UCI WORLD TOUR
 
       
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
25/8   Ronde van Denemarken (21/8-25/8)  
Winnaar: Niklas Larsen   
   2.HC  
25/8   Ronde van de Toekomst (15/8-25/8)  
Winnaar: Tobias Svendsen Foss   
   2.NC  
24/8   Ronde van de Limousin (21/8-24/8)  
Winnaar: Benoit Cosnefroy   
   2.1  
23/8   Ronde van Indonesie (19/8-23/8)  
Winnaar: Thomas Lebas   
   2.1  
21/8   Veenendaal - Veenendaal Classic  
Winnaar: Zakkari Dempster   
   1.1  
20/8   GP Stad Zottegem  
Winnaar: Piotr Havik   
   1.1  
20/8   GP Marbriers  
Winnaar: Damien Clayton   
   1.2  
18/8   BinckBank Tour (12/8-18/8)  
Winnaar: Laurens De Plus   
   2.WT  
18/8   Vårgårda  
Winnares: Marta Bastianelli   
   1.WT  
18/8   Arctic Race (15/8-18/8)  
Winnaar: Alexey Lutsenko   
   2.HC  
18/8   Ronde van Utah (12/8-18/8)  
Winnaar: Ben Hermans   
   2.HC  
18/8   Fyn Rundt  
Winnaar: Rasmus Christian Quaade   
   1.1  
18/8   Poly Normande  
Winnaar: Benoit Cosnefroy   
   1.1  
18/8   Ronde van Tsjechie (15/8-18/8)  
Winnaar: Daryl Impey   
   2.1  
18/8   La Périgord  
Winnares: Coralie Demay   
   1.2  
18/8   Puchar Karpat  
Winnaar: John Mandrysch   
   1.2  
18/8   NK Trinidad & Tobago  
Winnaar: Tyler Cole   
   CN  
18/8   Ronde van de Achterhoek  
Winnaar: Marco Doets   
   NE  
18/8   Ryedale GP  
Winnares: Claire Steels   
   1.3  
17/8   Vårgårda Ploegentijdrit  
Winnaar: Trek - Segafredo
   1.WT  
17/8   Ronde van Burgos (13/8-17/8)  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo   
   2.HC  
17/8   Flanders Classic  
Winnares: Julie Van De Velde   
   1.2  
17/8   Memorial Henryka Lasaka  
Winnaar: Norman Vahtra   
   1.2  
17/8   NK Belgie U23  
Winnaar: Florian Vermeersch   
   CN  
17/8   NK Seychellen  
Winnaar: Miguel Mathieu   
   CN  
17/8   NK Trinidad & Tobago Tijdrit  
Winnaar: Tyler Cole   
   CN  
16/8   GP Capodarco  
Winnaar: Filippo Zana   
   1.2U  
15/8   Puchar Ministra Obrony Narodowej  
Winnaar: Norman Vahtra   
   1.2  
14/8   NK Zweden Tijdrit  
Winnares: Lisa Norden   
   CN  
14/8   NK Zweden Tijdrit  
Winnaar: Tobias Ludvigsson   
   CN  
 
Baanwedstrijden
17/8   NK Frankrijk (10/8-17/8)  
Keirin: Sebastien Vigier
Omnium: Donovan Vincent Grondin
   CN  
17/8   NK Frankrijk (10/8-17/8)  
Omnium: Clara Copponi
   CN  
 
Veldritten
18/8   Melbourne GP  
Winnaar: Chris Jongewaard   
   C2  
18/8   Melbourne GP  
Winnares: Peta Mullens   
   C2  
17/8   Melbourne GP  
Winnaar: Chris Jongewaard   
   C2  
17/8   Melbourne GP  
Winnares: Peta Mullens   
   C2  
 
MTB wedstrijden (XC)
24/8   Perskindol Swiss Epic (20/8-24/8)  
Winnaar: Michele Casagrande - Fabian Rabensteiner   
   S1  
24/8   Perskindol Swiss Epic (20/8-24/8)  
Winnares: Adelheid Morath - Bettina Janas   
   S1  
19/8   Afrikaanse Spelen  
Winnaar: Tristan De Lange   
   JC  
19/8   Afrikaanse Spelen  
Winnares: Tiffany Keep   
   JC  
18/8   Muttenz  
Winnaar: Lars Förster   
   HC  
18/8   Muttenz  
Winnares: Jolanda Neff   
   HC  
18/8   Grazer Bike Opening  
Winnaar: Maximilian Foidl   
   1  
18/8   Grazer Bike Opening  
Winnares: Janka Keseg Stevkova   
   1  
18/8   Kolding  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   1  
18/8   Kolding  
Winnares: Caroline Bohé   
   1  
18/8   Ploeuc L`Hermitage  
Winnaar: Martin Fanger   
   1  
18/8   Ploeuc L`Hermitage  
Winnares: Loana Lecomte   
   1  
17/8   NK Noorwegen Marathon  
Winnares: Elisabeth Sveum   
   CN  
17/8   Domeniul Herneacova  
Winnaar: Martin Haring   
   1  
17/8   Domeniul Herneacova  
Winnares: Virag Buzsaki   
   1  
17/8   NK Noorwegen Marathon  
Winnaar: Ole Hem   
   CN  
16/8   The Breck Epic (11/8-16/8)  
Winnaar: Keegan Swenson   
   S1  
16/8   The Breck Epic (11/8-16/8)  
Winnares: Katerina Nash (Hanusova)   
   S1  
 
MTB wedstrijden (DH)
18/8   Spicak  
Winnaar: Luka Berginc   
   1  
18/8   Spicak  
Winnares: Alessia Missiaggia   
   1  
18/8   Whistler  
Winnaar: Troy Brosnan   
   1  
18/8   Whistler  
Winnares: Tracey Hannah   
   1  
 
Urban
18/8   Valkenswaard  
Winnaar: Simon Gegenheimer   
   CDM  
18/8   Valkenswaard  
Winnares: Ella Holmegard   
   CDM  
15/8   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnaar: Titouan Perrin Ganier   
   CM  
15/8   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnares: Gaia Tormena   
   CM  
 
NIEUWS