Amanda SPRATT
 
Land:    Australie
Geboren:   1987-09-17 (32), Penrith
Geslacht:  
  
  
 
Source: Orica - AIS 

Weg | Baan | Meer
Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Zeges (UCI)
  2005    -      126    -
  2006    -      378    -
  2007    -      237    -
  2008    -      482    -
  2010    AIS       61    -
  2011    -      88    2
  2012    Orica - GreenEdge - AIS       66    1
  2013    Orica - AIS       78    -
  2014    Orica - AIS       168    -
  2015    Orica - AIS       35    1
  2016    Orica - AIS       32    3
  2017    Orica - Scott       29    3
  2018    Mitchelton - Scott       3    6
  2019    Mitchelton - Scott       6    3
  2020    Mitchelton - Scott       6    2

Uitslagen | Overwinningen | Analyse

2004

Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (27/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (1/10)
  9e plaats

2005

Tour Down Under (18-22/1)
  10e plaats
Canberra Tour (15-17/4)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (12/8)
  10e plaats

2006

NK Australie Tijdrit (11/1)
  6e plaats
Ronde van Italie (30/6-9/7)
  96e plaats

2007

NK Australie Tijdrit (11/1)
  5e plaats
GP GFM Meccanica (1/5)
  7e plaats
Sparkassen Giro - Bochum (4/8)
  11e plaats

2008

NK Australie Tijdrit (9/1)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  97e plaats

2010

NK Australie (9/1)
  5e plaats
Ronde van Nieuw Zeeland (24-28/2)
  8e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (28/3 - CDM)
  16e plaats
Ronde van Bourgogne (23-24/5)
  3e plaats
  1e plaats in 3e etappe
Canberra Tour (2-4/7)
  3e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 4e etappe
Omloop van Frankrijk (8-14/8)
  11e plaats
Classica Citta di Padova (28/8)
  6e plaats

2011

NK Australie (8/1)
  10e plaats
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  41e plaats
GP Krasna Lipa (7-10/7)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (13-18/9)
  11e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  110e plaats

2012

NK Australie (7/1)
  1e plaats
NK Australie Tijdrit (10/1)
  4e plaats
Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  9e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - CDM)
  33e plaats
Ronde van Gelderland (15/4)
  4e plaats
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  79e plaats
GP Cornaredo (20/5)
  7e plaats
Dorpenomloop Aalburg (26/5)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen (22/9)
  68e plaats

2013

NK Australie Tijdrit (9/1)
  7e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  37e plaats
Waalse Pijl (17/4 - CDM)
  35e plaats
Omloop van Borsele (20/4)
  7e plaats
GP Elsy Jacobs (26-28/4)
  8e plaats
Ronde van Italie (30/6-7/7)
  23e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  6e plaats
Vårgårda Ploegentijdrit (16/8 - CDM)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (22/9)
  3e plaats

2014

NK Australie Tijdrit (8/1)
  7e plaats
NK Australie (11/1)
  5e plaats
Omloop van het Hageland (9/3)
  8e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (30/3 - CDM)
  23e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  45e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (21/9)
  2e plaats

2015

Tour Down Under (17-20/1)
  5e plaats
Great Ocean Race (31/1)
  4e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  56e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  19e plaats
GP Elsy Jacobs (1-3/5)
  12e plaats
GP Cham-Hagendorn (31/5)
  6e plaats
Emakumen Bira (10-14/6)
  9e plaats
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (20/6)
  1e plaats
Ronde van Thüringen (17-23/7)
  4e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 7e etappe
  3e plaats in 8e etappe
Ronde van Noorwegen (14-16/8)
  3e plaats
  2e plaats in 2e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (21/8 - CDM)
  8e plaats
Vårgårda (23/8 - CDM)
  24e plaats
GP Plouay (29/8 - CDM)
  43e plaats
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  14e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (20/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  48e plaats

2016

NK Australie (10/1)
  1e plaats
Tour Down Under (16-19/1)
  7e plaats
  10e plaats in 2e etappe
  7e plaats in 3e etappe
Great Ocean Race (30/1)
  1e plaats
Strade Bianche (5/3 - World Tour)
  16e plaats
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  24e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  15e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (12/4)
  6e plaats
Emakumen Bira (13-17/4)
  5e plaats in 1e etappe
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  23e plaats
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  20e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  20e plaats
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  5e plaats
  4e plaats in 3e etappe
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  2e plaats
  1e plaats in 6e etappe
  10e plaats in 7e etappe
Olympische Spelen (7/8)
  15e plaats
Vårgårda (21/8 - World Tour)
  7e plaats
GP Plouay (27/8 - World Tour)
  14e plaats
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  13e plaats
  8e plaats in 6e etappe

