RONDE VAN ITALIE
 
Land:   Italie
Datum:  4-27/5/2018
Categorie:  2.WT
     
 

Uitslag | Wedstrijd Info | 2017 | Erelijst | Erelijst Puntenklassement | Erelijst Bergklassement | Statistieken | Meer
 
1e etappe (4/5)
 Jerusalem > Jerusalem (9.7 km)
1   Tom Dumoulin       Sunweb
2   Rohan Dennis       BMC
3   Victor Campenaerts       Lotto - Soudal
4   Jose Isidro Maciel Goncalves       Katusha - Alpecin
5   Alex Dowsett       Katusha - Alpecin
6   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
7   Simon Yates       Mitchelton - Scott
8   Maximilian Schachmann       Quick Step Floors
9   Tony Martin       Katusha - Alpecin
10   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
2e etappe (5/5)
Haifa > Tel Aviv (167 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Jakub Mareczko       Wilier Triestina - Selle Italia
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
4   Leonardo Bonifazio      
5   Sacha Modolo       EF Education First - Drapac
6   Clement Venturini       AG2R - La Mondiale
7   Ryan Gibbons       Dimension Data
8   Manuel Belletti       Androni Giocattoli - Sidermec
9   Baptiste Planckaert       Katusha - Alpecin
10   Jean-Pierre Drucker       BMC
Klassement:
1   Rohan Dennis       BMC
 
3e etappe (6/5)
Beer Sheva > Eilat (229 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Sacha Modolo       EF Education First - Drapac
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
4   Jakub Mareczko       Wilier Triestina - Selle Italia
5   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
6   Jens Debusschere       Lotto - Soudal
7   Manuel Belletti       Androni Giocattoli - Sidermec
8   Baptiste Planckaert       Katusha - Alpecin
9   Mads Pedersen       Trek - Segafredo
10   Jose Isidro Maciel Goncalves       Katusha - Alpecin
Klassement:
1   Rohan Dennis       BMC
 
4e etappe (8/5)
Catania > Caltagirone (191 km)
1   Tim Wellens       Lotto - Soudal
2   Michael Woods       EF Education First - Drapac
3   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
4   Simon Yates       Mitchelton - Scott
5   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
6   Roman Kreuziger       Mitchelton - Scott
7   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
8   Luis Leon Sanchez Gil       Astana
9   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
10   Jhoan Esteban Chaves Rubio       Mitchelton - Scott
Klassement:
1   Rohan Dennis       BMC
 
5e etappe (9/5)
Agrigento > Santa Ninfa (Valle del Belice) (152 km)
1   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
2   Giovanni Visconti       Bahrain - Merida
3   Jose Isidro Maciel Goncalves       Katusha - Alpecin
4   Maximilian Schachmann       Quick Step Floors
5   Simon Yates       Mitchelton - Scott
6   Tim Wellens       Lotto - Soudal
7   Francesco Gavazzi       Androni Giocattoli - Sidermec
8   Maurits Lammertink       Katusha - Alpecin
9   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
10   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
Klassement:
1   Rohan Dennis       BMC
 
