CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.     
11/5-2/6   Giro d`Italia  
Winner: Richard Antonio Carapaz Montenegro
     2.WT  
28/5-2/6   Thüringen Rundfahrt  
Winner: Kathrin Hammes
     2.1  
28/5-2/6   Tour of Norway  
Winner: Alexander Kristoff
     2.HC  
29/5-2/6   Pijl van het Zuiden  
Winner: Quinten Hermans
     2.2  
30/5-2/6   Tour of Kumano  
Winner: Orluis Alberto Aular Sanabria
     2.2  
31/5-2/6   Tour de la Mirabelle  
Winner: Simon Pellaud
     2.2  
31/5-2/6   Szlakiem Walk Majora Hubala  
Winner: Maciej Paterski
     2.1  
1/6   GP Plumelec  
Winner: Cecilie Uttrup Ludwig
     1.1  
1/6   GP Plumelec  
Winner: Benoit Cosnefroy
     1.1  
1/6   Tour of Ribas  
Winner: Onur Balkan
     1.2  
1-2/6   Orlen Nation GP  
Winner: Nicolas Prodhomme
     2.NC  
1-8/6   Tour du Cameroun  
Winner: Radoslav Konstantinov
     2.2  
2/6   GP Etienne de Wilde  
Winner: Stijn Siemons
     NE  
2/6   Boucles de l`Aulne - GP Le Telegramme  
Winner: Alexis Gougeard
     1.1  
2/6   Paris - Roubaix U23  
Winner: Thomas Pidcock
     1.2U  
2/6   Rund um Köln  
Winner: Baptiste Planckaert
     1.1  
2/6   Trofeo Alcide de Gasperi  
Winner: Benjamin Hill
     1.2  
2/6   Ronde van Limburg  
Winner: Brecht Stas
     NE  
2/6   Odessa GP  
Winner: Matvey Nikitin
     1.2  
5/6   Parel van de Veluwe  
Winner: Max Kroonen
     NE  
5-9/6   Ronde van Bretagne  
Winner: Audrey Cordon-Ragot
     2.2  
5-9/6   Vuelta a Guatemala  
Winner: Blanca Liliana Moreno Canchon
     2.2  
5-9/6   Ronde van Luxemburg  
Winner: Jesus Herrada Lopez
     2.HC  
6/6   NC Bahamas ITT  
Winner: Marla Albury
     CN  
6/6   GP Gatineau  
Winner: Leah Kirchmann
     1.1  
6-9/6   GP Priessnitz  
Winner: Andreas Leknessund
     2.NC  
6-9/6   Boucles de la Mayenne  
Winner: Thibault Ferasse
     2.1  
7/6   Chrono Gatineau  
Winner: Amber Neben
     1.1  
7/6   Ljubljana - Domzale - Ljubljana  
Winner: Marlen Reusser
     1.2  
7/6   NC Slovenia ITT  
Winner: Eugenia Bujak (Alickun)
     CN  
7-9/6   Hammer Sportzone Limburg  
Winner: Deceuninck - Quick Step Floors
     2.1  
7-9/6   Tour of Bihor - Bellotto  
Winner: Daniel Felipe Munoz Giraldo
     2.1  
8/6   Omloop van de IJsseldelta  
Winner: Marta Tagliaferro
     1.2  
8/6   NC Slovenia ITT  
Winner: Tadej Pogacar
     CN  
8-9/6   Ronde van Noord-Holland  
Winner: Ivar Slik
     NE  
9/6   Dwars door de Westhoek  
Winner: Elisa Balsamo
     1.1  
9/6   Memorial Philippe van Coningsloo  
Winner: Gerben Thijssen
     1.2  
9/6   NC Botswana  
Winner: Abeng Malete
     CN  
9/6   Cicle Classic  
Winner: Emily Nelson
     1.3  
9/6   Coppa della Pace  
Winner: Georg Zimmermann
     1.2  
9/6   GP Lugano  
Winner: Diego Ulissi
     1.1  
9-16/6   Dauphiné Libéré  
Winner: Jakob Fuglsang
     2.WT  
10/6   Ronde van Limburg  
Winner: Eduard Michael Grosu
     1.1  
10/6   Leo Wirth Gedächtnisrennen  
Winner: Paula Leonhardt
     1.3  
10-15/6   Women`s Tour  
