RONDE VAN SPANJE
 
Land:   Spanje
Datum:  25/8-16/9/2018
Categorie:  2.WT
  
 

Uitslag | Wedstrijd Info | 2017 | 2019 | Erelijst | Erelijst Puntenklassement | Erelijst Bergklassement | Statistieken | CB Puntenschaal | Widget
 
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
2   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
3   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
4   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
5   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
6   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
7   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
8   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
9   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
10   Wilco Kelderman       Sunweb
11   Tony Gallopin       AG2R - La Mondiale
12   Emanuel Buchmann       Bora - Hansgrohe
13   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
14   Rudy Molard       Groupama - FDJ
15   David De La Cruz Melgarejo       Sky
16   Gianluca Brambilla       Trek - Segafredo
17   Mikel Bizkarra Etxegibel       Euskadi - Murias
18   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
19   Jack Haig       Mitchelton - Scott
20   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
21   Jesus Herrada Lopez       Cofidis
22   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
23   Fabio Aru       UAE Emirates
24   Benjamin King       Dimension Data
25   Cristian Rodriguez Martin       Caja Rural - Seguros RGA
26   Hubert Dupont       AG2R - La Mondiale
27   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
28   Sergio Luis Henao Montoya       Sky
29   Gorka Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
30   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
31   Merhawi Kudus       Dimension Data
32   Jai Hindley       Sunweb
33   Dylan Teuns       BMC
34   Michael Woods       EF Education First - Drapac
35   George Bennett       LottoNL - Jumbo
36   Ben Gastauer       AG2R - La Mondiale
37   Amanuel Gebreigzabhier       Dimension Data
38   Daniel Moreno Fernandez       EF Education First - Drapac
39   Edward Ravasi       UAE Emirates
40   Nicolas Roche       BMC
41   Floris De Tier       LottoNL - Jumbo
42   Maxime Monfort       Lotto - Soudal
43   Michal Kwiatkowski       Sky
44   Igor Anton Hernandez       Dimension Data
45   Adam Yates       Mitchelton - Scott
46   Simon Clarke       EF Education First - Drapac
47   Simon Clarke       EF Education First - Drapac
48   Davide Villella       Astana
49   Sergio Pardilla Bellon       Caja Rural - Seguros RGA
50   Franco Pellizotti       Bahrain - Merida
51   Oscar Rodriguez Garaikoetxea       Euskadi - Murias
52   Andrey Zeits       Astana
53   Pavel Kochetkov       Katusha - Alpecin
54   Stephane Rossetto       Cofidis
55   Reto Hollenstein       Katusha - Alpecin
56   Pierre Rolland       EF Education First - Drapac
57   Pierre Rolland       EF Education First - Drapac
58   Louis Meintjes       Dimension Data
59   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
60   Valerio Conti       UAE Emirates
61   Fabio Felline       Trek - Segafredo
62   Tao Geoghegan Hart       Sky
63   Omar Fraile Matarranz       Astana
64   Dario Cataldo       Astana
65   Sepp Kuss       LottoNL - Jumbo
66   Brent Bookwalter       BMC
67   Thomas De Gendt       Lotto - Soudal
68   Eduard Prades Reverte       Euskadi - Murias
69   Winner Andrew Anacona Gomez       Movistar
70   Damien Howson       Mitchelton - Scott
71   Nelson Santos Simoes Oliveira       Movistar
72   Nans Peters       AG2R - La Mondiale
73   Sander Armée       Lotto - Soudal
74   Jan Hirt       Astana
75   Nicholas Schultz       Caja Rural - Seguros RGA
