CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
5/10   Berencross  
Winner: Michael Vanthourenhout
     C2  
5/10   Berencross  
Winner: Ceylin Del Carmen Alvarado
     C2  
5/10   Hlinsko  
Winner: Geerte Hoeke
     C2  
5/10   Hlinsko  
Winner: Braam Merlier
     C2  
5/10   Fayette Cross  
Winner: Maghalie Rochette
     C2  
5/10   Fayette Cross  
Winner: Kerry Werner
     C2  
6/10   GP Neerpelt  
Winner: Ceylin Del Carmen Alvarado
     C2  
6/10   GP Neerpelt  
Winner: Laurens Sweeck
     C2  
6/10   Milnthorpe  
Winner: Harriet Harnden
     C2  
6/10   Milnthorpe  
Winner: Ian Field
     C2  
6/10   Gouda  
Winner: Leonie Bentveld
     NE  
6/10   Aigle  
Winner: Vincent Baestaens
     C1  
6/10   Aigle  
Winner: Perrine Clauzel
     C1  
6/10   Rakova  
Winner: Braam Merlier
     C2  
6/10   Rakova  
Winner: Geerte Hoeke
     C2  
6/10   Fayette Cross  
Winner: Curtis White
     C2  
6/10   Fayette Cross  
Winner: Clara Honsinger
     C2  
12/10   Poldercross  
Winner: Annemarie Worst
     C2  
12/10   Poldercross  
Winner: Eli Iserbyt
     C2  
12/10   Hole Vrchy  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
12/10   Hole Vrchy  
Winner: Michael Boros
     C2  
12/10   NC Estonia  
Winner: Markus Pajur
     CN  
12/10   NC Estonia  
Winner: Mari-Liis Möttus
     CN  
12/10   Albrandswaard  
Winner: Lorena Wiebes
     NE  
12/10   Charm City Cross  
Winner: Rebecca Fahringer
     C1  
12/10   Charm City Cross  
Winner: Kerry Werner
     C2  
12/10   US Open of CX  
Winner: Katherine Compton
     C2  
12/10   US Open of CX  
Winner: Lance Haidet
     C2  
13/10   La Mezière  
Winner: Perrine Clauzel
     C2  
13/10   La Mezière  
Winner: Antoine Benoist
     C2  
13/10   Gieten  
Winner: Ceylin Del Carmen Alvarado
     C1  
13/10   Gieten  
Winner: Eli Iserbyt
     C1  
13/10   Steinmaur  
Winner: Loris Rouiller
     C2  
13/10   Steinmaur  
Winner: Zina Barhoumi
     C2  
13/10   Trnava  
Winner: Lander Loockx
     C2  
13/10   Trnava  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
13/10   Charm City Cross  
Winner: Curtis White
     C2  
13/10   Charm City Cross  
Winner: Rebecca Fahringer
     C2  
13/10   US Open of CX  
Winner: Clara Honsinger
     C2  
13/10   US Open of CX  
Winner: Eric Brunner
     C2  
17/10   Kermiscross  
Winner: Gianni Vermeersch
     C2  
17/10   Kermiscross  
Winner: Kim Van De Steene
     C2  
19/10   Boom  
Winner: Toon Aerts
     C2  
19/10   Boom  
Winner: Alice Maria Arzuffi
     C2  
19/10   Uiterwaardencross  
Winner: Maaike De Heij
     NE  
19/10   Uiterwaardencross  
Winner: Kelvin Bakx
     NE  
19/10   Täby Park  
Winner: Wietse Bosmans
     C2  
19/10   Täby Park  
Winner: Suzanne Verhoeven
     C2  
19/10   DCCX  
Winner: Kerry Werner
     C2  
19/10   DCCX  
Winner: Rebecca Fahringer
     C2  
20/10   Ternitz  
Winner: Nikola Bajgerova
     C2  
20/10   Ternitz  
Winner: Emil Hekele
     C2  
20/10   Cles  
Winner: Asia Zontone
     C2  
20/10   Cles  
Winner: Cristian Cominelli
     C2  
20/10   Veldhoven  
Winner: Eddy Van IJzendoorn
     NE  
20/10   Veldhoven  
Winner: Teuntje Beekhuis
     NE  
20/10   Bern  
Winner: Eli Iserbyt
     CDM  
20/10   Bern  
Winner: Annemarie Worst
     CDM  
20/10   Stockholm  
Winner: Wietse Bosmans
     C2  
20/10   Stockholm  
Winner: Suzanne Verhoeven
     C2  
20/10   DCCX  
Winner: Rebecca Fahringer
     C2  
20/10   DCCX  
Winner: Stephen Hyde
     C2  
22/10   Nacht van Woerden  
Winner: Maud Kaptheijns
     C2  
22/10   Nacht van Woerden  
Winner: Lars Van Der Haar
     C2  
26/10   Beringen  
Winner: Quinten Hermans
     C2  
26/10   Beringen  
Winner: Annemarie Worst
     C2  
26/10   Llodio-Laudio  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C1  
26/10   Llodio-Laudio  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
26/10   NC Russia  
Winner: Elvira Khayrullina
     CN  
26/10   Podbrezova  
Winner: Jim Aernouts
     C2  
26/10   Podbrezova  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
26/10   Cincinnati CX - Kingswood Park  
Winner: Maghalie Rochette
     C1  
26/10   Cincinnati CX - Kingswood Park  
Winner: Kerry Werner
     C1  
27/10   Asper-Gavere  
Winner: Yara Kastelijn
     C1  
27/10   Asper-Gavere  
Winner: Eli Iserbyt
     C1  
27/10   Basqueland Zkrosa  
Winner: Felipe Orts Lloret
     C1  
27/10   Basqueland Zkrosa  
Winner: Lucia Gonzalez Blanco
     C2  
27/10   Irvine  
Winner: Gosse Van Der Meer
     C2  
27/10   Irvine  
Winner: Katie Scott
     C2  
27/10   München  
Winner: Aniek Van Alphen
     C2  
27/10   München  
Winner: Loris Rouiller
     C2  
27/10   Sagae  
Winner: Hijiri Oda
     C2  
27/10   Sagae  
Winner: Miyoko Karami
     C2  
27/10   NC Lithuania  
Winner: Domas Manikas
     CN  
27/10   NC Lithuania  
Winner: Vida Dolgoviene
     CN  
27/10   GP Contern  
Winner: Thijs Aerts
     C2  
27/10   GP Contern  
Winner: Shirin Van Anrooij
     C2  
27/10   Heeswijk-Dinther  
Winner: Ilse Pluimers
     NE  
27/10   Heeswijk-Dinther  
Winner: Raymond Van De Kruisweg
     NE  
27/10   NC Russia  
Winner: Timofei Ivanov
     CN  
27/10   GP Topolcianky  
Winner: Jim Aernouts
     C2  
27/10   GP Topolcianky  
Winner: Pavla Havlikova
     C2  
27/10   HPCX  
Winner: Merwin Davis
     C2  
27/10   Cincinnati CX - Kingswood Park  
Winner: Maghalie Rochette
     C2  
27/10   HPCX  
Winner: Regina Legge
     C2  
27/10   Cincinnati CX - Kingswood Park  
Winner: Curtis White
     C2  
28/10   Slany  
Winner: Vincent Baestaens
     C1  
28/10   Slany  
Winner: Pavla Havlikova
     C1