Winner: Elizabeth Deignan (Armitstead)
     2.WT  
11/6   Bursa Orhangazi Race  
Winner: Onur Balkan
     1.2  
11-16/6   Tour of Hungary  
Winner: Krists Neilands
     2.1  
12/6   Bursa Yildirim Bayezit Race  
Winner: Mustafa Sayar
     1.2  
12-16/6   Ronde van Belgie  
Winner: Remco Evenepoel
     2.HC  
12-16/6   Tour of Korea  
Winner: Filippo Zaccanti
     2.1  
13/6   GP des Kantons Aargau  
Winner: Alexander Kristoff
     1.HC  
13-16/6   Oberösterreich Rundfahrt  
Winner: Jannik Steimle
     2.2  
13-16/6   GP Saguenay  
Winner: Nickolas Zukowsky
     2.2  
13-16/6   Tour de l`Oise  
Winner: Anthony Maldonado
     2.2  
13-23/6   Baby Giro  
Winner: Andres Camilo Ardila Ordonez
     2.2U  
14/6   NC Belarus ITT  
Winner: Yauheni Sobal
     CN  
14/6   NC Belarus ITT  
Winner: Tatsiana Sharakova
     CN  
14/6   NC Cuba ITT  
Winner: Yans Carlos Arias Perez
     CN  
14/6   NC Panama ITT  
Winner: Argelis Judith Bernal
     CN  
14/6   NC Panama ITT  
Winner: Cristofer Robin Jurado Lopez
     CN  
14-16/6   Tour of Malopolska  
Winner: Adam Stachowiak
     2.2  
14-18/6   Ronde van de Filippijnen  
Winner: Jeroen Meijers
     2.2  
15/6   NC Belarus  
Winner: Tatsiana Sharakova
     CN  
15/6   NC Germany U23  
Winner: Leon Heinschke
     CN  
15/6   NC Israel ITT  
Winner: Rotem Gafinovitz
     CN  
15/6   NC Israel ITT  
Winner: Guy Niv
     CN  
15/6   CN Panama  
Winner: Shaina Rodriguez
     CN  
15/6   NC Puerto Rico ITT  
Winner: Luis Molina Pagan
     CN  
15/6   NC Puerto Rico ITT  
Winner: Donelys Carino Rivera
     CN  
15/6   NC Switzerland U23  
Winner: Mauro Schmid
     CN  
15-23/6   Tour de Suisse  
Winner: Egan Arley Bernal Gomez
     2.WT  
16/6   Flanders Diamond Tour  
Winner: Lorena Wiebes
     1.1  
16/6   Romsee - Stavelot - Romsee  
Winner: Ben Turner
     NE  
16/6   NC Belarus  
Winner: Yauheni Sobal
     CN  
16/6   Classic Vienne Poitou-Charentes  
Winner: Clara Copponi
     1.3  
16/6   Trofeo Città di Prato  
Winner: Simona Frapporti
     1.3  
16/6   Midden-Brabant Poort Omloop  
Winner: Arvid De Kleijn
     1.2  
16/6   NC Panama  
Winner: Jorge Amadid Castelblanco Morales
     CN  
17/6   Mont Ventoux Dénivelé Challenge  
Winner: Jesus Herrada Lopez
     1.1  
19/6   GP Oued Eddahab  
Winner: Jason Oosthuizen
     1.2  
19/6   Emmen ITT  
Winner: Jasper De Plus
     NE  
19/6   NC Netherlands ITT U19  
Winner: Shirin Van Anrooij
     CN  
19/6   NC Netherlands ITT U17  
Winner: Bjarne Hemme
     CN  
19/6   NC Netherlands ITT U19  
Winner: Lars Boven
     CN  
19/6   NC Netherlands ITT U17  
Winner: Elise Uijen
     CN  
19-23/6   GP de Beauce  
Winner: Brendan Rhim
     2.2  
19-23/6   Ster ZLM Tour  
Winner: Mike Teunissen
     2.1  
19-23/6   Ronde van Slovenie  
Winner: Diego Ulissi
     2.HC  
20/6   GP Al Massira  
Winner: Gustav Basson
     1.2  
20/6   NC United States of America ITT U23  
Winner: Ian Garrison
     CN  
20-23/6   Route d`Occitanie  
Winner: Alejandro Valverde Belmonte
