CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/6   Girona  
Winner: Samuel Gaze
     1  
1/6   Girona  
Winner: Laura Stigger
     1  
1/6   Lillehammer (Short circuit)  
Winner: Erik Haegstad
     1  
1/6   Lillehammer (Short circuit)  
Winner: Elisabeth Sveum
     1  
1/6   Jelenia Gora Trophy - Maja Wloszczowska  
Winner: Yana Belomoina
     HC  
1/6   Jelenia Gora Trophy - Maja Wloszczowska  
Winner: Ondrej Cink
     HC  
2/6   Abierto Argentino  
Winner: Jorge Alvaro Macias
     1  
2/6   Abierto Argentino  
Winner: Agustina Maria Apaza
     1  
2/6   Baie-Saint-Paul  
Winner: Jennifer Jackson
     1  
2/6   Baie-Saint-Paul  
Winner: Leandre Bouchard
     1  
2/6   Cartago  
Winner: Andrey Fonseca Urena
     1  
2/6   Cartago  
Winner: Milagro Mena Solano
     1  
2/6   Zadov  
Winner: Daniela Campuzano Chavez Peon
     1  
2/6   Zadov  
Winner: Keegan Swenson
     1  
2/6   Vejle  
Winner: Sebastian Fini Carstensen
     1  
2/6   Vejle  
Winner: Caroline Bohé
     1  
2/6   Lillehammer  
Winner: Linn Gustafzzon
     1  
2/6   Lillehammer  
Winner: Anders Halland Johannessen
     1  
2/6   Kocevje  
Winner: Tanja Zakelj
     1  
2/6   Kocevje  
Winner: Daniele Braidot
     1  
2/6   Novi Sad  
Winner: Jovana Crnogorac
     1  
2/6   Novi Sad  
Winner: Maximilian Foidl
     1  
2/6   NC Switzerland  
Winner: Jolanda Neff
     CN  
2/6   NC Switzerland  
Winner: Nino Schurter
     CN  
4-7/6   Lesvos - Molyvos Stage Race  
Winner: Ayse Cakir
     S1  
4-7/6   Lesvos - Molyvos Stage Race  
Winner: Periklis Ilias
     S1  
6-9/6   Alpentour Trophy  
Winner: Githa Michiels
     S1  
6-9/6   Alpentour Trophy  
Winner: Hector Leonardo Paez Leon
     S1  
8/6   Borlange  
Winner: Sara Oberg
     1  
8/6   Borlange  
Winner: Martin Loo
     1  
9/6   Gedern  
Winner: Milan Vader
     1  
9/6   Gedern  
Winner: Ronja Eibl
     1  
9/6   Molyvos (Lesvos)  
Winner: Esra Kürkcü
     1  
9/6   Molyvos (Lesvos)  
Winner: Ben Oliver
     1  
9/6   NC Russia  
Winner: Viktoria Kirsanova
     CN  
9/6   NC Russia  
Winner: Anton Sintsov
     CN  
15/6   Windhaag  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     1  
15/6   Windhaag  
Winner: Laura Stigger
     1  
16/6   NC Austria  
Winner: Laura Stigger
     CN  
16/6   NC Austria  
Winner: Gregor Raggl
     CN  
16/6   Samobor  
Winner: Andras Parti
     1  
16/6   Samobor  
Winner: Barbara Benko
     1  
16/6   Bedrichov  
Winner: Ondrej Cink
     1  
16/6   Bedrichov  
Winner: Anne Terpstra
     1  
16/6   NC Denmark  
Winner: Malene Degn
     CN  
16/6   NC Denmark  
Winner: Sebastian Fini Carstensen
     CN  
16/6   Valongo  
Winner: Raquel Queiros
     1  
16/6   Valongo  
Winner: David Joao Serralheiro Rosa
     1  
16/6   Pietermaritzburg  
Winner: Candice Lill
     1  
16/6   Pietermaritzburg  
Winner: Alan Hatherly
     1  
16/6   Leukerbad  
Winner: Ramona Forchini
     1  
16/6   Leukerbad  
Winner: Jordan Sarrou
     1  
16/6   Konya  
Winner: Esra Kürkcü
     1  
16/6   Konya  
Winner: Alessio Agostinelli
     1  
22/6   NC Czechia Marathon  
Winner: Jitka Cabelicka (Skarnitzlova)
     CN  
22/6   NC Czechia Marathon  
Winner: Martin Stosek
     CN  
22/6   Zalaegerszeg  
Winner: Andras Parti
     1  
22/6   Zalaegerszeg  
Winner: Tanja Zakelj
     1  
22/6   La Thuile (Aosta)  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     1  
22/6   La Thuile (Aosta)  
Winner: Evie Richards
     1  
23/6   NC Argentina  
Winner: Sofia Gomez Villafane
     CN  
23/6   NC Argentina  
Winner: Catriel Andres Soto
     CN  
23/6   NC Belgium Marathon  
Winner: Alice Pirard
     CN  
23/6   NC Belgium Marathon  
Winner: Sebastien Carabin
     CN  
23/6   NC Colombia  
Winner: Laura Valentina Abril Restrepo
     CN  
23/6   NC Colombia  
Winner: Juan Fernando Monroy
     CN  
23/6   NC Germany  
Winner: Elisabeth Brandau
     CN  
23/6   NC Germany  
Winner: Maximilian Brandl
     CN  
23/6   Spaarnwoude  
Winner: Mick Van Dijke
     2  
23/6   Spaarnwoude  
Winner: Lotte Koopmans
     2  
23/6   NC Norway  
Winner: Marit Sveen
     CN  
23/6   NC Norway  
Winner: Erik Haegstad
     CN  
23/6   NC Portugal Marathon  
Winner: Raquel Queiros
     CN  
23/6   NC Portugal Marathon  
Winner: Tiago Ferreira
     CN  
23/6   NC Slovenia  
Winner: Tanja Zakelj
     CN  
23/6   NC Slovenia  
Winner: Rok Naglic
     CN  
29/6   Ouro Preto (Short circuit)  
Winner: Leticia Jaqueline Soares Candido
     1  
29/6   Ouro Preto (Short circuit)  
Winner: Valeriano Rubens Donizeti
     1  
29/6   Csömör  
Winner: Bartlomiej Wawak
     1  
29/6   Csömör  
Winner: Lisa Pasteiner
     1  
29/6   Campulung Muscel (Arges)  
Winner: Gregor Raggl
     1  
29/6   Campulung Muscel (Arges)  
Winner: Iryna Slobodyan
     1  
29/6   NC South Africa Marathon  
Winner: Samantha Sanders
     CN  
29/6   NC South Africa Marathon  
Winner: Arno Du Toit
     CN  
30/6   Houffalize  
Winner: Lotte Koopmans
     1  
30/6   Houffalize  
Winner: Milan Vader
     1  
30/6   Ouro Preto  
Winner: Leticia Jaqueline Soares Candido
     1  
30/6   Ouro Preto  
Winner: Jose Gabriel Marques De Almeida
     1  
30/6   Levens  
Winner: Titouan Carod
     1  
30/6   Levens  
Winner: Loana Lecomte
     1  
30/6   NC Italy Marathon  
Winner: Mara Fumagalli
     CN  
30/6   NC Italy Marathon  
Winner: Samuele Porro
     CN  
30/6   Andermatt  
Winner: Ramona Forchini
     1  
30/6   Andermatt  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     1  
30/6   Arnavutkoy  
Winner: Fabienne Schauss
     1  
30/6   Arnavutkoy  
Winner: Gregor Raggl
     1