RONDE VAN FRANKRIJK
 
Land:   Frankrijk
Datum:  7-29/7/2018
Categorie:  2.WT
  
 

Uitslag | Wedstrijd Info | 2017 | Erelijst | Erelijst Puntenklassement | Erelijst Bergklassement | Statistieken | Meer
 
1e etappe (7/7)
 Noirmoutier-en-l`Ile > Fontenay-le-Comte (189 km)
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   Marcel Kittel       Katusha - Alpecin
4   Alexander Kristoff       UAE Emirates
5   Christophe Laporte       Cofidis
6   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
7   Michael Matthews       Sunweb
8   John Degenkolb       Trek - Segafredo
9   Jakob Fuglsang       Astana
10   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
Klassement:
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
 
2e etappe (8/7)
 Mouilleron-Saint-Germain > La Roche-sur-Yon (183 km)
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
2   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
3   Arnaud Démare       Groupama - FDJ
4   André Greipel       Lotto - Soudal
5   Alexander Kristoff       UAE Emirates
6   Timothy Dupont       Wanty - Groupe Gobert
7   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
8   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
9   John Degenkolb       Trek - Segafredo
10   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
Klassement:
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
 
3e etappe (9/7)
  Cholet > Cholet (35 km)
1  BMC
2  Sky
3  Quick Step Floors
4  Mitchelton - Scott
5  Sunweb
6  EF Education First - Drapac
7  Bora - Hansgrohe
8  Astana
9  Katusha - Alpecin
10  Movistar
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
4e etappe (10/7)
 La Baule > Sarzeau (192 km)
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   André Greipel       Lotto - Soudal
4   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
5   Marcel Kittel       Katusha - Alpecin
6   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
7   Alexander Kristoff       UAE Emirates
8   John Degenkolb       Trek - Segafredo
9   Dion Smith       Wanty - Groupe Gobert
10   Timothy Dupont       Wanty - Groupe Gobert
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
5e etappe (11/7)
 Lorient > Quimper (203 km)
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
2   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
3   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
4   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
5   Julian Alaphilippe       Quick Step Floors
6   Daniel Martin       UAE Emirates
7   Greg Van Avermaet       BMC
8   Søren Kragh Andersen       Sunweb
9   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
10   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
6e etappe (12/7)
 Brest > Guerlédan (Mur-de-Bretagne) (181 km)
1   Daniel Martin       UAE Emirates
2   Pierre Latour       AG2R - La Mondiale
3   Alejandro Valverde Belmonte       Movistar
4   Julian Alaphilippe       Quick Step Floors
5   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
6   Adam Yates       Mitchelton - Scott
7   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
8   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
9   Geraint Thomas       Sky
10   Primoz Roglic       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
7e etappe (13/7)
 Fougères > Chartres (231 km)
1   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
2   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
3   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
4   Arnaud Démare       Groupama - FDJ
5   Christophe Laporte       Cofidis
6   John Degenkolb       Trek - Segafredo
7   Daryl Impey       Mitchelton - Scott
8   André Greipel       Lotto - Soudal
9   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
10   Mark Cavendish       Dimension Data
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
8e etappe (14/7)
 Dreux > Amiens (181 km)
1   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   John Degenkolb       Trek - Segafredo
4   Alexander Kristoff       UAE Emirates
5   Arnaud Démare       Groupama - FDJ
6   Thomas Boudat       Direct Energie
7   Nikias Arndt       Sunweb
8   Mark Cavendish       Dimension Data
9   Yves Lampaert       Quick Step Floors
10   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
9e etappe (15/7)
 Arras > Roubaix (154 km)
1   John Degenkolb       Trek - Segafredo
2   Greg Van Avermaet       BMC
3   Yves Lampaert       Quick Step Floors
4   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
5   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
6   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
7   Bob Jungels       Quick Step Floors
8   André Greipel       Lotto - Soudal
9   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
10   Timothy Dupont       Wanty - Groupe Gobert
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
10e etappe (17/7)
 Annecy > Le Grand-Bornand (159 km)
1   Julian Alaphilippe       Quick Step Floors
2   Ion Izagirre Insausti       Bahrain - Merida
3   Rein Taaramäe       Direct Energie
4   Greg Van Avermaet       BMC
5   Serge Pauwels       Dimension Data
6   Lilian Calmejane       Direct Energie
7   Daniel Martin       UAE Emirates
8   Primoz Roglic       LottoNL - Jumbo
9   David Gaudu       Groupama - FDJ
10   Geraint Thomas       Sky
Klassement:
1   Greg Van Avermaet       BMC
 
11e etappe (18/7)
 Albertville > La Rosière (108 km)
1   Geraint Thomas       Sky
2   Tom Dumoulin       Sunweb
3   Chris Froome       Sky
4   Damiano Caruso       BMC
5   Mikel Nieve Iturralde       Mitchelton - Scott
6   Daniel Martin       UAE Emirates
7   Jesus Herrada Lopez       Cofidis
8   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
9   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
10   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
12e etappe (19/7)
 Bourg-Saint-Maurice > Alpe d`Huez (175 km)
1   Geraint Thomas       Sky
2   Tom Dumoulin       Sunweb
3   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
4   Chris Froome       Sky
5   Mikel Landa Meana       Movistar
6   Primoz Roglic       LottoNL - Jumbo
7   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
8   Jakob Fuglsang       Astana
9   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
10   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
13e etappe (20/7)
 Bourg d`Oisans > Valence (169 km)
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
2   Alexander Kristoff       UAE Emirates
3   Arnaud Démare       Groupama - FDJ
4   John Degenkolb       Trek - Segafredo
5   Greg Van Avermaet       BMC
6   Yves Lampaert       Quick Step Floors
7   Magnus Cort Nielsen       Astana
8   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
9   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
10   Taylor Phinney       EF Education First - Drapac
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
14e etappe (21/7)
 Saint-Paul-Trois-Chateaux > Mende (Croix Neuve) (187 km)
1   Omar Fraile Matarranz       Astana
2   Julian Alaphilippe       Quick Step Floors
3   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
4   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
5   Damiano Caruso       BMC
6   Simon Geschke       Sunweb
7   Nicolas Edet       Cofidis
8   Lilian Calmejane       Direct Energie
9   Daryl Impey       Mitchelton - Scott
10   Thomas De Gendt       Lotto - Soudal
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky