Kathryn WATT
 
Land:    Australie
Geboren:   1964-09-11 (55)
Geslacht:  
  
  

Weg | Baan | Meer
Belangrijke overwinningen
  Olympische Spelen (1992)

Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Zeges (UCI)
  1988    -      84   
  1989    -      -   
  1990    -      27   
  1991    -      110   
  1992    -      5   
  1993    -      35   
  1994    -      5   
  1995    -      20   
  1996    -      32   
  1997    -      71   
  1998    -      6   
  1999    -      29   
  2000    -      104   
  2001    -      -   
  2002    -      -   
  2003    -      132   
  2004    Lietzsport       66    -
  2005    USC Chirio - Forno d`Asolo       49    2
  2006    Lotto - Belisol       58    1
  2007    Lotto - Belisol       87    1
  2008    Lotto - Belisol (1/1-30/6)
Lot-et-Garonne (1/7-31/12)  

  
166    -
  2009    -      183    -

Uitslagen | Overwinningen | Analyse

1988

NK Australie
  3e plaats
Ronde van Frankrijk (10-24/7)
  7e plaats

1990

Gemenebest Spelen (3/2)
  1e plaats
GP Osaka (20/5)
  4e plaats
GP Tokyo (27/5)
  5e plaats
Ronde van Italie (13-22/7)
  3e plaats
  2e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
  1e plaats in 7e etappe
  3e plaats in 8e etappe
Wereldkampioenschappen (1/9)
  15e plaats
NK Australie (19/9)
  4e plaats

1991

Ster der Vogezen (19-21/4)
  14e plaats
Ronde van de Aude (2-12/5)
  37e plaats
  1e plaats in 1e etappe
Ronde van de Drome (22-26/5)
  18e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Ronde van de EG (3-14/9)
  49e plaats
  3e plaats in 1e etappe

1992

NK Australie Tijdrit
  1e plaats
Ore-Ida Women`s Challenge (5/7)
  9e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 7e etappe
  1e plaats in 8e etappe
Olympische Spelen (26/7)
  1e plaats
Tour Cycliste Feminin (13-23/8)
  12e plaats
  3e plaats in 1e etappe
NK Australie (4/10)
  1e plaats

1993

NK Australie Tijdrit
  1e plaats
Omloop van `t Molenheike (20-23/5)
  16e plaats
Driedaagse van Pattensen (18-20/6)
  3e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Ostlandet 4-Dagens (1-4/7)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Wereldkampioenschappen (28/8)
  41e plaats
NK Australie (11/9)
  1e plaats

1994

Canberra Milk Race (23-25/4)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Vysocina Ronde (2-5/6)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Ronde van de Piave (12/6)
  1e plaats
Driedaagse van Pattensen (17-19/6)
  4e plaats
Ronde van Italie (11/7)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 7e etappe
Gemenebest Spelen Ploegentijdrit (19/8)
  1e plaats
Gemenebest Spelen (21/8)
  1e plaats
NK Australie Tijdrit (14/9)
  1e plaats
NK Australie (16/9)
  1e plaats

1995

NK Australie (21/4)
  4e plaats
NK Australie Tijdrit (27/4)
  2e plaats
GP Japan (14-21/5)
  9e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Idaho International Women`s Challenge (15-25/6)
  9e plaats
Fitchburg Longsjo Classic (1-4/7)
  1e plaats
  1e plaats in 3e etappe
GP Kanton Zürich (12-16/7)
  3e plaats
  2e plaats in 4e etappe
Tour Cycliste Feminin (29/7-12/8)
  10e plaats
Masters Feminin (2-3/9)
  3e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (4/10)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen (7/10)
  10e plaats

1996

NK Australie Tijdrit (17/4)
  1e plaats
NK Australie (19/4)
  2e plaats
Ronde van de Aude (2-12/5)
  10e plaats
Ronde van Mallorca (16-19/5)
  20e plaats
Idaho International Women`s Challenge (18-30/6)
  6e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 4e etappe
Olympische Spelen (21/7)
  9e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (3/8)
  4e plaats

1997

Ronde van Italie (2-13/7)
  21e plaats
Ronde van Thüringen (30/7-3/8)
  9e plaats
Tour Cycliste Feminin (13-24/8)
  19e plaats
  2e plaats in 10e etappe
Chrono Champenois (7/9)
  3e plaats
Grote Landenprijs (20/9)
  6e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (8/10)
  13e plaats
Wereldkampioenschappen (11/10)
  65e plaats
NK Australie Tijdrit (5/11)
  2e plaats
NK Australie (8/11)
  4e plaats

