Kathryn WATT
 
Land:    Australien
Geboren:   1964-09-11 (55)
Geschlecht:  
  
  

Strasse | Bahn | Mehr
Wichtige Siege
  Olympische Spiele (1992)

Jahr   Teams    CycleBase
Weltrangliste
   Siege (UCI)
  1988    -      84   
  1989    -      -   
  1990    -      27   
  1991    -      110   
  1992    -      5   
  1993    -      35   
  1994    -      5   
  1995    -      20   
  1996    -      32   
  1997    -      71   
  1998    -      6   
  1999    -      29   
  2000    -      104   
  2001    -      -   
  2002    -      -   
  2003    -      132   
  2004    Lietzsport       66    -
  2005    USC Chirio - Forno d`Asolo       49    2
  2006    Lotto - Belisol       58    1
  2007    Lotto - Belisol       87    1
  2008    Lotto - Belisol (1/1-30/6)
Lot-et-Garonne (1/7-31/12)  

  
166    -
  2009    -      183    -

Ergebnisse | | Analyse

1988

NM Australien
  3rd Platz
Tour de France (10-24/7)
  7th Platz

1990

Commonwealth Games (3/2)
  1st Platz
GP Osaka (20/5)
  4th Platz
GP Tokyo (27/5)
  5th Platz
Giro d`Italia (13-22/7)
  3rd Platz
  2nd Platz in 4th Etappe
  2nd Platz in 5th Etappe
  1st Platz in 7th Etappe
  3rd Platz in 8th Etappe
Weltmeisterschaften (1/9)
  15th Platz
NM Australien (19/9)
  4th Platz

1991

Ster der Vogezen (19-21/4)
  14th Platz
Ronde van de Aude (2-12/5)
  37th Platz
  1st Platz in 1st Etappe
Ronde van de Drome (22-26/5)
  18th Platz
  2nd Platz in 1st Etappe
Ronde van de EG (3-14/9)
  49th Platz
  3rd Platz in 1st Etappe

1992

NM Australien EZF
  1st Platz
Ore-Ida Women`s Challenge (5/7)
  9th Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 7th Etappe
  1st Platz in 8th Etappe
Olympische Spiele (26/7)
  1st Platz
Tour Cycliste Feminin (13-23/8)
  12nd Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
NM Australien (4/10)
  1st Platz

1993

NM Australien EZF
  1st Platz
Omloop van `t Molenheike (20-23/5)
  16th Platz
Driedaagse van Pattensen (18-20/6)
  3rd Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  3rd Platz in 4th Etappe
Ostlandet 4-Dagens (1-4/7)
  2nd Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 5th Etappe
Weltmeisterschaften (28/8)
  41st Platz
NM Australien (11/9)
  1st Platz

1994

Canberra Milk Race (23-25/4)
  1st Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
Vysocina Ronde (2-5/6)
  1st Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 5th Etappe
Ronde van de Piave (12/6)
  1st Platz
Driedaagse van Pattensen (17-19/6)
  4th Platz
Giro d`Italia (11/7)
  2nd Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 5th Etappe
  3rd Platz in 7th Etappe
Commonwealth Games MZF (19/8)
  1st Platz
Commonwealth Games (21/8)
  1st Platz
NM Australien EZF (14/9)
  1st Platz
NM Australien (16/9)
  1st Platz

1995

NM Australien (21/4)
  4th Platz
NM Australien EZF (27/4)
  2nd Platz
GP Japan (14-21/5)
  9th Platz
  2nd Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
Idaho International Women`s Challenge (15-25/6)
  9th Platz
Fitchburg Longsjo Classic (1-4/7)
  1st Platz
  1st Platz in 3rd Etappe
GP Kanton Zürich (12-16/7)
  3rd Platz
  2nd Platz in 4th Etappe
Tour Cycliste Feminin (29/7-12/8)
  10th Platz
Masters Feminin (2-3/9)
  3rd Platz
  3rd Platz in 2nd Etappe
  2nd Platz in 3rd Etappe
Weltmeisterschaften EZF (4/10)
  3rd Platz
Weltmeisterschaften (7/10)
  10th Platz

1996

NM Australien EZF (17/4)
  1st Platz
NM Australien (19/4)
  2nd Platz
Ronde van de Aude (2-12/5)
  10th Platz
Ronde van Mallorca (16-19/5)
  20th Platz
Idaho International Women`s Challenge (18-30/6)
  6th Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz in 4th Etappe
Olympische Spiele (21/7)
  9th Platz
Olympische Spiele EZF (3/8)
  4th Platz

1997

Giro d`Italia (2-13/7)
  21st Platz
Thüringen Rundfahrt (30/7-3/8)
  9th Platz
Tour Cycliste Feminin (13-24/8)
  19th Platz
  2nd Platz in 10th Etappe
Chrono Champenois (7/9)
  3rd Platz
Grote Landenprijs (20/9)
  6th Platz
Weltmeisterschaften EZF (8/10)
  13rd Platz
Weltmeisterschaften (11/10)
  65th Platz
NM Australien EZF (5/11)
  2nd Platz
NM Australien (8/11)
  4th Platz