     2.1  
20-23/6   Tour des Pays de Savoie  
Winner: Chris Harper
     2.2  
21/6   Dwars door het Hageland  
Winner: Kenneth Vanbilsen
     1.1  
21/6   NC Cuba ITT  
Winner: Arlenis Sierra Canadilla
     CN  
21/6   NC Mongolia ITT  
Winner: Enkhtaivan Bolor-Erdene
     CN  
21/6   NC Mongolia ITT  
Winner: Solongo Tserenlkham
     CN  
21/6   NC United States of America U23  
Winner: Lance Haidet
     CN  
22/6   European Games  
Winner: Lorena Wiebes
     JC  
22/6   NC Aruba ITT  
Winner: Ruson Gonzalez
     CN  
22/6   NC Antigua and Barbuda ITT  
Winner: Robert Francis Marsh
     CN  
22/6   Heistse Pijl  
Winner: Alvaro Jose Hodeg Chagui
     1.1  
22/6   NC Belize ITT  
Winner: Oscar Quiroz
     CN  
22/6   NC Belize ITT  
Winner: Kaya Cattouse
     CN  
22/6   NC Curacao ITT  
Winner: Manuel Seintje
     CN  
22/6   NC Curacao ITT  
Winner: Lisa Groothuesheidkamp
     CN  
22/6   NC Denmark ITT U23  
Winner: Johan Price-Pejtersen
     CN  
22/6   NC Ecuador ITT  
Winner: Jonathan Caicedo Cepeda
     CN  
22/6   NC Ecuador ITT  
Winner: Miryan Maritza Nuñez Padilla
     CN  
22/6   Trofeo Ayuntamiento de Estella  
Winner: Enara Lopez Gallastegi
     1.3  
22/6   NC Fiji ITT  
Winner: Eroni Takape
     CN  
22/6   NC Guyana ITT  
Winner: Briton John
     CN  
22/6   NC Lebanon ITT        CN  
22/6   NC Lebanon ITT  
Winner: Georges Wadih
     CN  
22/6   NC Netherlands U19  
Winner: Femke Gerritse
     CN  
22/6   NC Netherlands U19  
Winner: Axel Van Der Tuuk
     CN  
22/6   Noordwijk Classic  
Winner: Chloe Hosking
     NE  
22/6   NC Netherlands U17  
Winner: Nienke Veenhoven
     CN  
22/6   Memorial Grundmanna i Wizowskiego  
Winner: Sylwester Janiszewski
     1.2  
22/6   NC Ruanda ITT  
Winner: Josiane Mukashema
     CN  
22/6   NC Ruanda ITT  
Winner: Joseph Areruya
     CN  
22/6   NC Taiwan ITT  
Winner: Feng Chun Kai
     CN  
22/6   NC Taiwan ITT  
Winner: Huang Ting Ying
     CN  
22-23/6   Tour of the Reservoir  
Winner: Leah Dixon
     2.3  
22-24/6   Challenge International du Sahara Marocain  
Winner: Gustav Basson
     2.2  
23/6   European Games  
Winner: Davide Ballerini
     JC  
23/6   NC Aruba  
Winner: Ruson Gonzalez
     CN  
23/6   NC Antigua and Barbuda  
Winner: Conor Delanbanque
     CN  
23/6   Circuit des 11 Villes  
Winner: Tim Merlier
     1.1  
23/6   NC Bermuda ITT  
Winner: Caitlyn Conyers
     CN  
23/6   NC Bermuda ITT  
Winner: Kaden Hopkins
     CN  
23/6   NC Cuba  
Winner: Felix Nodarse Fernandez
     CN  
23/6   NC Cuba  
Winner: Arlenis Sierra Canadilla
     CN  
23/6   NC Curacao  
Winner: Lisa Groothuesheidkamp
     CN  
23/6   NC Curacao  
Winner: Manuel Seintje
     CN  
23/6   NC Denmark U23  
Winner: Frederik Rodenberg Madsen
     CN  
23/6   Nat. Champ. Ecuador  
Winner: Jonathan Caicedo Cepeda
     CN  
23/6   NC Ecuador  
Winner: Miryan Maritza Nuñez Padilla
     CN  
23/6   NC El Salvador ITT  
Winner: Jose Dagoberto Joya
     CN  
