BINCKBANK TOUR
 
Land:   Nederland
Datum:  7-13/8/2017
Categorie:  2.WT
     
 

Uitslag | Wedstrijd Info | Erelijst | Meer
 
1   Tom Dumoulin       Sunweb
2   Tim Wellens       Lotto - Soudal
3   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
4   Greg Van Avermaet       BMC
5   Oliver Naesen       AG2R - La Mondiale
6   Michael Valgren Andersen       Astana
7   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
8   Lars Boom       LottoNL - Jumbo
9   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
10   Petr Vakoc       Quick Step Floors
11   Jasha Sütterlin       Movistar
12   Sep Vanmarcke       Cannondale - Drapac
13   Jens Keukeleire       Orica - Scott
14   Jan Bakelants       AG2R - La Mondiale
15   Edward Theuns       Trek - Segafredo
16   Søren Kragh Andersen       Sunweb
17   Dion Smith       Wanty - Groupe Gobert
18   Imanol Erviti Ollo       Movistar
19   Pim Ligthart       Roompot - Nederlandse Loterij
20   Nils Politt       Katusha - Alpecin
21   Loic Vliegen       BMC
22   Stefan Küng       BMC
23   Mike Teunissen       Sunweb
24   Hugo Houle       AG2R - La Mondiale
25   Xandro Meurisse       Wanty - Groupe Gobert
26   Lennard Hofstede       Sunweb
27   Reinardt Janse Van Rensburg       Dimension Data
28   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
29   Enrico Gasparotto       Bahrain - Merida
30   Gregory Rast       Trek - Segafredo
31   Ruben Antonio Almeida Guerreiro       Trek - Segafredo
32   Timo Roosen       LottoNL - Jumbo
33   Federico Zurlo       UAE Fly Emirates
34   Matthieu Ladagnous       FDJ
35   Dylan Van Baarle       Cannondale - Drapac
36   Oscar Gatto       Astana
37   Wout Van Aert       Verandas Willems - Crelan
38   Boy Van Poppel       Trek - Segafredo
39   Marcus Burghardt       Bora - Hansgrohe
40   Kristian Sbaragli       Dimension Data
41   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
42   Luka Pibernik       Bahrain - Merida
43   Alexander Edmondson       Orica - Scott
44   Dries Van Gestel       Sport Vlaanderen - Baloise
45   Christoph Pfingsten       Bora - Hansgrohe
46   Yukiya Arashiro       Bahrain - Merida
47   Léo Vincent       FDJ
48   Taco Van Der Hoorn       Roompot - Nederlandse Loterij
49   Lukas Pöstlberger       Bora - Hansgrohe
50   Pieter Weening       Roompot - Nederlandse Loterij
51   Jenthe Biermans       Katusha - Alpecin
52   Yves Lampaert       Quick Step Floors
53   Dries Devenyns       Quick Step Floors
54   Tony Martin       Katusha - Alpecin
55   Tom Van Asbroeck       Cannondale - Drapac
56   Niki Terpstra       Quick Step Floors
57   Frederik Backaert       Wanty - Groupe Gobert
58   Elmar Reinders       Roompot - Nederlandse Loterij
59   Danny Van Poppel       Sky
60   Maciej Bodnar       Bora - Hansgrohe
61   Marc Sarreau       FDJ
62   Gediminas Bagdonas       AG2R - La Mondiale
63   Gorka Izagirre Insausti       Movistar
64   Jean-Pierre Drucker       BMC
65   Stijn Devolder       Verandas Willems - Crelan
66   Jon Ander Insausti Irastorza       Bahrain - Merida
67   Dmitriy Gruzdev       Astana
68   Mads Pedersen       Trek - Segafredo
69   Tao Geoghegan Hart       Sky
70   Mitchell Docker       Orica - Scott
71   Simon Gerrans       Orica - Scott
72   Elia Viviani       Sky
73   Laurens De Vreese       Astana
74   Quentin Jauregui       AG2R - La Mondiale
75   Viacheslav Kuznetsov       Katusha - Alpecin
76   Rory Sutherland       Movistar
77   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
78   Ian Stannard       Sky
79   Iljo Keisse       Quick Step Floors
80   Bert Van Lerberghe       Sport Vlaanderen - Baloise
81   Mads Würtz Schmidt       Katusha - Alpecin
82   Jonas Rickaert       Sport Vlaanderen - Baloise
83   Gijs Van Hoecke       LottoNL - Jumbo
84   Owain Doull       Sky
85   Michael Schär       BMC
86   Oliviero Troia       UAE Fly Emirates
87   Mark McNally       Wanty - Groupe Gobert
88   Bram Tankink       LottoNL - Jumbo
89   Sebastian Henao Gomez       Sky
90   Jay Robert Thomson       Dimension Data
91   Preben Van Hecke       Sport Vlaanderen - Baloise
92   Huub Duyn       Verandas Willems - Crelan
93   Piet Allegaert       Sport Vlaanderen - Baloise
94   Roy Curvers       Sunweb
95   Simone Consonni       UAE Fly Emirates
96   Edward Planckaert       Sport Vlaanderen - Baloise
97   Scott Thwaites       Dimension Data
98   Ryan Gibbons       Dimension Data
99   Nuno Miguel Alves Matos Bico       Movistar
100   Grega Bole       Bahrain - Merida
101   Jasper De Buyst       Lotto - Soudal
102   Nathan Van Hooydonck       BMC
103   Tim Merlier       Verandas Willems - Crelan
104   Stijn Steels       Sport Vlaanderen - Baloise
105   Nikolas Maes       Lotto - Soudal
106   Maximiliano Ariel Richeze Araquistain       Quick Step Floors
107   Roger Kluge       Orica - Scott
108   Kevin Van Melsen       Wanty - Groupe Gobert
109   Pieter Vanspeybrouck       Wanty - Groupe Gobert
110   Chris Hamilton       Sunweb
111   Brian Van Goethem       Roompot - Nederlandse Loterij
112   Manuel Quinziato       BMC
113   Michael Goolaerts       Verandas Willems - Crelan
114   Phil Bauhaus       Sunweb
115   Marcel Sieberg       Lotto - Soudal
116   Jesper Asselman       Roompot - Nederlandse Loterij
117   Michael Hepburn       Orica - Scott
118   Alex Dowsett       Movistar
119   Marco Mathis       Katusha - Alpecin
120   Tyler Farrar       Dimension Data
121   Andrea Guardini       UAE Fly Emirates
122   Kenny Dehaes       Wanty - Groupe Gobert
123   Arman Kamyshev       Astana
124   Daniil Fominykh       Astana
125   Jonathan Dibben       Sky
 