76   Alessandro De Marchi       BMC
77   Léo Vincent       Groupama - FDJ
78   Aritz Bagues Kalparsoro       Euskadi - Murias
79   Tiago Jose Pinto Machado       Katusha - Alpecin
80   Martijn Tusveld       Sunweb
81   Joey Rosskopf       BMC
82   Ryan Gibbons       Dimension Data
83   Jose Mendes      
84   Richie Porte       BMC
85   Hector Saez Benito       Euskadi - Murias
86   Oscar Cabedo Carda       Burgos - BH
87   Tom Van Asbroeck       EF Education First - Drapac
88   Pieter Serry       Quick Step Floors
89   Jorge Cubero Galvez       Burgos - BH
90   Alexandre Geniez       AG2R - La Mondiale
91   Jay McCarthy       Bora - Hansgrohe
92   Imanol Erviti Ollo       Movistar
93   Andrey Amador Bikkazakova       Movistar
94   Dries Devenyns       Quick Step Floors
95   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
96   Salvatore Puccio       Sky
97   Mikaël Chérel       AG2R - La Mondiale
98   Jesus Ezquerra Muela       Burgos - BH
99   Ivan Garcia Cortina       Bahrain - Merida
100   Jonathan Castroviejo Nicolas       Sky
101   Jetse Bol       Burgos - BH
102   Victor Campenaerts       Lotto - Soudal
103   Mikel Iturria Segurola       Euskadi - Murias
104   Nikita Stalnov       Astana
105   Jhonathan Restrepo Valencia       Katusha - Alpecin
106   Luis Angel Mate Mardones       Cofidis
107   Vegard Stake Laengen       UAE Emirates
108   Alex Aranburu Deba       Caja Rural - Seguros RGA
109   Mike Teunissen       Sunweb
110   Mathias Le Turnier       Cofidis
111   Francisco Jose Ventoso Alberdi       BMC
112   Mickaël Delage       Groupama - FDJ
113   Sven Erik Bystrøm       UAE Emirates
114   Tosh Van Der Sande       Lotto - Soudal
115   Johannes Fröhlinger       Sunweb
116   Garikoitz Bravo Oiarbide       Euskadi - Murias
117   Michael Storer       Sunweb
118   Michael Albasini       Mitchelton - Scott
119   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
120   Antonio Molina Canet       Caja Rural - Seguros RGA
121   Benjamin Thomas       Groupama - FDJ
122   Johann Van Zyl       Dimension Data
123   Jonathan Lastra Martinez       Caja Rural - Seguros RGA
124   Stephen Cummings       Dimension Data
125   Matteo Trentin       Mitchelton - Scott
126   Ian Boswell       Katusha - Alpecin
127   Antoine Duchesne       Groupama - FDJ
128   Sebastian Langeveld       EF Education First - Drapac
129   Pablo Torres Muino       Burgos - BH
130   Markel Irizar Aranburu       Trek - Segafredo
131   Marc Sarreau       Groupama - FDJ
132   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
133   Daniele Bennati       Movistar
134   Kasper Asgreen       Quick Step Floors
135   Kiel Reijnen       Trek - Segafredo
136   Bert-Jan Lindeman       LottoNL - Jumbo
137   Kenneth Vanbilsen       Cofidis
138   Diego Rubio Hernandez       Burgos - BH
139   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
140   Luka Mezgec       Mitchelton - Scott
141   Diego Rubio Hernandez       Burgos - BH
142   Luka Pibernik       Bahrain - Merida
143   Jelle Wallays       Lotto - Soudal
144   Loic Chetout       Cofidis
145   Elia Viviani       Quick Step Floors
146   Jon Aberasturi Izaga       Euskadi - Murias
147   Simone Consonni       UAE Emirates
148   Michael Mørkøv Christensen       Quick Step Floors
149   Marcus Burghardt       Bora - Hansgrohe
150   Michael Schwarzmann       Bora - Hansgrohe
151   Mitchell Docker       EF Education First - Drapac
152   Fabio Sabatini       Quick Step Floors
153   Lars Boom       LottoNL - Jumbo
154   Nelson Andres Soto Martinez       Caja Rural - Seguros RGA
155   Alexander Edmondson       Mitchelton - Scott
156   Maximilian Walscheid       Sunweb
157   Julien Duval       AG2R - La Mondiale
158   Matthias Brändle       Trek - Segafredo
 
