CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
6/9   Snowshoe Mountain (Short circuit)  
Winner: Jenny Rissveds
     CDM  
6/9   Snowshoe Mountain (Short circuit)  
Winner: Nino Schurter
     CDM  
7/9   NC Germany Marathon  
Winner: Janine Schneider
     CN  
7/9   NC Germany Marathon  
Winner: Sascha Weber
     CN  
8/9   NC Spain Marathon  
Winner: Claudia Galicia Cortina
     CN  
8/9   NC Spain Marathon  
Winner: Pablo Guerrero Bonilla
     CN  
8/9   NC Poland Marathon  
Winner: Adrian Brzozka
     CN  
8/9   NC Poland Marathon  
Winner: Barbara Borowiecka
     CN  
8/9   NC Switzerland Marathon  
Winner: Urs Huber
     CN  
8/9   NC Switzerland Marathon  
Winner: Ariane Lüthi
     CN  
8/9   Snowshoe Mountain  
Winner: Lars Förster
     CDM  
8/9   Snowshoe Mountain  
Winner: Pauline Ferrand-Prévot
     CDM  
8-14/9   Momentum Health Cape Pioneer Trek  
Winner: Theresa Ralph - Sarah Hill
     S1  
8-14/9   Momentum Health Cape Pioneer Trek  
Winner: Gert Heyns - Arno Du Toit
     S1  
14/9   Vallnord  
Winner: Loana Lecomte
     1  
14/9   Vallnord  
Winner: Thomas Griot
     1  
14/9   NC Canada Marathon  
Winner: Caroline Villeneuve
     CN  
14/9   NC Canada Marathon  
Winner: Leandre Bouchard
     CN  
14/9   Karl XII Rittet  
Winner: Erik Haegstad
     1  
14/9   Karl XII Rittet  
Winner: Annika Langvad
     1  
15/9   Abierto Across  
Winner: Jorge Alvaro Macias
     1  
15/9   Abierto Across  
Winner: Paula Quiros
     1  
15/9   Nagykanizsa  
Winner: Bartlomiej Wawak
     1  
15/9   Nagykanizsa  
Winner: Maja Wloszczowska
     1  
15/9   Avis  
Winner: Daniel McConnell
     1  
15/9   Avis  
Winner: Githa Michiels
     1  
15/9   Sakarya  
Winner: Laura Stigger
     1  
15/9   Sakarya  
Winner: Martins Blums
     1  
20/9   Carmel Mountain  
Winner: Maximilian Brandl
     1  
20/9   Carmel Mountain  
Winner: Erin Huck
     1  
21/9   Piliscsév  
Winner: Bartlomiej Wawak
     1  
21/9   Piliscsév  
Winner: Maja Wloszczowska
     1  
22/9   World Championships Marathon  
Winner: Pauline Ferrand-Prévot
     CM  
22/9   World Championships Marathon  
Winner: Hector Leonardo Paez Leon
     CM  
22/9   Itabirito  
Winner: Henrique Silva Avancini
     1  
22/9   Itabirito  
Winner: Jacqueline Mourao
     1  
22/9   Freudenstadt  
Winner: Matthias Stirnemann
     1  
22/9   Freudenstadt  
Winner: Ronja Eibl
     1  
22/9   Sittard-Geleen  
Winner: Milan Vader
     1  
22/9   Sittard-Geleen  
Winner: Sophie Von Berswordt
     1  
25-28/9   Epic Israel  
Winner: Georg Egger
     S1  
25-28/9   Epic Israel  
Winner: Haley Smith
     S1  
28/9   Titisee-Neustadt  
Winner: Ronja Eibl
     1  
28/9   Titisee-Neustadt  
Winner: Reto Indergand
     1  
29/9   NC Netherlands Marathon  
Winner: Laura Van Regenmortel
     CN  
29/9   NC Netherlands Marathon  
Winner: Hans Becking
     CN  
29/9   Yalova  
Winner: Miho Imai
     1  
29/9   Yalova  
Winner: Martin Haring
     1