UCI WORLD TOUR
 
 
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
19/10   Tour of Peninsula (15/10-19/10)  
Winnaar: Marcos Garcia Fernandez   
   2.1  
16/10   Ronde van Taihu (9/10-16/10)  
Winnaar: Dylan Kennett   
   2.1  
13/10   Parijs - Tours  
Winnaar: Jelle Wallays   
   1.HC  
13/10   GP Rik van Steenbergen  
Winnaar: Dries De Bondt   
   1.1  
13/10   Fatih Sultan Kirklareli Race  
Winnaar: Ahmet Örken   
   1.2  
13/10   Parijs - Tours U23  
Winnaar: Alexys Brunel   
   1.2U  
12/10   Il Lombardia  
Winnaar: Bauke Mollema   
   1.WT  
12/10   Ronde van Zeeland  
Winnaar: Dylan Groenewegen   
   1.1  
12/10   NK Italie Tijdrit  
Winnares: Elena Cecchini   
   CN  
12/10   Fatih Sultan Mehmet Edirne Race  
Winnaar: Onur Balkan   
   1.2  
12/10   Tour of the King Valley (11/10-12/10)  
Winnares: Jessica Pratt   
   2.3  
10/10   Gran Piemonte  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez   
   1.HC  
10/10   Parijs - Bourges  
Winnaar: Marc Sarreau   
   1.1  
9/10   Milaan - Turijn  
Winnaar: Michael Woods   
   1.HC  
8/10   Drie Valleien van Varese  
Winnaar: Primoz Roglic   
   1.HC  
8/10   Binche - Chimay - Binche (Memorial Franck Vandenbroucke)  
Winnaar: Tom Van Asbroeck   
   1.1  
 
Baanwedstrijden
20/10   Europese Kampioenschappen (16/10-20/10)  
1 km: Quentin Lafargue
Koppelkoers: Lasse Norman Hansen - Michael Mørkøv Christensen
   CC  
20/10   Europese Kampioenschappen (16/10-20/10)  
Koppelkoers: Amalie Dideriksen - Julie Leth
   CC  
19/10   Kampioenschap Oceanie (16/10-19/10)  
Keirin: Sam Webster
1 km: Nicholas Kergozou
Achtervolging: Conor Leahy
Puntenkoers: Corbin Strong
   CC  
19/10   Kampioenschap Oceanie (16/10-19/10)  
Keirin: Ellesse Andrews
Achtervolging: Kirstie James
Puntenkoers: Amy Cure
   CC  
10/10   NK Zwitserland  
Winnaar: Robin Froidevaux   
   CN  
 
Veldritten
13/10   Gieten  
Winnaar: Eli Iserbyt   
   C1  
13/10   Gieten  
Winnares: Ceylin Del Carmen Alvarado   
   C1  
13/10   Charm City Cross  
Winnaar: Curtis White   
   C2  
13/10   Charm City Cross  
Winnares: Rebecca Fahringer   
   C2  
13/10   La Mezière  
Winnaar: Antoine Benoist   
   C2  
13/10   La Mezière  
Winnares: Perrine Clauzel   
   C2  
13/10   Steinmaur  
Winnaar: Loris Rouiller   
   C2  
13/10   Steinmaur  
Winnares: Zina Barhoumi   
   C2  
13/10   Trnava  
Winnaar: Lander Loockx   
   C2  
13/10   Trnava  
Winnares: Pavla Havlikova   
   C2  
13/10   US Open of CX  
Winnaar: Eric Brunner   
   C2  
13/10   US Open of CX  
Winnares: Clara Honsinger   
   C2  
12/10   Charm City Cross  
Winnares: Rebecca Fahringer   
   C1  
12/10   Charm City Cross  
Winnaar: Kerry Werner   
   C2  
12/10   Hole Vrchy  
Winnaar: Michael Boros   
   C2  
12/10   Hole Vrchy  
Winnares: Pavla Havlikova   
   C2  
12/10   Poldercross  
Winnaar: Eli Iserbyt   
   C2  
12/10   Poldercross  
Winnares: Annemarie Worst   
   C2  
12/10   US Open of CX  
Winnaar: Lance Haidet   
   C2  
12/10   US Open of CX  
Winnares: Katherine Compton   
   C2  
12/10   Albrandswaard  
Winnares: Lorena Wiebes   
   NE  
12/10   NK Estland  
Winnaar: Markus Pajur   
   CN  
12/10   NK Estland  
Winnares: Mari-Liis Möttus   
   CN  
 
NIEUWS