2017

NK Australie (8/1)
  2e plaats
Tour Down Under (14-17/1)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  6e plaats
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  8e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  27e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  96e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  26e plaats
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  44e plaats
Waalse Pijl (19/4 - World Tour)
  50e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  27e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (16/5)
  5e plaats
Emakumen Bira (17-21/5)
  5e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  7e plaats in 5e etappe
Ronde van Italie (30/6-9/7 - World Tour)
  5e plaats
  7e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 5e etappe
  8e plaats in 8e etappe
  2e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  6e plaats
La Course by Le Tour de France (poursuite) (22/7)
  5e plaats
Vårgårda (13/8 - World Tour)
  32e plaats
GP Plouay (26/8 - World Tour)
  24e plaats
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  24e plaats
Wereldkampioenschappen (23/9)
  40e plaats

2018

NK Australie (7/1)
  4e plaats
Tour Down Under (11-14/1)
  1e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
Great Ocean Race (27/1)
  18e plaats
Strade Bianche (3/3 - World Tour)
  7e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (18/3 - World Tour)
  4e plaats
Driedaagse Brugge - De Panne (22/3 - World Tour)
  67e plaats
Amstel Gold Race (15/4 - World Tour)
  3e plaats
Waalse Pijl (18/4 - World Tour)
  5e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (22/4 - World Tour)
  2e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (17/5)
  20e plaats
Emakumen Bira (19-22/5 - World Tour)
  1e plaats
  1e plaats in 4e etappe
GP Cham-Hagendorn (27/5)
  1e plaats
Ronde van Italie (6-15/7 - World Tour)
  3e plaats
  9e plaats in 2e etappe
  8e plaats in 5e etappe
  1e plaats in 6e etappe
  1e plaats in klassement na 6e etappe
  5e plaats in 7e etappe
  3e plaats in 9e etappe
  6e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (17/7 - World Tour)
  8e plaats
Ride London Classic (28/7 - World Tour)
  86e plaats
Ronde van Noorwegen Ploegentijdrit (16/8 - World Tour)
  2e plaats
Ronde van Noorwegen (17-19/8 - World Tour)
  23e plaats
GP Plouay (25/8 - World Tour)
  5e plaats
Holland Ladies Tour (28/8-2/9 - World Tour)
  6e plaats
  5e plaats in 1e etappe
  10e plaats in 5e etappe
Wereldkampioenschappen (29/9)
  2e plaats
Ronde van Guangxi (21/10 - World Tour)
  16e plaats

2019

NK Australie (6/1)
  2e plaats
Tour Down Under (10-13/1)
  1e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
Great Ocean Race (26/1)
  3e plaats
Herald Sun Tour (30-31/1)
  2e plaats
  7e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - World Tour)
  2e plaats
Driedaagse Brugge - De Panne (28/3 - World Tour)
  98e plaats
Gent - Wevelgem (31/3 - World Tour)
  79e plaats
Ronde van Vlaanderen (7/4 - World Tour)
  20e plaats
Amstel Gold Race (21/4 - World Tour)
  11e plaats
Waalse Pijl (24/4 - World Tour)
  11e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (28/4 - World Tour)
  11e plaats
Ronde van Yorkshire (3-4/5)
  5e plaats
  5e plaats in 2e etappe
Durango-Durango Emakumen Saria (20/5)
  2e plaats
Emakumen Bira (22-25/5 - World Tour)
  2e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  5e plaats in 4e etappe
Ronde van Italie (5-14/7 - World Tour)
  3e plaats
  6e plaats in 2e etappe
  5e plaats in 5e etappe
  8e plaats in 6e etappe
  10e plaats in 7e etappe
  4e plaats in 9e etappe
La Course by Le Tour de France (19/7 - World Tour)
  24e plaats
Donostia San Sebastian Klasikoa (3/8)
  18e plaats
GP Plouay (31/8 - World Tour)
  13e plaats
Holland Ladies Tour (3-8/9 - World Tour)
  4e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (24/9)
  11e plaats
Wereldkampioenschappen (28/9)
  3e plaats

2020

NK Australie Tijdrit (8/1)
  4e plaats
NK Australie (12/1)
  1e plaats
Tour Down Under (16-19/1)
  3e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  10e plaats in 3e etappe
Great Ocean Race (1/2 - World Tour)
  3e plaats