BURGOS
 
Land:   Spanje
Datum:  13-17/8/2019
Categorie:  2.HC
  
 

Uitslag | Wedstrijd Info | 2018 | Erelijst | Statistieken | CB Puntenschaal | Widget
 
Klassement
1   Ivan Ramiro Sosa Cuervo       Ineos
2   Oscar Rodriguez Garaikoetxea       Euskadi Bask Country - Murias
3   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
4   Antonio Pedrero Lopez       Movistar
5   Guillaume Martin       Wanty - Groupe Gobert
6   Amanuel Werkilul Gebreigzabhier       Dimension Data
7   Pierre Rolland       Vital Concept - B&B Hotels
8   David De La Cruz Melgarejo       Ineos
9   Nicolay Cherkasov       Gazprom - RusVelo
10   Rui Alberto Faria Costa       UAE Emirates
11   Rui Pedro Carvalho Vinhas       W52 - FC Porto
12   Sergio Samitier Samitier       Euskadi Bask Country - Murias
13   Mikel Bizkarra Etxegibel       Euskadi Bask Country - Murias
14   Joan Bou Company       Nippo - Vini Fantini - Faizanè
15   Delio Fernandez Cruz       Delko - Marseille Provence
16   Miguel Eduardo Florez Lopez       Androni Giocattoli - Sidermec
17   Jonathan Lastra Martinez       Caja Rural - Seguros RGA
18   Sergey Chernetskiy       Caja Rural - Seguros RGA
19   Marton Dina       Pannon
20   Alessandro Bisolti       Androni Giocattoli - Sidermec
21   Remy Rochas       Delko - Marseille Provence
22   Louis Meintjes       Dimension Data
23   Daniel Felipe Munoz Giraldo       Androni Giocattoli - Sidermec
24   Kenny Elissonde       Ineos
25   Bart De Clercq       Wanty - Groupe Gobert
26   Jhonatan Manuel Narvaez Prado       Ineos
27   Cyril Gautier       Vital Concept - B&B Hotels
28   Jose Carlos Prates Neves Fernandes       Burgos - BH
29   Jetse Bol       Burgos - BH
30   Sebastian Henao Gomez       Ineos
31   Angel Madrazo Ruiz       Burgos - BH
32   Cesar Andre Lima Fonte       W52 - FC Porto
33   Anthony Rappo       IAM - Excelsior
34   Ibai Azurmendi Sagastibel       Fundacion Euskadi
35   Fernando Barcelo Aragon       Euskadi Bask Country - Murias
36   Alexander Aranburu Deba       Caja Rural - Seguros RGA
37   Oscar Cabedo Carda       Burgos - BH
38   Gonzalo Serrano Rodriguez       Caja Rural - Seguros RGA
39   Isaac Canton Serrano       Kometa
40   Aliaksandr Riabushenko       UAE Emirates
41   Fabien Doubey       Wanty - Groupe Gobert
42   Cristian Rodriguez Martin       Caja Rural - Seguros RGA
43   Carlos Alberto Betancur Gomez       Movistar
44   Cyril Barthe       Euskadi Bask Country - Murias
45   Aleksey Rybalkin       Gazprom - RusVelo
46   Ruben Plaza Molina       Israel Cycling Academy
47   Julien El Farès       Delko - Marseille Provence
48   Simon Pellaud       IAM - Excelsior
49   Francesco Gavazzi       Androni Giocattoli - Sidermec
50   Thomas Degand       Wanty - Groupe Gobert
51   Ivan Rovny       Gazprom - RusVelo
52   Marco Minnaard       Wanty - Groupe Gobert
53   Diego Rubio Hernandez       Burgos - BH
54   Jesus Ezquerra Muela       Burgos - BH
55   Kevin Rivera Serrano       Androni Giocattoli - Sidermec
56   Eduardo Sepulveda       Movistar
57   Alejandro Osorio Carvajal       Nippo - Vini Fantini - Faizanè
58   Joaquim Ricardo Soares Silva       W52 - FC Porto
59   Rémy Capron       IAM - Excelsior
60   Roy Goldstein       Israel Cycling Academy
61   Matthew Beers       UAE Emirates
62   Jimmy Turgis       Vital Concept - B&B Hotels
63   Lucas De Rossi       Delko - Marseille Provence
64   Jan Polanc       UAE Emirates
65   Imanol Erviti Ollo       Movistar
66   Jorge Arcas Pena       Movistar
67   Daniel Turek       Israel Cycling Academy
68   Stepan Kurianov       Gazprom - RusVelo
69   Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez       Caja Rural - Seguros RGA Amateurs
70   Simone Petilli       UAE Emirates
71   Javier Moreno Bazan       Delko - Marseille Provence
72   Vasil Kiryienka       Ineos
73   Fabian Lienhard       IAM - Excelsior
74   Jon Aberasturi Izaga       Caja Rural - Seguros RGA
75   Théo Delacroix       CC Etupes
76   Juan Camacho Del Fresno       Kometa
77   Txomin Juaristi Arrieta       Fundacion Euskadi
78   Alexis Renard       Côtes d`Armor-Marie Morin - Véranda Rideau
79   Arnaud Courteille       Vital Concept - B&B Hotels
80   Manuel Belletti       Androni Giocattoli - Sidermec
81   Iker Ballarin Manso       Fundacion Euskadi
82   Asier Etxeberria Zafra       Fundacion Euskadi
83   Mihkel Räim       Israel Cycling Academy
84   Bert De Backer       Vital Concept - B&B Hotels
85   Mikel Iturria Segurola       Euskadi Bask Country - Murias
86   Dennis Van Winden       Israel Cycling Academy
87   Juan Jose Lobato Del Valle       Nippo - Vini Fantini - Faizanè
88   Jokin Aranburu Arruti       Fundacion Euskadi
89   Samuele Zoccarato       IAM - Excelsior
90   Rory Sutherland       UAE Emirates
91   Jose Antonio Garcia Martin       Kometa
92   Alexander Konychev       Dimension Data - Qhubeka
93   Diego Pablo Sevilla Lopez       Kometa
94   Mikel Alonso Flores       Fundacion Euskadi
95   Jacques Janse Van Rensburg       Dimension Data
96   Dylan Page       IAM - Excelsior
97   Imerio Cima       Nippo - Vini Fantini - Faizanè
98   Corey Davis       IAM - Excelsior
99   Antonio Puppio       Kometa
100   Dzmitry Zhyhunou       Fundacion Euskadi
101   Ian Stannard       Ineos
102   Hiroki Nishimura       Nippo - Vini Fantini - Faizanè
103   Evgeny Kobernyak       Gazprom - RusVelo
104   Kris Boeckmans       Vital Concept - B&B Hotels
105   Daniel Viegas       Kometa
106   Angel Lorenzo Sanchez Rebollido       W52 - FC Porto