23/6   NC El Salvador ITT  
Winner: Xenia Estrada Villalta
     CN  
23/6   NC Fiji  
Winner: Jone Takape
     CN  
23/6   NC Guatemala ITT  
Winner: Paula Lucrecia Guillen Rivera
     CN  
23/6   NC Guatemala ITT  
Winner: Manuel Oseas Rodas Ochoa
     CN  
23/6   NC Iceland ITT  
Winner: Ingvar Omarsson
     CN  
23/6   NC Mongolia  
Winner: Narankhuu Bat-Erdene
     CN  
23/6   NC Mongolia  
Winner: Anujin Jinjiibadam
     CN  
23/6   NC Nicaragua ITT  
Winner: Jose Joel Caballero Sanchez
     CN  
23/6   NC Netherlands Elite without contract  
Winner: Robin Löwik
     CN  
23/6   NC Netherlands U17  
Winner: Tibor Del Grosso
     CN  
23/6   Korono Kocich  
Winner: Patryk Stosz
     1.2  
23/6   NC Ruanda  
Winner: Valantine Nzayisenga
     CN  
23/6   NC Ruanda  
Winner: Bonaventure Uwizeyimana
     CN  
23/6   NC Taiwan  
Winner: Huang Ting Ying
     CN  
23/6   NC Taiwan  
Winner: Lu Shao Hsuan
     CN  
23/6   NC St. Vincent & Grenadines  
Winner: Zefal Trevor Bailey
     CN  
24/6   NC Iran  
Winner: Mehdi Sohrabi
     CN  
25/6   European Games ITT  
Winner: Marlen Reusser
     JC  
25/6   European Games ITT  
Winner: Vasil Kiryienka
     JC  
25/6   NC Azerbaijan ITT        CN  
26/6   NC Azerbaijan ITT  
Winner: Elchin Asadov
     CN  
26/6   Halle - Ingooigem  
Winner: Dries De Bondt
     1.1  
26/6   I.W.T. Oetingen  
Winner: Julien Van Den Brande
     1.2  
26/6   NC Iran ITT  
Winner: Saeid Safarzadeh
     CN  
26/6   NC Iran ITT  
Winner: Somayeh Yazdani
     CN  
26/6   NC Italy ITT U23  
Winner: Matteo Sobrero
     CN  
26/6   NC Kazakhstan ITT  
Winner: Makhabbat Umutzhanova
     CN  
26/6   NC Kazakhstan ITT  
Winner: Alexey Lutsenko
     CN  
26/6   NC Netherlands ITT  
Winner: Annemiek Van Vleuten
     CN  
26/6   NC Netherlands ITT  
Winner: Jos Van Emden
     CN  
26/6   NC Netherlands ITT U23  
Winner: Daan Hoole
     CN  
26/6   NC Switzerland ITT U23  
Winner: Stefan Bissegger
     CN  
26/6   NC Switzerland ITT  
Winner: Stefan Küng
     CN  
26/6   NC Switzerland ITT  
Winner: Marlen Reusser
     CN  
26/6   NC Ukraine ITT  
Winner: Valeriya Kononenko
     CN  
27/6   NC Azerbaijan        CN  
27/6   NC Belgium ITT  
Winner: Lotte Kopecky
     CN  
27/6   NC Belgium ITT  
Winner: Wout Van Aert
     CN  
27/6   NC Costa Rica ITT  
Winner: Maria Jose Vargas Barrientos
     CN  
27/6   NC Costa Rica ITT  
Winner: Bryan Alonso Salas Sanchez
     CN  
27/6   NC Czechia ITT  
Winner: Jan Barta
     CN  
27/6   NC Denmark ITT  
Winner: Kasper Asgreen
     CN  
27/6   NC Denmark ITT  
Winner: Louise Norman Hansen
     CN  
27/6   NC Dominican Republic ITT  
Winner: Juana Isidra Fernandez Veras
     CN  
27/6   NC Domenican Republic ITT  
Winner: Rafael Adolfo German Meran
     CN  
27/6   NC Estonia ITT  
Winner: Rein Taaramäe
     CN  
27/6   NC Estonia ITT  
Winner: Liisi Rist
     CN  
27/6   NC Ethiopia ITT  
Winner: Tsgabu Gebremaryam Grmay
     CN  
27/6   NC Ethiopia ITT  