1e etappe (25/8)
  Malaga > Malaga (8 km)
1   Rohan Dennis       BMC
2   Michal Kwiatkowski       Sky
3   Victor Campenaerts       Lotto - Soudal
4   Nelson Santos Simoes Oliveira       Movistar
5   Dylan Van Baarle       Sky
6   Alessandro De Marchi       BMC
7   Jonathan Castroviejo Nicolas       Sky
8   Simon Geschke       Sunweb
9   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
10   Wilco Kelderman       Sunweb
Klassement:
1   Rohan Dennis       BMC
 
2e etappe (26/8)
 Marbella > Caminito del Rey (164 km)
1   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
2   Michal Kwiatkowski       Sky
3   Laurens De Plus       Quick Step Floors
4   Wilco Kelderman       Sunweb
5   Emanuel Buchmann       Bora - Hansgrohe
6   Tony Gallopin       AG2R - La Mondiale
7   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
8   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
9   George Bennett       LottoNL - Jumbo
10   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
Klassement:
1   Michal Kwiatkowski       Sky
 
3e etappe (27/8)
 Mijas > Alhaurín de la Torre (183 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
3   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
4   Nacer Bouhanni       Cofidis
5   Simone Consonni       UAE Emirates
6   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
7   Michael Mørkøv Christensen       Quick Step Floors
8   Matteo Trentin       Mitchelton - Scott
9   Ryan Gibbons       Dimension Data
10   Tom Van Asbroeck       EF Education First - Drapac
Klassement:
1   Michal Kwiatkowski       Sky
 
4e etappe (28/8)
 Vélez-Malaga > Sierra de la Alfaguara (162 km)
1   Benjamin King       Dimension Data
2   Nikita Stalnov       Astana
3   Pierre Rolland       EF Education First - Drapac
4   Luis Angel Mate Mardones       Cofidis
5   Ben Gastauer       AG2R - La Mondiale
6   Jelle Wallays       Lotto - Soudal
7   Oscar Cabedo Carda       Burgos - BH
8   Simon Yates       Mitchelton - Scott
9   Emanuel Buchmann       Bora - Hansgrohe
10   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
Klassement:
1   Michal Kwiatkowski       Sky
 
5e etappe (29/8)
 Granada > Roquetas de Mar (188 km)
1   Simon Clarke       EF Education First - Drapac
2   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
3   Alessandro De Marchi       BMC
4   Davide Villella       Astana
5   Floris De Tier       LottoNL - Jumbo
6   Rudy Molard       Groupama - FDJ
7   Maxime Monfort       Lotto - Soudal
8   Jonathan Lastra Martinez       Caja Rural - Seguros RGA
9   Franco Pellizotti       Bahrain - Merida
10   Merhawi Kudus       Dimension Data
Klassement:
1   Rudy Molard       Groupama - FDJ
 
6e etappe (30/8)
 Huércal-Overa > San Javier / Mar Menor (153 km)
1   Nacer Bouhanni       Cofidis
2   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
3   Elia Viviani       Quick Step Floors
4   Simone Consonni       UAE Emirates
5   Matteo Trentin       Mitchelton - Scott
6   Ivan Garcia Cortina       Bahrain - Merida
7   Omar Fraile Matarranz       Astana
8   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
9   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
10   Michael Mørkøv Christensen       Quick Step Floors
Klassement:
1   Rudy Molard       Groupama - FDJ
 
7e etappe (31/8)
 Puerto Lumbreras > Pozo Alcón (182 km)
1   Tony Gallopin       AG2R - La Mondiale
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
4   Eduard Prades Reverte       Euskadi - Murias
5   Omar Fraile Matarranz       Astana
6   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
7   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
8   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
9   Wilco Kelderman       Sunweb
10   Sepp Kuss       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Rudy Molard       Groupama - FDJ
 
8e etappe (1/9)
 Linares > Almadén (196 km)
1   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
4   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
5   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
6   Jesus Herrada Lopez       Cofidis
7   Simon Yates       Mitchelton - Scott
8   Bjorg Lambrecht       Lotto - Soudal
9   Ivan Garcia Cortina       Bahrain - Merida
10   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Rudy Molard       Groupama - FDJ
 
9e etappe (2/9)
 Talavera de la Reina > La Covatilla (195 km)
1   Benjamin King       Dimension Data
2   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
3   Dylan Teuns       BMC
4   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
5   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
6   Wilco Kelderman       Sunweb
7   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
8   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
9   Simon Yates       Mitchelton - Scott
10   George Bennett       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
10e etappe (4/9)
 Salamanca > Bermillo de Sayago (173 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
4   Nelson Andres Soto Martinez       Caja Rural - Seguros RGA
5   Marc Sarreau       Groupama - FDJ
6   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
7   Ivan Garcia Cortina       Bahrain - Merida
8   Jon Aberasturi Izaga       Euskadi - Murias
9   Simone Consonni       UAE Emirates
10   Matteo Trentin       Mitchelton - Scott
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
11e etappe (5/9)
 Mombuey > Ribeira Sacra Luinta (209 km)
1   Alessandro De Marchi       BMC
2   Jhonathan Restrepo Valencia       Katusha - Alpecin
3   Franco Pellizotti       Bahrain - Merida
4   Nans Peters       AG2R - La Mondiale
5   Dylan Teuns       BMC
6   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
7   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
8   Nicolas Roche       BMC
9   Sergio Luis Henao Montoya       Sky
10   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
12e etappe (6/9)
 Mondoñedo > Faro de Estaca de Bares (178 km)
1   Alexandre Geniez       AG2R - La Mondiale
2   Dylan Van Baarle       Sky
3   Mark Padun       Bahrain - Merida
4   Dylan Teuns       BMC
5   Victor Campenaerts       Lotto - Soudal
6   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
7   Gianluca Brambilla       Trek - Segafredo
8   Dries Devenyns       Quick Step Floors
9   Thomas De Gendt       Lotto - Soudal
10   Valerio Conti       UAE Emirates
Klassement:
1   Jesus Herrada Lopez       Cofidis
 
