EUROPESE SPELEN
  
Land:    Wit-Rusland
Datum:  22-27/6/2019
  
Weg
22/6   Wegwedstrijd - Vrouwen  
1. Lorena Wiebes
2. Marianne Vos
3. Tatsiana Sharakova
23/6   Wegwedstrijd - Mannen  
1. Davide Ballerini
2. Alo Jakin
3. Daniel Auer
25/6   Tijdrit - Mannen  
1. Vasil Kiryienka
2. Nelson Santos Simoes Oliveira
3. Jan Barta
25/6   Tijdrit - Vrouwen  
1. Marlen Reusser
2. Chantal Blaak
3. Hayley Simmonds
 
Baan
27/6   Scratch - Mannen  
1. Christos Volikakis
2. Filip Prokopyszyn
3. Yauheni Karaliok
27/6   Team Sprint - Mannen  
1. Nederland
2. Frankrijk
3. Groot-Brittannie
27/6   Team Sprint - Vrouwen  
1. Rusland
2. Litouwen
3. Nederland
27/6   Puntenkoers - Vrouwen  
1. Hanna Solovey
2. Verena Eberhardt
3. Jarmila Machacova
28/6   Ploegenachtervolging - Mannen  
1. Rusland
2. Italie
3. Zwitserland
28/6   Puntenkoers - Mannen  
1. Christos Volikakis
2. Jan-Willem Van Schip
3. Dmitry Mukhomediarov
28/6   Ploegenachtervolging - Vrouwen  
1. Italie
2. Groot-Brittannie
3. Wit-Rusland
28/6   Scratch - Vrouwen  
1. Kirsten Wild
2. Martina Fidanza
3. Hanna Tserakh
28/6   Keirin - Vrouwen  
1. Simona Krupeckaite
2. Shanne Braspennincx
3. Daria Shmeleva
29/6   Sprint - Mannen  
1. Jeffrey Hoogland
2. Harrie Lavreysen
3. Denis Dmitriev
29/6   Koppelkoers - Mannen  
1. Robin Froidevaux
1. Tristan Marguet
2. Yoeri Havik
2. Jan-Willem Van Schip
3. Andreas Graf
3. Andreas Müller
29/6   Achtervolging - Mannen  
1. Ivan Smirnov
2. Davide Plebani
3. Claudio Imhof
29/6   1 km - Mannen  
1. Tomas Babek
2. Francesco Lamon
3. Krzysztof Maksel
29/6   Omnium - Vrouwen  
1. Kirsten Wild
2. Evgeniya Augustinas (Romanyuta)
3. Elisa Balsamo
30/6   Keirin - Mannen  
1. Harrie Lavreysen
2. Rayan Helal
3. Denis Dmitriev
30/6   Omnium - Mannen  
1. Jan-Willem Van Schip
2. Thery Schir
3. Daniel Staniszewski
30/6   Achtervolging - Vrouwen  
1. Tatsiana Sharakova
2. Marta Cavalli
3. Tamara Dronova
30/6   Sprint - Vrouwen  
1. Anastasia Voynova
2. Mathilde Gros
3. Daria Shmeleva
30/6   Koppelkoers - Vrouwen  
1. Megan Barker
1. Jessica Roberts
2. Amber Van Der Hulst
2. Kirsten Wild
3. Maria Novolodskaya
3. Diana Klimova
30/6   500 m - Vrouwen  
1. Daria Shmeleva
2. Olena Starikova
3. Miriam Vece
 
MedaillesGZB
Nederland  7  7  1    15  
Rusland  5  1  7    13  
Italie  2  5  2    9  
Zwitserland  2  1  2    5  
Wit-Rusland  2  0  4    6  
Griekenland  2  0  0    2  
Groot-Brittannie  1  1  2    4  
Oekraine  1  1  0    2  
Litouwen  1  1  0    2  
Tsjechie  1  0  2    3  
Frankrijk  0  3  0    3  
Oostenrijk  0  1  2    3  
Polen  0  1  2    3  
Portugal  0  1  0    1  
Estland  0  1  0    1