1998

Sydney (29/3 - CDM)
  23e plaats
Ronde van de Aude (8-17/5)
  7e plaats
  2e plaats in proloog
  2e plaats in 6e etappe
  2e plaats in 7e etappe
GP Presov (22-24/5)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Gracia Tour (29-31/5)
  2e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Corestates Liberty Classic (7/6 - CDM)
  65e plaats
Ottawa Grand Prix (13/6 - CDM)
  22e plaats
HP International Women`s Challenge (16-21/6)
  12e plaats
Ronde van Bretagne (27/6-1/7)
  2e plaats
  2e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 4e etappe
Boucles Nontronnaises (14/7)
  1e plaats
Ronde van de Haute-Vienne (24-26/7)
  4e plaats
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Tour Cycliste Feminin (11-22/8)
  13e plaats
  3e plaats in 15e etappe
Gemenebest Spelen (13/9)
  5e plaats
Gemenebest Spelen Tijdrit (15/9)
  3e plaats
Grote Landenprijs (19/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (6/10)
  6e plaats
NK Australie Tijdrit (28/10)
  2e plaats
NK Australie (31/10)
  1e plaats

1999

Tour de Snowy (28/2-4/3)
  11e plaats
  3e plaats in 5e etappe
Canberra (7/3 - CDM)
  49e plaats
NK Australie Tijdrit (25/3)
  2e plaats
NK Australie (28/3)
  2e plaats
Canberra Milk Race (23-25/4)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Montreal (30/5 - CDM)
  26e plaats
HP International Women`s Challenge (9-20/6)
  14e plaats
  5e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 9e etappe
Fitchburg Longsjo Classic (2-5/7)
  4e plaats
  3e plaats in 1e etappe
Gracia Tour (16-18/7)
  7e plaats
  3e plaats in 3e etappe
Ronde van Toona (27/7-1/8)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Killington Stage Race (4-6/9)
  6e plaats
Chrono Champenois (12/9)
  4e plaats
Grote Landenprijs (18/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (5/10)
  10e plaats

2000

NK Australie (16/1)
  7e plaats
NK Australie Tijdrit (18/3)
  4e plaats
Canberra Milk Race (28-30/4)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe

2003

Kampioenschap Oceanie Tijdrit (11/9)
  3e plaats
Kampioenschap Oceanie (14/9)
  10e plaats
Chrono des Herbiers (19/10)
  3e plaats

2004

NK Australie Tijdrit (15/1)
  3e plaats
NK Australie (17/1)
  8e plaats
Canberra Tour (6-8/2)
  4e plaats
Geelong Tour (22-25/2)
  7e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Souvenir Magali Pache (2/5)
  6e plaats
Chrono des Herbiers (17/10)
  2e plaats
Tour of Bright (4-5/12)
  8e plaats
  1e plaats in 2e etappe

2005

NK Australie Tijdrit (11/1)
  5e plaats
Souvenir Magali Pache (1/5)
  8e plaats
Ronde van Thüringen (19-24/7)
  1e plaats in 2e etappe
GP Les Forges (31/7)
  2e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Chrono Champenois (18/9)
  1e plaats
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (3/12)
  2e plaats
Kampioenschap Oceanie (4/12)
  5e plaats

2006

NK Australie Tijdrit (11/1)
  1e plaats
NK Australie (13/1)
  8e plaats
Gemenebest Spelen Tijdrit (21/3)
  2e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - CDM)
  44e plaats
Waalse Pijl (19/4 - CDM)
  44e plaats
Souvenir Magali Pache (30/4)
  6e plaats
Haspengouwse Pijl (11/6)
  2e plaats
Chrono Champenois (10/9)
  9e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (20/9)
  28e plaats
Chrono des Herbiers (15/10)
  5e plaats

2007

NK Australie Tijdrit (11/1)
  2e plaats
NK Australie (13/1)
  9e plaats
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (3/5)
  2e plaats
Kampioenschap Oceanie (6/5)
  1e plaats
Tour of Bright (1-2/12)
  5e plaats
  1e plaats in 2e etappe

2008

NK Australie Tijdrit (9/1)
  4e plaats
Memorial Davide Fardelli (7/9)
  8e plaats
Chrono Champenois (14/9)
  6e plaats
Tour of Bright (6-7/12)
  10e plaats
  3e plaats in 2e etappe

2009

Mersey Valley Tour
  1e plaats in 1e etappe
NK Australie Tijdrit (7/1)
  3e plaats
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (12/2)
  5e plaats
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (13/11)
  6e plaats
Kampioenschap Oceanie (15/11)
  10e plaats