6e etappe (10/5)
 Caltanissetta > Etna (163 km)
1   Jhoan Esteban Chaves Rubio       Mitchelton - Scott
2   Simon Yates       Mitchelton - Scott
3   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
4   George Bennett       LottoNL - Jumbo
5   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
6   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
7   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
8   Tom Dumoulin       Sunweb
9   Fabio Aru       UAE Emirates
10   Chris Froome       Sky
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
7e etappe (11/5)
Pizzo > Praia a Mare (159 km)
1   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
2   Elia Viviani       Quick Step Floors
3   Leonardo Bonifazio      
4   Sacha Modolo       EF Education First - Drapac
5   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
6   Jakub Mareczko       Wilier Triestina - Selle Italia
7   Clement Venturini       AG2R - La Mondiale
8   Mads Pedersen       Trek - Segafredo
9   Jurgen Roelandts       BMC
10   Jens Debusschere       Lotto - Soudal
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
8e etappe (12/5)
 Praia a Mare > Montevergine di Mercogliano (208 km)
1   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
2   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
3   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
4   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
5   Simon Yates       Mitchelton - Scott
6   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
7   Jhoan Esteban Chaves Rubio       Mitchelton - Scott
8   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
9   Michael Woods       EF Education First - Drapac
10   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
9e etappe (13/5)
 Pesco Sannita > Gran Sasso d`Italia (224 km)
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
2   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
3   Jhoan Esteban Chaves Rubio       Mitchelton - Scott
4   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
5   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
6   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
7   George Bennett       LottoNL - Jumbo
8   Tom Dumoulin       Sunweb
9   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
10   Giulio Ciccone       Bardiani - CSF
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
10e etappe (15/5)
Penne > Gualdo Tadino (239 km)
1   Matej Mohoric       Bahrain - Merida
2   Nico Denz       AG2R - La Mondiale
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
4   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
5   Davide Ballerini       Androni Giocattoli - Sidermec
6   Mads Würtz Schmidt       Katusha - Alpecin
7   Francesco Gavazzi       Androni Giocattoli - Sidermec
8   Jarlinson Pantano Gomez       Trek - Segafredo
9   Gianluca Brambilla       Trek - Segafredo
10   Jose Isidro Maciel Goncalves       Katusha - Alpecin
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
11e etappe (16/5)
Assisi > Osimo (156 km)
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
2   Tom Dumoulin       Sunweb
3   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
4   Alexandre Geniez       AG2R - La Mondiale
5   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
6   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
7   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
8   Maximilian Schachmann       Quick Step Floors
9   Rohan Dennis       BMC
10   Fabio Aru       UAE Emirates
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
12e etappe (17/5)
Osimo > Imola (213 km)
1   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
2   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
3   Niccolo Bonifazio       Bahrain - Merida
4   Baptiste Planckaert       Katusha - Alpecin
5   Jurgen Roelandts       BMC
6   Michael Mørkøv Christensen       Quick Step Floors
7   Manuel Belletti       Androni Giocattoli - Sidermec
8   Clement Venturini       AG2R - La Mondiale
9   Florian Sénéchal       Quick Step Floors
10   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
13e etappe (18/5)
Ferrara > Nervesa della Battaglia (180 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
3   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
4   Sacha Modolo       EF Education First - Drapac
5   Ryan Gibbons       Dimension Data
6   Jean-Pierre Drucker       BMC
7   Manuel Belletti       Androni Giocattoli - Sidermec
8   Clement Venturini       AG2R - La Mondiale
9   Baptiste Planckaert       Katusha - Alpecin
10   Jens Debusschere       Lotto - Soudal
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
14e etappe (19/5)
 San Vito al Tagliamento > Monte Zoncolan (181 km)
1   Chris Froome       Sky
2   Simon Yates       Mitchelton - Scott
3   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
4   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
5   Tom Dumoulin       Sunweb
6   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
7   Wout Poels       Sky
8   Sebastien Reichenbach       Groupama - FDJ
9   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
10   Michael Woods       EF Education First - Drapac
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
15e etappe (20/5)
 Tolmezzo > Sappada (176 km)
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
2   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
3   Tom Dumoulin       Sunweb
4   Domenico Pozzovivo       Bahrain - Merida
5   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
6   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
7   Alexandre Geniez       AG2R - La Mondiale
8   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
9   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
10   Sam Oomen       Sunweb
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
16e etappe (22/5)
 Trento > Rovereto (34.5 km)
1   Rohan Dennis       BMC
2   Tony Martin       Katusha - Alpecin
3   Tom Dumoulin       Sunweb
4   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
5   Chris Froome       Sky
6   Alex Dowsett       Katusha - Alpecin
7   Chad Haga       Sunweb
8   Fabio Aru       UAE Emirates
9   David De La Cruz Melgarejo       Sky
10   Vasil Kiryienka       Sky
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
17e etappe (23/5)
Riva del Garda > Iseo (155 km)
1   Elia Viviani       Quick Step Floors
2   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
3   Niccolo Bonifazio       Bahrain - Merida
4   Danny Van Poppel       LottoNL - Jumbo
5   Jens Debusschere       Lotto - Soudal
6   Kristian Sbaragli       Israel Cycling Academy
7   Jean-Pierre Drucker       BMC
8   Sacha Modolo       EF Education First - Drapac
9   Andrea Vendrame       Androni Giocattoli - Sidermec
10   Jose Isidro Maciel Goncalves       Katusha - Alpecin
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
18e etappe (24/5)
 Abbiategrasso > Prato Nevoso (196 km)
1   Maximilian Schachmann       Quick Step Floors
2   Ruben Plaza Molina       Israel Cycling Academy
3   Mattia Cattaneo       Androni Giocattoli - Sidermec
4   Christoph Pfingsten       Bora - Hansgrohe
5   Marco Marcato       UAE Emirates
6   Michael Mørkøv Christensen       Quick Step Floors
7   Vyacheslav Kuznetsov       Katusha - Alpecin
8   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
9   Alex Turrin       Wilier Triestina - Selle Italia
10   Davide Ballerini       Androni Giocattoli - Sidermec
Klassement:
1   Simon Yates       Mitchelton - Scott
 
19e etappe (25/5)
 Venaria Reale > Bardonecchia (181 km)
1   Chris Froome       Sky
2   Richard Antonio Carapaz Montenegro       Movistar
3   Thibaut Pinot       Groupama - FDJ
4   Miguel Angel Lopez Moreno       Astana
5   Tom Dumoulin       Sunweb
6   Sebastien Reichenbach       Groupama - FDJ
7   Davide Formolo       Bora - Hansgrohe
8   Sam Oomen       Sunweb
9   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
10   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
Klassement:
1   Chris Froome       Sky