KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
24/8-15/9   Ronde van Spanje  
Winnaar: Primoz Roglic
   2.WT  
29/8-1/9   Ronde van Duitsland  
Winnaar: Jasper Stuyven
   2.HC  
1/9   GP Albert Fauville-Baulet  
Winnaar: Florian Vermeersch
   NE  
1/9   GP Jef Scherens  
Winnaar: Niccolo Bonifazio
   1.1  
1/9   Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise  
Winnaar: Emiel Vermeulen
   1.2  
1/9   Bretagne Classic  
Winnaar: Sep Vanmarcke
   1.WT  
1/9   Kroatie - Slovenie  
Winnaar: Marko Kump
   1.2  
2-4/9   Ronde van Xingtai  
Winnaar: Carlos Cobos Marquez
   2.2  
4-7/9   Ronde van Friuli - Venetie - Giulia  
Winnaar: Clément Champoussin
   2.2  
6/9   NK Nederland Militairen      CN  
6/9   Hafjell GP  
Winnaar: Mikkel Bjerg
   1.2  
6/9   GP Velo Erciyes  
Winnaar: Onur Balkan
   1.2  
6-8/9   Ronde van Hokkaido  
Winnaar: Filippo Zaccanti
   2.2  
7/9   Brussels Cycling Classic  
Winnaar: Caleb Ewan
   1.HC  
7/9   Lillehammer GP  
Winnaar: Niklas Larsen
   1.2  
7-8/9   Ronde van Centraal Anatolie  
Winnaar: Ahmet Örken
   2.2  
7-14/9   Ronde van China  
Winnaar: Jeroen Meijers
   2.1  
7-14/9   Ronde van Groot-Brittannie  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   2.HC  
8/9   Antwerp Port Classic  
Winnaar: Aimé De Gendt
   1.1  
8/9   Chrono Champenois  
Winnaar: Mikkel Bjerg
   1.2  
8/9   GP Fourmies  
Winnaar: Pascal Ackermann
   1.HC  
8/9   Eurode Omloop  
Winnaar: Sjoerd Bax
   NE  
8/9   Gylne Gutuer  
Winnaar: Kristoffer Skjerping
   1.2  
11-15/9   Ronde van Roemenie  
Winnaar: Alex Molenaar
   2.1  
13/9   GP Quebec  
Winnaar: Michael Matthews
   1.WT  
13-15/9   La Boucle de l`Artois  
Winnaar: Louis Louvet
   NE  
14/9   Kustpijl  
Winnaar: Bas Van Der Kooij
   1.2  
14/9   Coppa Agostoni  
Winnaar: Aliaksandr Riabushenko
   1.1  
14-15/9   Finale Clubcompetitie  
Winnaar: Robin Blummel
   NE  
15/9   GP Judendorf  
Winnaar: Maciej Paterski
   1.2  
15/9   GP Montreal  
Winnaar: Greg Van Avermaet
   1.WT  
15/9   Duo Normand  
Winnaar: Rasmus Christian Quaade - Mathias Norsgaard Jørgensen
   1.1  
15/9   Ronde van de Doubs  
Winnaar: Stefan Küng
   1.1  
15/9   Rund um Sebnitz  
Winnaar: Adam Toupalik
   NE  
15/9   Coppa Bernocchi  
Winnaar: Phil Bauhaus
   1.1  
16-22/9   Ronde van China      2.1  
17-18/9   Ronde van Toscane      2.1  
17-22/9   Olympia`s Tour      2.2U  
18/9   GP Wallone      1.1  
18-21/9   Ronde van Slowakije      2.1  
19/9   Coppa Sabatini      1.1  
20/9   Kampioenschap van Vlaanderen      1.1  
20/9   GP Erciyes      1.2  
21/9   Primus Classic      1.HC  
21/9   Memorial Marco Pantani      1.1  
21-22/9   Ronde van het Sauerland      NE  
21-22/9   Ronde van Kayseri      2.2  
22/9   Wereldkampioenschappen Estafette      CM  
22/9   Gooikse Pijl      1.1  
22/9   GP Isbergues      1.1  
22/9   Trofeo Matteotti      1.1  
23/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U19      CM  
24/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U23      CM  
24/9   Gouden Wiel      1.2U  
25/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit      CM  
25/9   Omloop van het Houtland      1.1  
26/9   Wereldkampioenschappen U19      CM  
27/9   Wereldkampioenschappen U23      CM  
27-29/9   Ronde van Mevlana      2.2  
29/9   Wereldkampioenschappen      CM  
29/9   Parijs - Chauny      1.1  
29/9   Ronde van Midden-Brabant      NE