Winner: Birehan Fekadu Abrha
     CN  
27/6   NC France ITT  
Winner: Benjamin Thomas
     CN  
27/6   NC France ITT  
Winner: Séverine Eraud
     CN  
27/6   NC United Kingdom ITT U23  
Winner: Charlie Quarterman
     CN  
27/6   NC United Kingdom ITT  
Winner: Alex Dowsett
     CN  
27/6   NC United Kingdom ITT  
Winner: Alice Barnes
     CN  
27/6   NC Hungary ITT  
Winner: Veronika Anna Kormos
     CN  
27/6   NC Hungary ITT  
Winner: Attila Valter
     CN  
27/6   NC Iran  
Winner: Somayeh Yazdani
     CN  
27/6   NC Ireland ITT  
Winner: Kelly Murphy
     CN  
27/6   NC Ireland ITT  
Winner: Ryan Mullen
     CN  
27/6   NC Japan ITT  
Winner: Eri Yonamine
     CN  
27/6   NC Japan ITT  
Winner: Nariyuki Masuda
     CN  
27/6   NC South Korea ITT  
Winner: Choe Hyeongmin
     CN  
27/6   NC South Korea ITT  
Winner: Lee Jumi
     CN  
27/6   NC Latvia ITT  
Winner: Dana Rozlapa
     CN  
27/6   NC Latvia ITT  
Winner: Krists Neilands
     CN  
27/6   NC Norway ITT  
Winner: Vita Heine (Peterson)
     CN  
27/6   NC Norway ITT  
Winner: Andreas Leknessund
     CN  
27/6   NC Russia ITT  
Winner: Artem Ovechkin
     CN  
27/6   NC Russia ITT  
Winner: Anastasiia Pliaskina
     CN  
27/6   NC Slovakia ITT  
Winner: Tatiana Jasekova
     CN  
27/6   NC Slovakia ITT  
Winner: Jan Andrej Cully
     CN  
27/6   NC Tunisia ITT        CN  
27/6   NC Tunisia ITT  
Winner: Ali Nouisri
     CN  
27/6   NC Turkey ITT  
Winner: Esin Yilmaz
     CN  
27/6   NC Turkey ITT  
Winner: Ahmet Örken
     CN  
27/6   NC Ukraine ITT  
Winner: Mark Padun
     CN  
27/6   NC Verenigde Staten ITT  
Winner: Ian Garrison
     CN  
27/6   NC Verenigde Staten ITT  
Winner: Amber Neben
     CN  
28/6   NC Angola ITT  
Winner: Dario Antonio Marcelino
     CN  
28/6   NC Azerbaijan  
Winner: Elchin Asadov
     CN  
28/6   NC Brazil ITT  
Winner: Andre Eduardo Gohr
     CN  
28/6   NC Brazil ITT  
Winner: Tamires Fanny Radatz
     CN  
28/6   NC Canada ITT  
Winner: Robert Britton
     CN  
28/6   NC Canada ITT  
Winner: Leah Kirchmann
     CN  
28/6   NC Eritrea ITT  
Winner: Amanuel Werkilul Gebreigzabhier
     CN  
28/6   NC Spain ITT  
Winner: Sheyla Gutierrez Ruiz
     CN  
28/6   NC Spain ITT U23  
Winner: Xavier Miquel Azparren
     CN  
28/6   NC Spain ITT  
Winner: Jonathan Castroviejo Nicolas
     CN  
28/6   NC Finland ITT  
Winner: Ukko Peltonen
     CN  
28/6   NC Finland ITT  
Winner: Minna-Maria Kangas
     CN  
28/6   NC Germany ITT  
Winner: Lisa Klein
     CN  
28/6   NC Germany ITT U23  
Winner: Miguel Heidemann
     CN  
28/6   NC Germany ITT  
Winner: Tony Martin
     CN  
28/6   NC Greece ITT  
Winner: Polychronis Tzortzakis
     CN  
28/6   NC Greece ITT  
Winner: Eleni Michalista Tsavari
     CN  
28/6   NC Italy ITT  
Winner: Filippo Ganna
     CN  
28/6   NC Kazakhstan  
Winner: Svetlana Pachshenko
     CN  
28/6   NC Kosovo ITT  
Winner: Sahit Arllati
     CN  
28/6   NC Lithuania ITT  
Winner: Gediminas Bagdonas
