CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
3/3   Amathous / Agios Tychon  
Winner: Ondrej Cink
     1  
3/3   Amathous / Agios Tychon  
Winner: Yana Belomoina
     1  
3/3   Chelva        1  
3/3   Chelva  
Winner: Annie Last
     1  
3/3   Rincon  
Winner: Georwill Perez Roman
     1  
3/3   Rincon  
Winner: Daniela Campuzano Chavez Peon
     1  
3/3   Alanya  
Winner: Janka Keseg Stevkova
     1  
3/3   Alanya  
Winner: Dimitrios Antoniadis
     1  
9/3   Petropolis (Short circuit)  
Winner: Jacqueline Mourao
     1  
9/3   Petropolis (Short circuit)  
Winner: Henrique Silva Avancini
     1  
9/3   Misgav  
Winner: Tomer Zaltsman
     1  
9/3   Misgav  
Winner: Jovana Crnogorac
     1  
10/3   Petropolis  
Winner: Jacqueline Mourao
     1  
10/3   Petropolis  
Winner: Henrique Silva Avancini
     1  
10/3   Vila Franca  
Winner: Raquel Queiros
     1  
10/3   Vila Franca  
Winner: Vlad Dascalu
     1  
16/3   Bonelli Park  
Winner: Kate Courtney
     HC  
16/3   Bonelli Park  
Winner: Jose Gerardo Ulloa Arevalo
     HC  
17/3   NC New Zealand  
Winner: Anton Cooper
     CN  
17/3   NC New Zealand  
Winner: Samara Sheppard
     CN  
17-24/3   Cape Epic  
Winner: Anna Van Der Breggen - Annika Langvad
     SHC  
17-24/3   Cape Epic  
Winner: Nino Schurter - Andri Frischknecht
     SHC  
24/3   Santiago  
Winner: Guilherme Gotardelo Muller
     1  
24/3   Santiago  
Winner: Paula Quiros
     1  
24/3   Vrtojba  
Winner: Nadir Colledani
     1  
24/3   Vrtojba  
Winner: Yana Belomoina
     1  
24/3   Vail Lake  
Winner: Kate Courtney
     1  
24/3   Vail Lake  
Winner: Christopher Blevins
     1  
30/3   Langford  
Winner: Haley Smith
     1  
30/3   Langford  
Winner: Peter Disera
     1  
30/3   Bloemfontein  
Winner: Cherie Redecker
     1  
30/3   Bloemfontein  
Winner: Arno Du Toit
     1  
31/3   NC Argentina Marathon  
Winner: Carolina Ines Perez
     CN  
31/3   NC Argentina Marathon  
Winner: German Dorhmann Manzano
     CN  
31/3   Kamptal Klassik  
Winner: Gerhard Kerschbaumer
     1  
31/3   Kamptal Klassik  
Winner: Lisa Pasteiner
     1  
31/3   Marseille  
Winner: Maxime Marotte
     HC  
31/3   Marseille  
Winner: Loana Lecomte
     HC