CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
1/9   Aohan  
Winner: Joyce Vanderbeken
     C1  
1/9   Aohan  
Winner: Yannick Peeters
     C1  
1/9   Kleeberg Cross  
Winner: Leonie Bentveld
     NE  
1/9   Kleeberg Cross  
Winner: Pim Ronhaar
     NE  
1/9   Virginia`s Blue Ridge GO Cross  
Winner: Kerry Werner
     C2  
1/9   Virginia`s Blue Ridge GO Cross  
Winner: Caroline Mani
     C2  
7/9   Fengfeng  
Winner: Yannick Peeters
     C1  
7/9   Fengfeng  
Winner: Joyce Vanderbeken
     C1  
7/9   Rochester  
Winner: Vincent Baestaens
     C1  
7/9   Rochester  
Winner: Maghalie Rochette
     C1  
8/9   Cross Eeklo  
Winner: Maud Kaptheijns
     C2  
8/9   Cross Eeklo  
Winner: Laurens Sweeck
     C2  
8/9   Rochester  
Winner: Maghalie Rochette
     C2  
8/9   Rochester  
Winner: Curtis White
     C2  
13/9   Jingle Cross  
Winner: Jennifer Jackson
     C2  
13/9   Jingle Cross  
Winner: Lander Loockx
     C2  
14/9   Jingle Cross  
Winner: Maghalie Rochette
     CDM  
14/9   Jingle Cross  
Winner: Eli Iserbyt
     CDM  
15/9   Jingle Cross  
Winner: Maghalie Rochette
     C1  
15/9   Jingle Cross  
Winner: Gianni Vermeersch
     C1  
20/9   Waterloo  
Winner: Jolanda Neff
     C2  
20/9   Waterloo  
Winner: Laurens Sweeck
     C2  
22/9   Boulzicourt  
Winner: Laura Verdonschot
     C2  
22/9   Boulzicourt  
Winner: Joshua Dubau
     C2  
22/9   Derby  
Winner: Alicia Franck
     C2  
22/9   Derby  
Winner: Thomas Mein
     C2  
22/9   Illnau  
Winner: Geerte Hoeke
     C2  
22/9   Illnau  
Winner: Antoine Benoist
     C2  
22/9   Waterloo  
Winner: Katerina Nash (Hanusova)
     CDM  
22/9   Waterloo  
Winner: Eli Iserbyt
     CDM  
28/9   Mlada Boleslav  
Winner: Alicia Franck
     C1  
28/9   Mlada Boleslav  
Winner: Marcel Meisen
     C1  
28/9   Vittel  
Winner: David Van Der Poel
     C2  
28/9   Vittel  
Winner: Perrine Clauzel
     C2  
29/9   NC Chile  
Winner: Maria Fernanda Castro Gonzalez
     CN  
29/9   NC Chile  
Winner: Ignacio Esteban Gallo Florido
     CN  
29/9   Vittel  
Winner: Michael Vanthourenhout
     C2  
29/9   Vittel  
Winner: Perrine Clauzel
     C2  
29/9   Dordrecht  
Winner: Pim Ronhaar
     NE  
29/9   Dordrecht  
Winner: Ceylin Del Carmen Alvarado
     NE  
29/9   Poprad  
Winner: Marcel Meisen
     C1  
29/9   Poprad  
Winner: Geerte Hoeke
     C1