     CN  
28/6   NC Lithuania ITT  
Winner: Katarzyna Sosna
     CN  
28/6   NC Luxemburg ITT  
Winner: Bob Jungels
     CN  
28/6   NC Luxemburg ITT  
Winner: Christine Majerus
     CN  
28/6   NC Morocco ITT  
Winner: El Mehdi Chokri
     CN  
28/6   NC Maroc ITT  
Winner: Siham Es-Saddy
     CN  
28/6   NC Mexico ITT  
Winner: Luis Ricardo Villalobos Hernandez
     CN  
28/6   NC Mexico ITT  
Winner: Andrea Ramirez Fregoso
     CN  
28/6   NC Poland ITT  
Winner: Maciej Bodnar
     CN  
28/6   NC Poland ITT  
Winner: Anna Plichta
     CN  
28/6   NC Portugal ITT  
Winner: Jose Isidro Maciel Goncalves
     CN  
28/6   NC Portugal ITT  
Winner: Daniela Conceicao Alexandre Reis
     CN  
28/6   NC Romania ITT  
Winner: Ana Maria Covrig
     CN  
28/6   NC Romania ITT  
Winner: Serghei Tvetcov
     CN  
28/6   NC Serbia ITT  
Winner: Jelena Eric
     CN  
28/6   NC Serbia ITT  
Winner: Ognjen Ilic
     CN  
28/6   NC Venezuela ITT  
Winner: Orluis Alberto Aular Sanabria
     CN  
28/6   NC Venezuela ITT  
Winner: Wilmarys Moreno Duran
     CN  
29/6   NC Bosnia and Herzegovina ITT  
Winner: Vedad Karic
     CN  
29/6   NC Bolivia ITT        CN  
29/6   NC Bolivia ITT  
Winner: Basilio Ramos Ticona
     CN  
29/6   NC Brazil  
Winner: Danilas Ferreira Silva
     CN  
29/6   NC Burkina Faso  
Winner: Awa Bamogo
     CN  
29/6   NC Canada  
Winner: Carol Ann Canuel
     CN  
29/6   NC Costa Rica  
Winner: Milagro Mena Solano
     CN  
29/6   NC Croatia ITT  
Winner: Mia Radotic
     CN  
29/6   NC Croatia ITT  
Winner: Josip Rumac
     CN  
29/6   NC Dominican Republic  
Winner: Juana Isidra Fernandez Veras
     CN  
29/6   NC Spain  
Winner: Lourdes Oyarbide Jimenez
     CN  
29/6   NC Spain U23  
Winner: Carmelo Urbano Fontiveros
     CN  
29/6   NC Estonia  
Winner: Liisa Ehrberg
     CN  
29/6   NC Ethiopia  
Winner: Negasi Haylu Abreha
     CN  
29/6   NC Ethiopia  
Winner: Tsega Beyene
     CN  
29/6   NC Finland  
Winner: Pia Pensaari
     CN  
29/6   NC France  
Winner: Jade Wiel
     CN  
29/6   NC Georgia ITT  
Winner: Tornike Khabazi
     CN  
29/6   NC Guatemala  
Winner: Jazmin Gabriela Soto Lopez
     CN  
29/6   NC Hong Kong ITT  
Winner: Leung Wing Yee
     CN  
29/6   NC Hong Kong ITT  
Winner: Fung Ka Hoo
     CN  
29/6   NC Ireland  
Winner: Alice Sharpe
     CN  
29/6   NC Israel  
Winner: Omer Shapira
     CN  
29/6   NC Israel  
Winner: Guy Sagiv
     CN  
29/6   Virgin Islands (British) ITT  
Winner: Philippe Leroy
     CN  
29/6   NC Jamaica ITT  
Winner: Phillip McCatty
     CN  
29/6   NC Japan  
Winner: Eri Yonamine
     CN  
29/6   NC Latvia  
Winner: Lija Laizane
     CN  
29/6   NC Lebanon        CN  
29/6   NC Lebanon  
Winner: Zaher El Hage
     CN  
29/6   NC Luxemburg  
Winner: Christine Majerus
     CN  
29/6   NC Morocco  
Winner: Fatima Zahra El Hayani
     CN  
29/6   NC Malaysia  
Winner: Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
     CN  
29/6   NC Moldova ITT  