1998

Sydney (29/3 - CDM)
  23rd Platz
Ronde van de Aude (8-17/5)
  7th Platz
  2nd Platz im Prolog
  2nd Platz in 6th Etappe
  2nd Platz in 7th Etappe
GP Presov (22-24/5)
  1st Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 2nd Etappe
  3rd Platz in 3rd Etappe
  3rd Platz in 4th Etappe
Gracia Tour (29-31/5)
  2nd Platz
  2nd Platz in 2nd Etappe
  3rd Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
Corestates Liberty Classic (7/6 - CDM)
  65th Platz
Ottawa Grand Prix (13/6 - CDM)
  22nd Platz
HP International Women`s Challenge (16-21/6)
  12nd Platz
Ronde van Bretagne (27/6-1/7)
  2nd Platz
  2nd Platz im Prolog
  1st Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 4th Etappe
Boucles Nontronnaises (14/7)
  1st Platz
Tour de la Haute-Vienne (24-26/7)
  4th Platz
  1st Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
Tour Cycliste Feminin (11-22/8)
  13rd Platz
  3rd Platz in 15th Etappe
Commonwealth Games (13/9)
  5th Platz
Commonwealth Games EZF (15/9)
  3rd Platz
Grote Landenprijs (19/9)
  2nd Platz
Weltmeisterschaften EZF (6/10)
  6th Platz
NM Australien EZF (28/10)
  2nd Platz
NM Australien (31/10)
  1st Platz

1999

Tour de Snowy (28/2-4/3)
  11st Platz
  3rd Platz in 5th Etappe
Canberra (7/3 - CDM)
  49th Platz
NM Australien EZF (25/3)
  2nd Platz
NM Australien (28/3)
  2nd Platz
Canberra Milk Race (23-25/4)
  1st Platz
  1st Platz im Prolog
  3rd Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
Montreal (30/5 - CDM)
  26th Platz
HP International Women`s Challenge (9-20/6)
  14th Platz
  5th Platz in 4th Etappe
  2nd Platz in 9th Etappe
Fitchburg Longsjo Classic (2-5/7)
  4th Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
Gracia Tour (16-18/7)
  7th Platz
  3rd Platz in 3rd Etappe
Tour de Toona (27/7-1/8)
  2nd Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
Killington Stage Race (4-6/9)
  6th Platz
Chrono Champenois (12/9)
  4th Platz
Grote Landenprijs (18/9)
  7th Platz
Weltmeisterschaften EZF (5/10)
  10th Platz

2000

NM Australien (16/1)
  7th Platz
NM Australien EZF (18/3)
  4th Platz
Canberra Milk Race (28-30/4)
  1st Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe

2003

Kampioenschap Oceanie Tijdrit (11/9)
  3rd Platz
Kampioenschap Oceanie (14/9)
  10th Platz
Chrono des Herbiers (19/10)
  3rd Platz

2004

NM Australien EZF (15/1)
  3rd Platz
NM Australien (17/1)
  8th Platz
Canberra Tour (6-8/2)
  4th Platz
Geelong Tour (22-25/2)
  7th Platz
  2nd Platz in 1st Etappe
Souvenir Magali Pache (2/5)
  6th Platz
Chrono des Herbiers (17/10)
  2nd Platz
Tour of Bright (4-5/12)
  8th Platz
  1st Platz in 2nd Etappe

2005

NM Australien EZF (11/1)
  5th Platz
Souvenir Magali Pache (1/5)
  8th Platz
Thüringen Rundfahrt (19-24/7)
  1st Platz in 2nd Etappe
GP Les Forges (31/7)
  2nd Platz
  2nd Platz in 1st Etappe
Chrono Champenois (18/9)
  1st Platz
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (3/12)
  2nd Platz
Kampioenschap Oceanie (4/12)
  5th Platz

2006

NM Australien EZF (11/1)
  1st Platz
NM Australien (13/1)
  8th Platz
Commonwealth Games EZF (21/3)
  2nd Platz
Ronde van Vlaanderen (2/4 - CDM)
  44th Platz
Fleche Wallone (19/4 - CDM)
  44th Platz
Souvenir Magali Pache (30/4)
  6th Platz
Haspengouwse Pijl (11/6)
  2nd Platz
Chrono Champenois (10/9)
  9th Platz
Weltmeisterschaften EZF (20/9)
  28th Platz
Chrono des Herbiers (15/10)
  5th Platz

2007

NM Australien EZF (11/1)
  2nd Platz
NM Australien (13/1)
  9th Platz
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (3/5)
  2nd Platz
Kampioenschap Oceanie (6/5)
  1st Platz
Tour of Bright (1-2/12)
  5th Platz
  1st Platz in 2nd Etappe

2008

NM Australien EZF (9/1)
  4th Platz
Memorial Davide Fardelli (7/9)
  8th Platz
Chrono Champenois (14/9)
  6th Platz
Tour of Bright (6-7/12)
  10th Platz
  3rd Platz in 2nd Etappe

2009

Mersey Valley Tour
  1st Platz in 1st Etappe
NM Australien EZF (7/1)
  3rd Platz
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (12/2)
  5th Platz
Kampioenschap Oceanie Tijdrit (13/11)
  6th Platz
Kampioenschap Oceanie (15/11)
  10th Platz