1e etappe (7/8)
Breda > Venray (180 km)
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
2   Phil Bauhaus       Sunweb
3   Magnus Cort Nielsen       Orica - Scott
4   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
5   Boy Van Poppel       Trek - Segafredo
6   Rick Zabel       Katusha - Alpecin
7   Wouter Wippert       Cannondale - Drapac
8   Jonas Rickaert       Sport Vlaanderen - Baloise
9   André Greipel       Lotto - Soudal
10   Edward Planckaert       Sport Vlaanderen - Baloise
Klassement:
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
 
2e etappe (8/8)
 Leidschendam > Leidschendam (9 km)
1   Stefan Küng       BMC
2   Maciej Bodnar       Bora - Hansgrohe
3   Tom Dumoulin       Sunweb
4   Søren Kragh Andersen       Sunweb
5   Lars Boom       LottoNL - Jumbo
6   Yves Lampaert       Quick Step Floors
7   Matthias Brändle       Trek - Segafredo
8   Miles Scotson       BMC
9   Tim Wellens       Lotto - Soudal
10   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Stefan Küng       BMC
 
3e etappe (9/8)
Blankenberge > Ardooie (186 km)
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
2   Edward Theuns       Trek - Segafredo
3   Rudy Barbier       AG2R - La Mondiale
4   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
5   Loic Vliegen       BMC
6   Magnus Cort Nielsen       Orica - Scott
7   Jonas Rickaert       Sport Vlaanderen - Baloise
8   Simone Consonni       UAE Fly Emirates
9   Bert Van Lerberghe       Sport Vlaanderen - Baloise
10   Phil Bauhaus       Sunweb
Klassement:
1   Stefan Küng       BMC
 
4e etappe (10/8)
Riemst > Lanaken (161 km)
1   Edward Theuns       Trek - Segafredo
2   Marko Kump       UAE Fly Emirates
3   Tim Merlier       Verandas Willems - Crelan
4   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
5   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
6   Danny Van Poppel       Sky
7   Magnus Cort Nielsen       Orica - Scott
8   Marc Sarreau       FDJ
9   Phil Bauhaus       Sunweb
10   Sep Vanmarcke       Cannondale - Drapac
Klassement:
1   Stefan Küng       BMC
 
5e etappe (11/8)
Sittard > Sittard (165 km)
1   Lars Boom       LottoNL - Jumbo
2   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
3   Greg Van Avermaet       BMC
4   Oliver Naesen       AG2R - La Mondiale
5   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
6   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
7   Sep Vanmarcke       Cannondale - Drapac
8   Tim Wellens       Lotto - Soudal
9   Danny Van Poppel       Sky
10   Jasha Sütterlin       Movistar
Klassement:
1   Lars Boom       LottoNL - Jumbo
 
6e etappe (12/8)
Riemst > Houffalize (197 km)
1   Tim Wellens       Lotto - Soudal
2   Tom Dumoulin       Sunweb
3   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
4   Greg Van Avermaet       BMC
5   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
6   Michael Valgren Andersen       Astana
7   Oliver Naesen       AG2R - La Mondiale
8   Nils Politt       Katusha - Alpecin
9   Sep Vanmarcke       Cannondale - Drapac
10   Dion Smith       Wanty - Groupe Gobert
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
7e etappe (13/8)
Essen > Geraardsbergen (194 km)
1   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
2   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
3   Tom Dumoulin       Sunweb
4   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
5   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
6   Oliver Naesen       AG2R - La Mondiale
7   Greg Van Avermaet       BMC
8   Matthieu Ladagnous       FDJ
9   Dion Smith       Wanty - Groupe Gobert
10   Dylan Van Baarle       Cannondale - Drapac