Winner: Cristian Raileanu
     CN  
29/6   NC Moldova ITT        CN  
29/6   NC North Macedonia ITT  
Winner: Aneta Antovska
     CN  
29/6   NC North Macedonia ITT  
Winner: Andrej Petrovski
     CN  
29/6   NC Netherlands  
Winner: Lorena Wiebes
     CN  
29/6   NC Netherlands U23  
Winner: David Dekker
     CN  
29/6   NC Portugal  
Winner: Daniela Conceicao Alexandre Reis
     CN  
29/6   NC Romania  
Winner: Ana Maria Covrig
     CN  
29/6   NC Russia  
Winner: Alexandra Goncharova
     CN  
29/6   NC Senegal  
Winner: Fallou Mbow
     CN  
29/6   NC Sweden  
Winner: Lisa Norden
     CN  
29/6   NC Turkey  
Winner: Keziban Koyun
     CN  
29/6   NC Turkey  
Winner: Ahmet Örken
     CN  
29/6   NC Ukraine  
Winner: Olga Shekel
     CN  
29/6   NC Venezuela  
Winner: Wilmarys Moreno Duran
     CN  
30/6   NC Angola  
Winner: Bruno Cesar Do Amaral Araujo
     CN  
30/6   NC Austria  
Winner: Anna Kiesenhofer
     CN  
30/6   NC Austria  
Winner: Patrick Konrad
     CN  
30/6   NC Belgium  
Winner: Jesse Vandenbulcke
     CN  
30/6   NC Belgium  
Winner: Tim Merlier
     CN  
30/6   NC Bermuda  
Winner: Caitlyn Conyers
     CN  
30/6   NC Bosnia and Herzegovina  
Winner: Nedzad Mahmic
     CN  
30/6   NC Belize  
Winner: Edgar Nissan Arana
     CN  
30/6   NC Belize  
Winner: Kaya Cattouse
     CN  
30/6   NC Bolivia        CN  
30/6   NC Bolivia  
Winner: Bernardo Leon Navarro
     CN  
30/6   NC Brazil  
Winner: Vitor Zucco Schizzi
     CN  
30/6   NC Burkina Faso  
Winner: Salfo Bikienga
     CN  
30/6   NC Canada  
Winner: Adam De Vos
     CN  
30/6   NC Costa Rica  
Winner: Felipe Timoteo Nystrom Spencer
     CN  
30/6   NC Croatia  
Winner: Maja Perinovic
     CN  
30/6   NC Croatia  
Winner: Josip Rumac
     CN  
30/6   NC Czechia  
Winner: Frantisek Sisr
     CN  
30/6   NC Denmark  
Winner: Michael Mørkøv Christensen
     CN  
30/6   NC Denmark  
Winner: Amalie Dideriksen
     CN  
30/6   NC Domenican Republic  
Winner: Geovanny Garcia
     CN  
30/6   NC Eritrea  
Winner: Danait Fitsum
     CN  
30/6   NC Eritrea  
Winner: Natnael Teweldemedhin Berhane
     CN  
30/6   NC El Salvador  
Winner: Sauking Shi
     CN  
30/6   NC El Salvador  
Winner: Alfonso Vladimir Orellana
     CN  
30/6   NC Spain  
Winner: Alejandro Valverde Belmonte
     CN  
30/6   NC Estonia  
Winner: Alo Jakin
     CN  
30/6   NC Finland  
Winner: Arto Vainionpää
     CN  
30/6   NC France  
Winner: Warren Barguil
     CN  
30/6   NC United Kingdom  
Winner: Ben Swift
     CN  
30/6   NC United Kingdom  
Winner: Alice Barnes
     CN  
30/6   NC Georgia  
Winner: Tornike Khabazi
     CN  
30/6   NC Germany  
Winner: Lisa Brennauer
     CN  
30/6   NC Germany  
Winner: Maximilian Schachmann
     CN  
30/6   NC Greece  
Winner: Stylianos Farantakis
     CN  
30/6   NC Greece  
Winner: Argiro Milaki
     CN  
30/6   NC Guatemala  
Winner: Juan Mardoqueo Vasquez Vasquez
     CN  
30/6   NC Guyana  
Winner: Jamal John
     CN  