13e etappe (7/9)
 Candas Carreño > Alto de La Camperona (176 km)
1   Oscar Rodriguez Garaikoetxea       Euskadi - Murias
2   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
3   Dylan Teuns       BMC
4   Bjorg Lambrecht       Lotto - Soudal
5   Laurens De Plus       Quick Step Floors
6   Merhawi Kudus       Dimension Data
7   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
8   Pieter Serry       Quick Step Floors
9   Edward Ravasi       UAE Emirates
10   Benjamin King       Dimension Data
Klassement:
1   Jesus Herrada Lopez       Cofidis
 
14e etappe (8/9)
 Cistierna > Navo / Alto Les Praeres (167 km)
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
2   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
3   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
4   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
5   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
6   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
7   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
8   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
9   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
10   Fabio Aru       UAE Emirates
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
15e etappe (9/9)
 Ribera de Arriba > Lagos de Covadonga (186 km)
1   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
2   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
3   Simon Yates       Mitchelton - Scott
4   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
5   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
6   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
7   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
8   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
9   Emanuel Buchmann       Bora - Hansgrohe
10   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
16e etappe (11/9)
  Santillana del Mar > Torrelavega (32.7 km)
1   Rohan Dennis       BMC
2   Joey Rosskopf       BMC
3   Jonathan Castroviejo Nicolas       Sky
4   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
5   Michal Kwiatkowski       Sky
6   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
7   Nelson Santos Simoes Oliveira       Movistar
8   Laurens De Plus       Quick Step Floors
9   Simon Geschke       Sunweb
10   Kasper Asgreen       Quick Step Floors
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
17e etappe (12/9)
 Getxo > Balcón de Bizkaia (166 km)
1   Michael Woods       EF Education First - Drapac
2   Dylan Teuns       BMC
3   David De La Cruz Melgarejo       Sky
4   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
5   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
6   Alessandro De Marchi       BMC
7   Amanuel Gebreigzabhier       Dimension Data
8   Jesus Herrada Lopez       Cofidis
9   Jai Hindley       Sunweb
10   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
18e etappe (13/9)
 Ejea de los Caballeros > Lleida (181 km)
1   Jelle Wallays       Lotto - Soudal
2   Sven Erik Bystrøm       UAE Emirates
3   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
4   Elia Viviani       Quick Step Floors
5   Ivan Garcia Cortina       Bahrain - Merida
6   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
7   Jon Aberasturi Izaga       Euskadi - Murias
8   Tom Van Asbroeck       EF Education First - Drapac
9   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
10   Ryan Gibbons       Dimension Data
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
19e etappe (14/9)
 Lleida > Coll de la Rabassa (157 km)
1   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
2   Simon Yates       Mitchelton - Scott
3   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
4   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
5   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
6   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
7   Wilco Kelderman       Sunweb
8   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
9   Tony Gallopin       AG2R - La Mondiale
10   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
20e etappe (15/9)
 Escaldes-Engordany > Collada de La Gallina (106 km)
1   Enric Mas Nicolau       Quick Step Floors
2   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
3   Simon Yates       Mitchelton - Scott
4   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
5   Rigoberto Uran Uran       EF Education First - Drapac
6   Wilco Kelderman       Sunweb
7   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
8   David De La Cruz Melgarejo       Sky
9   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
10   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
21e etappe (16/9)
 Alcorcón > Madrid (112 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
4   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
5   Marc Sarreau       Groupama - FDJ
6   Jon Aberasturi Izaga       Euskadi - Murias
7   Simone Consonni       UAE Emirates
8   Matteo Trentin       Mitchelton - Scott
9   Tom Van Asbroeck       EF Education First - Drapac
10   Ryan Gibbons       Dimension Data