UITSLAGEN
Wegwedstrijden
23/2   Ronde van Andalusie (Ruta del Sol) (19/2-23/2)  
Winnaar: Jakob Fuglsang   
   2.Pro  
23/2   Ronde van de Algarve (19/2-23/2)  
Winnaar: Remco Evenepoel   
   2.Pro  
23/2   Tour des Alpes-Maritimes et du Var (21/2-23/2)  
Winnaar: Nairo Alexander Quintana Rojas   
   2.1  
23/2   Ronde van Antalya (20/2-23/2)  
Winnaar: Max Stedman   
   2.2  
23/2   Wielerweek Valencia (20/2-23/2)  
Winnares: Anna Van Der Breggen   
   2.2  
21/2   NK Namibie Tijdrit  
Winnaar: Drikus Coetzee   
   CN  
21/2   NK Namibie Tijdrit  
Winnares: Melissa Hinz   
   CN  
20/2   Ronde van Dubai (17/2-20/2)  
Winnares: Lucy Van Der Haar (Garner)   
   2.2  
16/2   Clasica Costa del Almeria  
Winnaar: Pascal Ackermann   
   1.Pro  
16/2   Ronde van de Provence (13/2-16/2)  
Winnaar: Nairo Alexander Quintana Rojas   
   2.Pro  
16/2   Trofeo Laigueglia  
Winnaar: Giulio Ciccone   
   1.Pro  
16/2   Tour Colombia (11/2-16/2)  
Winnaar: Sergio Andres Higuita Garcia   
   2.1  
16/2   GP Antalya  
Winnaar: Maksim Piskunov   
   1.2  
16/2   NK Nieuw Zeeland  
Winnaar: Shane Archbold   
   CN  
16/2   NK Nieuw Zeeland  
Winnares: Niamh Fisher-Black   
   CN  
15/2   Malaysian Classic Race  
Winnaar: Johan Le Bon   
   1.1  
15/2   Ronde van Murcia (14/2-15/2)  
Winnaar: Xandro Meurisse   
   2.1  
14/2   Ronde van Langkawi (7/2-14/2)  
Winnaar: Danilo Celano   
   2.Pro  
14/2   GP Gazipasa  
Winnaar: Mamyr Stash   
   1.2  
14/2   GP Gazipasa  
Winnares: Olga Shekel   
   1.2  
14/2   NK Nieuw Zeeland Tijdrit  
Winnaar: Hamish Bond   
   CN  
14/2   NK Nieuw Zeeland Tijdrit  
Winnares: Teresa Adam   
   CN  
13/2   GP Alanya  
Winnaar: Pawel Bernas   
   1.2  
13/2   GP Alanya  
Winnares: Diana Klimova   
   1.2  
 
Baanwedstrijden
16/2   Cycle Fest (12/2-16/2)  
Sprint: James Mellen
Keirin: Zac Williams
Scratch: Conor Leahy
Koppelkoers: Godfrey Slattery - Conor Leahy
Omnium: Godfrey Slattery
Afvalkoers: Godfrey Slattery
   CL1  
16/2   Cycle Fest (12/2-16/2)  
Sprint: Shaane Hazel Fulton
Keirin: Shaane Hazel Fulton
Scratch: McKenzie Milne
Puntenkoers: Ruby Roseman-Gannon
Koppelkoers: Sophie Edwards - Alexandra Martin-Wallace
Omnium: Alexandra Martin-Wallace
Afvalkoers: Shaane Hazel Fulton
   CL1  
16/2   NK Spanje  
Koppelkoers: Xavier Miquel Azparren Irurzun - Illart Zuazubiskar Gallastegi
   CN  
16/2   NK Spanje  
Koppelkoers: Eukene Larrarte Arteaga - Tania Calvo Barbero
   CN  
13/2   NK Zwitserland  
Omnium: Alex Vogel
   CN  
13/2   NK Zwitserland  
Omnium: Andrea Waldis
   CN  
 
Veldritten
16/2   Vestingcross  
Winnaar: Eli Iserbyt   
   C2  
16/2   Vestingcross  
Winnares: Ceylin Del Carmen Alvarado   
   C2  
15/2   Noordzeecross  
Winnaar: Laurens Sweeck   
   C1  
15/2   Noordzeecross  
Winnares: Ceylin Del Carmen Alvarado   
   C1  
 
MTB wedstrijden (XC)
20/2   Salamina Epic (17/2-20/2)  
Winnaar: Timofei Ivanov   
   S1  
20/2   Salamina Epic (17/2-20/2)  
Winnares: Caroline Bohé   
   S1  
16/2   Mediterranean Epic (13/2-16/2)  
Winnaar: David Valero Serrano   
   S1  
16/2   Mediterranean Epic (13/2-16/2)  
Winnares: Ramona Forchini   
   S1  
14/2   Salamina Epic (11/2-14/2)  
Winnaar: Jofre Cullell Estape   
   S1  
14/2   Salamina Epic (11/2-14/2)  
Winnares: Claudia Galicia Cotrina   
   S1  
 
Strandraces
15/2   NK Nederland Strandrace  
Winnaar: Ivar Slik   
   CN  
15/2   NK Nederland Strandrace  
Winnares: Natalie Van Gogh   
   CN  
 
NIEUWS