30/6   NC Hong Kong  
Winner: Yang Qianyu
     CN  
30/6   NC Hong Kong  
Winner: Cheung King Lok
     CN  
30/6   NC Hungary  
Winner: Zsofia Szabo
     CN  
30/6   NC Hungary  
Winner: Gergely Szarka
     CN  
30/6   NC Ireland  
Winner: Sam Bennett
     CN  
30/6   NC Iceland  
Winner: Birkir Ingvason
     CN  
30/6   NC Italy  
Winner: Davide Formolo
     CN  
30/6   NC Italy U23  
Winner: Marco Frigo
     CN  
30/6   NC Virgin Islands (British)  
Winner: Zambezi Richardson
     CN  
30/6   NC Japan  
Winner: Shotaro Iribe
     CN  
30/6   NC Kazakhstan  
Winner: Alexey Lutsenko
     CN  
30/6   NC South Korea  
Winner: Kim Euro
     CN  
30/6   NC South Korea  
Winner: Lee Jumi
     CN  
30/6   NC Kosovo  
Winner: Blerton Nuha
     CN  
30/6   NC Latvia  
Winner: Toms Skujins
     CN  
30/6   NC Lithuania  
Winner: Silvija Paceviciene (Latozaite)
     CN  
30/6   NC Lithuania  
Winner: Ramunas Navardauskas
     CN  
30/6   NC Luxemburg  
Winner: Bob Jungels
     CN  
30/6   NC Morocco  
Winner: Adil El Arbaoui
     CN  
30/6   NC Malaysia ITT  
Winner: Muhsin Al Redha Misbah
     CN  
30/6   NC Malaysia ITT  
Winner: Nur Aisyah Mohamad Zubir
     CN  
30/6   NC Moldova  
Winner: Cristian Raileanu
     CN  
30/6   NC Moldova        CN  
30/6   NC Mexico  
Winner: Ignacio Jesus Prado Juarez
     CN  
30/6   NC Mexico  
Winner: Anet Barrera Esparza
     CN  
30/6   NC North Macedonia  
Winner: Anita Velickovska
     CN  
30/6   NC North Macedonia  
Winner: Andrej Petrovski
     CN  
30/6   NC Netherlands  
Winner: Fabio Jakobsen
     CN  
30/6   NC Norway  
Winner: Ingrid Lorvik
     CN  
30/6   NC Norway  
Winner: Amund Grøndahl Jansen
     CN  
30/6   NC Poland  
Winner: Lucja Pietrzak
     CN  
30/6   NC Poland  
Winner: Michal Paluta
     CN  
30/6   NC Portugal  
Winner: Jose Joao Pimenta Costa Mendes
     CN  
30/6   NC Puerto Rico  
Winner: Abner Gonzalez Rivera
     CN  
30/6   NC Puerto Rico  
Winner: Donelys Carino Rivera
     CN  
30/6   NC Romania  
Winner: Vlad Nicolae Dobre
     CN  
30/6   NC Russia  
Winner: Alexander Vlasov
     CN  
30/6   NC Singapore ITT  
Winner: Choon Huat Goh
     CN  
30/6   NC Singapore ITT  
Winner: Yi Wei Luo
     CN  
30/6   NC Slovenia  
Winner: Eugenia Bujak (Alickun)
     CN  
30/6   NC Slovenia  
Winner: Domen Novak
     CN  
30/6   NC Serbia  
Winner: Andrej Galovic
     CN  
30/6   NC Serbia  
Winner: Jelena Eric
     CN  
30/6   NC Switzerland  
Winner: Sebastien Reichenbach
     CN  
30/6   NC Switzerland  
Winner: Marlen Reusser
     CN  
30/6   NC Slovakia  
Winner: Juraj Sagan
     CN  
30/6   NC Sweden  
Winner: Lucas Eriksson
     CN  
30/6   NC Tunisia  
Winner: Tasnime Gharbi
     CN  
30/6   NC Tunisia  
Winner: Hassen Ben Nasr
     CN  
30/6   NC Ukraine  
Winner: Andriy Kulyk
     CN  
30/6   NC Verenigde Staten  
Winner: Alex Howes
     CN  
30/6   NC Verenigde Staten  
Winner: Ruth Winder
     CN  
30/6   NC Venezuela  
Winner: Jesus Villegas
     CN