CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
5/7   Vallnord (Short circuit)  
Winner: Jolanda Neff
     CDM  
5/7   Vallnord (Short circuit)  
Winner: Henrique Silva Avancini
     CDM  
6/7   European Championships Marathon  
Winner: Mara Fumagalli
     CC  
6/7   European Championships Marathon  
Winner: Tiago Ferreira
     CC  
7/7   Vallnord  
Winner: Anne Terpstra
     CDM  
7/7   Vallnord  
Winner: Nino Schurter
     CDM  
12/7   Les Gets (Short circuit)  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CDM  
12/7   Les Gets (Short circuit)  
Winner: Kate Courtney
     CDM  
14/7   Les Gets  
Winner: Kate Courtney
     CDM  
14/7   Les Gets  
Winner: Nino Schurter
     CDM  
19/7   NC Brazil Marathon  
Winner: Leticia Jaqueline Soares Candido
     CN  
19/7   NC Brazil Marathon  
Winner: Henrique Silva Avancini
     CN  
20/7   NC Canada  
Winner: Peter Disera
     CN  
20/7   NC Canada  
Winner: Emily Batty
     CN  
20/7   NC France  
Winner: Pauline Ferrand-Prévot
     CN  
20/7   NC Italy  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     CN  
20/7   NC Italy  
Winner: Martina Berta
     CN  
20/7   NC Netherlands  
Winner: Anne Tauber
     CN  
20/7   NC Portugal  
Winner: Raquel Queiros
     CN  
20/7   NC South Africa  
Winner: Alan Hatherly
     CN  
20/7   NC South Africa  
Winner: Candice Lill
     CN  
21/7   NC Belgium  
Winner: Jens Schuermans
     CN  
21/7   NC Belgium  
Winner: Githa Michiels
     CN  
21/7   NC Brazil  
Winner: Henrique Silva Avancini
     CN  
21/7   NC Brazil  
Winner: Leticia Jaqueline Soares Candido
     CN  
21/7   NC Czechia  
Winner: Jitka Cabelicka (Skarnitzlova)
     CN  
21/7   NC Czechia  
Winner: Ondrej Cink
     CN  
21/7   NC Spain  
Winner: Claudia Galicia Cortina
     CN  
21/7   NC Spain  
Winner: David Valero Serrano
     CN  
21/7   NC France  
Winner: Victor Koretzky
     CN  
21/7   NC United Kingdom  
Winner: Frazer Clacherty
     CN  
21/7   NC United Kingdom  
Winner: Annie Last
     CN  
21/7   NC Netherlands  
Winner: Milan Vader
     CN  
21/7   NC Poland  
Winner: Bartlomiej Wawak
     CN  
21/7   NC Poland  
Winner: Maja Wloszczowska
     CN  
21/7   NC Portugal  
Winner: Ricardo Marinheiro
     CN  
21/7   NC Sweden  
Winner: Matthias Wengelin
     CN  
21/7   NC Sweden  
Winner: Jenny Rissveds
     CN  
21/7   NC Ukraine  
Winner: Iryna Popova
     CN  
21/7   NC Ukraine  
Winner: Volodymyr Kozlovskyy
     CN  
25/7   European Championships Team Relay  
Winner: Joel Roth - Dario Lillo
        CC  
26/7   European Championships U23  
Winner: Sina Frei
     CC  
26/7   Asian Championships Team Relay  
Winner: Yuan Jinwei - Li Hongfeng
        CC  
26/7   European Championships U23  
Winner: Vlad Dascalu
     CC  
27/7   Asian Championships  
Winner: Yao Bianwa
     CC  
27/7   NC United States  
Winner: Keegan Swenson
     CN  
27/7   NC United States  
Winner: Chloe Woodruff
     CN  
28/7   European Championships  
Winner: Jolanda Neff
     CC  
28/7   Pan American Games  
Winner: Daniela Campuzano Chavez Peon
     JR  
28/7   European Championships  
Winner: Mathieu Van Der Poel
     CC  
28/7   Asian Championships  
Winner: Ma Hao
     CC  
28/7   Pan American Games  
Winner: Jose Gerardo Ulloa Arevalo
     JR  
28/7   NC Great Britain Marathon  
Winner: Ruth Miller
     CN  
28/7   NC Great Britain Marathon  
Winner: Ben Thomas
     CN  
28/7-3/8   La Leyenda del Dorado        S1  
28/7-3/8   La Leyenda del Dorado        S1