UCI WORLD TOUR
 
           
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
18/8   BinckBank Tour (12/8-18/8)  
Winnaar: Laurens De Plus   
   2.WT  
18/8   Arctic Race (15/8-18/8)  
Winnaar: Alexey Lutsenko   
   2.HC  
17/8   Vargarda Ploegentijdrit  
Winnaar: Trek - Segafredo
   1.WT  
17/8   Ronde van Burgos (13/8-17/8)  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo   
   2.HC  
17/8   Ronde van Utah (12/8-18/8)  
Etappe 5: Lachlan Morton   
   2.HC  
17/8   Ronde van Tsjechie (15/8-18/8)  
Etappe 3: Alberto Dainese   
   2.1  
17/8   Flanders Classic  
Winnares: Julie Van De Velde   
   1.2  
17/8   Memorial Henryka Lasaka  
Winnaar: Norman Vahtra   
   1.2  
17/8   NK Belgie U23  
Winnaar: Florian Vermeersch   
   CN  
17/8   Ronde van de Toekomst (15/8-24/8)  
Etappe 3: Ethan Hayter   
   2.NC  
16/8   GP Capodarco  
Winnaar: Filippo Zana   
   1.2U  
15/8   Puchar Ministra Obrony Narodowej  
Winnaar: Norman Vahtra   
   1.2  
14/8   NK Zweden Tijdrit  
Winnares: Lisa Norden   
   CN  
14/8   NK Zweden Tijdrit  
Winnaar: Tobias Ludvigsson   
   CN  
11/8   Ronde van Portugal (31/7-11/8)  
Winnaar: Joao Pedro Lourenco Rodrigues   
   2.1  
11/8   Ronde van Schotland (9/8-11/8)  
Winnares: Leah Thomas   
   2.1  
11/8   Slag om Norg  
Winnaar: Coen Vermeltfoort   
   1.1  
11/8   Europese Kampioenschappen  
Winnaar: Elia Viviani   
   CC  
11/8   MerXem Classic  
Winnares: Lotte Kopecky   
   1.2  
11/8   Oita Urban Classic  
Winnaar: Drew Morey   
   1.2  
11/8   Ronde van Guadeloupe (2/8-11/8)  
Winnaar: Adrien Guillonnet   
   2.2  
11/8   Vlaamse Havenpijl  
Winnaar: Tibo Nevens   
   1.2  
11/8   Vuelta Tica (9/8-11/8)  
Winnares: Marcela Elizabeth Prieto Castaneda   
   2.2  
11/8   GP Poggiana  
Winnaar: Fabio Mazzucco   
   1.2U  
11/8   Tour of the Tweed (9/8-11/8)  
Winnares: Emily Roper   
   2.3  
10/8   Europese Kampioenschappen  
Winnares: Amy Pieters   
   CC  
10/8   Europese Kampioenschappen U23  
Winnaar: Alberto Dainese   
   CC  
10/8   Pan Amerikaanse Spelen  
Winnaar: Maximiliano Ariel Richeze Araquistain   
   JC  
10/8   Pan Amerikaanse Spelen  
Winnares: Arlenis Sierra Canadilla   
   JC  
10/8   Ronde van Szeklerland (7/8-10/8)  
Winnaar: Jonas Rapp   
   2.2  
9/8   Ronde van Polen (3/8-9/8)  
Winnaar: Pavel Sivakov   
   2.WT  
9/8   Europese Kampioenschappen U23  
Winnares: Letizia Paternoster   
   CC  
 
Baanwedstrijden
17/8   NK Frankrijk (10/8-17/8)      CN  
17/8   NK Frankrijk (10/8-17/8)      CN  
10/8   Cottbuser Nächte (8/8-10/8)      CL1  
10/8   Cottbuser Nächte (8/8-10/8)      CL1  
9/8   NK Denemarken      CN  
9/8   NK Denemarken      CN  
 
Veldritten
17/8   Melbourne GP  
Winnaar: Chris Jongewaard   
   C2  
17/8   Melbourne GP  
Winnares: Peta Mullens   
   C2  
11/8   NK Nieuw Zeeland  
Winnaar: Brendon Sharratt   
   CN  
11/8   NK Nieuw Zeeland  
Winnares: Kate McIlroy   
   CN  
10/8   NK Australie  
Winnaar: Chris Jongewaard   
   CN  
10/8   NK Australie  
Winnares: Peta Mullens   
   CN  
 
MTB wedstrijden (XC)
11/8   Lenzerheide  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CDM  
11/8   Lenzerheide  
Winnares: Jenny Rissveds   
   CDM  
10/8   NK Oostenrijk Marathon  
Winnaar: Daniel Geismayr   
   CN  
10/8   NK Rusland Marathon  
Winnaar: Alexey Medvedev   
   CN  
10/8   NK Rusland Marathon  
Winnares: Elvira Khayrullina   
   CN  
10/8   NK Oostenrijk Marathon  
Winnares: Sabine Sommer   
   CN  
9/8   Lenzerheide (Short circuit)  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CDM  
9/8   Lenzerheide (Short circuit)  
Winnares: Pauline Ferrand-Prévot   
   CDM  
 
MTB wedstrijden (DH)
10/8   Lenzerheide  
Winnaar: Amaury Pierron   
   CDM  
10/8   Lenzerheide  
Winnares: Marine Cabirou   
   CDM  
 
Urban
15/8   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnaar: Titouan Perrin Ganier   
   CM  
15/8   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnares: Gaia Tormena   
   CM  
 
NIEUWS