KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
30/7-2/8   Ronde van Servie  
Winnaar: Enrico Salvador
   2.2  
31/7-4/8   Ronde van de Elzas  
Winnaar: Thomas Pidcock
   2.2  
31/7-11/8   Ronde van Portugal  
Winnaar: Joao Pedro Lourenco Rodrigues
   2.1  
2-5/8   Kreiz Breizh  
Winnaar: Mathijs Paasschens
   2.2  
2-11/8   Ronde van Guadeloupe  
Winnaar: Adrien Guillonnet
   2.2  
3/8   Clasica San Sebastian  
Winnaar: Remco Evenepoel
   1.WT  
3/8   Hansa Bygg Kalmar  
Winnaar: Norman Vahtra
   1.2  
3-9/8   Ronde van Polen  
Winnaar: Pavel Sivakov
   2.WT  
4/8   Ride London Classic  
Winnaar: Elia Viviani
   1.WT  
4/8   Hel van Voerendaal  
Winnaar: Laurens Huys
   NE  
4/8   GP Kranj  
Winnaar: Marko Kump
   1.2  
7/8   Eurepese Kampioenschappen Estafette  
Winnaar: Nederland
   CC  
7/8   Pan Amerikaanse Spelen Tijdrit  
Winnaar: Daniel Felipe Martinez Poveda
   JC  
7-10/8   Ronde van Szeklerland  
Winnaar: Jonas Rapp
   2.2  
8/8   Europese Kampioenschappen Tijdrit U23  
Winnaar: Johan Price-Pejtersen
   CC  
8/8   Europese Kampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Remco Evenepoel
   CC  
10/8   Europese Kampioenschappen U23  
Winnaar: Alberto Dainese
   CC  
10/8   Pan Amerikaanse Spelen  
Winnaar: Maximiliano Ariel Richeze Araquistain
   JC  
11/8   Europese Kampioenschappen  
Winnaar: Elia Viviani
   CC  
11/8   Vlaamse Havenpijl  
Winnaar: Tibo Nevens
   1.2  
11/8   GP Poggiana  
Winnaar: Fabio Mazzucco
   1.2U  
11/8   Oita Urban Classic  
Winnaar: Drew Morey
   1.2  
11/8   Slag om Norg  
Winnaar: Coen Vermeltfoort
   1.1  
12-18/8   BinckBank Tour  
Winnaar: Laurens De Plus
   2.WT  
12-18/8   Ronde van Utah  
Winnaar: Ben Hermans
   2.HC  
13-17/8   Ronde van Burgos  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo
   2.HC  
14/8   NK Zweden Tijdrit  
Winnaar: Tobias Ludvigsson
   CN  
15/8   Puchar Ministra Obrony Narodowej  
Winnaar: Norman Vahtra
   1.2  
15-18/8   Ronde van Tsjechie  
Winnaar: Daryl Impey
   2.1  
15-18/8   Arctic Race  
Winnaar: Alexey Lutsenko
   2.HC  
15-24/8   Ronde van de Toekomst      2.NC  
16/8   GP Capodarco  
Winnaar: Filippo Zana
   1.2U  
17/8   NK Belgie U23  
Winnaar: Florian Vermeersch
   CN  
17/8   Memorial Henryka Lasaka  
Winnaar: Norman Vahtra
   1.2  
18/8   Fyn Rundt  
Winnaar: Rasmus Christian Quaade
   1.1  
18/8   Poly Normande  
Winnaar: Benoit Cosnefroy
   1.1  
18/8   Ronde van de Achterhoek  
Winnaar: Marco Doets
   NE  
18/8   Puchar Karpat  
Winnaar: John Mandrysch
   1.2  
19-23/8   Ronde van Indonesie      2.1  
20/8   GP Stad Zottegem  
Winnaar: Piotr Havik
   1.1  
20/8   GP Marbriers  
Winnaar: Damien Clayton
   1.2  
21/8   Veenendaal - Veenendaal Classic      1.1  
21-24/8   Ronde van de Limousin      2.1  
21-25/8   Ronde van Denemarken      2.HC  
22-25/8   Colorado Classic      2.HC  
23/8   Afrikaanse Spelen Ploegentijdrit      JC  
23/8   NK China Tijdrit      CN  
24/8   Afrikaanse Spelen Tijdrit      JC  
24/8   NK China      CN  
24/8   NK Honduras Tijdrit      CN  
24/8-15/9   Ronde van Spanje      2.WT  
25/8   Afrikaanse Spelen      JC  
25/8   Schaal Sels      1.1  
25/8   Hamburg Cyclassics      1.WT  
25/8   NK Honduras      CN  
27-30/8   Ronde van Poitou Charentes      2.1  
28/8   Druivenkoers      1.1  
29/8-1/9   Ronde van Duitsland      2.HC  
30/8   Great War Remembrance Race      1.1  
31/8   Omloop Mandel-Leie-Schelde      1.1  
31/8-1/9   Ronde van Almaty      2.1