RONDE VAN FRANKRIJK
 
Land:   Frankrijk
Datum:  1-23/7/2017
Categorie:  2.WT
  
 

Uitslag | Wedstrijd Info | 2016 | Erelijst | Erelijst Puntenklassement | Erelijst Bergklassement | Statistieken | Meer
 
1   Chris Froome       Sky
2   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
3   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
4   Mikel Landa Meana       Sky
5   Fabio Aru       Astana
6   Daniel Martin       Quick Step Floors
7   Simon Yates       Orica - Scott
8   Louis Meintjes       UAE Fly Emirates
9   Alberto Contador Velasco       Trek - Segafredo
10   Warren Barguil       Sunweb
11   Damiano Caruso       BMC
12   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
13   Alexis Vuillermoz       AG2R - La Mondiale
14   Mikel Nieve Iturralde       Sky
15   Emanuel Buchmann       Bora - Hansgrohe
16   Brice Feillu       Fortuneo - Vital Concept
17   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
18   Carlos Alberto Betancur Gomez       Movistar
19   Serge Pauwels       Dimension Data
20   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
21   Tony Gallopin       Lotto - Soudal
22   Jan Bakelants       AG2R - La Mondiale
23   Guillaume Martin       Wanty - Groupe Gobert
24   Roman Kreuziger       Orica - Scott
25   Sylvain Chavanel       Direct Energie
26   Romain Hardy       Fortuneo - Vital Concept
27   Daniel Navarro Garcia       Cofidis
28   Sergio Luis Henao Montoya       Sky
29   Pierre Latour       AG2R - La Mondiale
30   Mathias Frank       AG2R - La Mondiale
31   Robert Kiserlovski       Katusha - Alpecin
32   Amael Moinard       BMC
33   Nicolas Roche       BMC
34   Thomas Degand       Wanty - Groupe Gobert
35   Lilian Calmejane       Direct Energie
36   Rudy Molard       FDJ
37   Ben Gastauer       AG2R - La Mondiale
38   Primoz Roglic       LottoNL - Jumbo
39   Diego Ulissi       UAE Fly Emirates
40   Marco Minnaard       Wanty - Groupe Gobert
41   Jhon Darwin Atapuma Hurtado       UAE Fly Emirates
42   Pierre-Luc Périchon       Fortuneo - Vital Concept
43   Nathan Brown       Cannondale - Drapac
44   Andrey Zeits       Astana
45   Janez Brajkovic       Bahrain - Merida
46   Jarlinson Pantano Gomez       Trek - Segafredo
47   Daryl Impey       Orica - Scott
48   Cyril Gautier       AG2R - La Mondiale
49   Andrew Talansky       Cannondale - Drapac
50   Kristijan Durasek       UAE Fly Emirates
51   Thomas De Gendt       Lotto - Soudal
52   Haimar Zubeldia Aguirre       Trek - Segafredo
53   Gianluca Brambilla       Quick Step Floors
54   Pierre Rolland       Cannondale - Drapac
55   Maxime Bouet       Fortuneo - Vital Concept
56   Luis Angel Mate Mardones       Cofidis
57   Michal Kwiatkowski       Sky
58   Greg Van Avermaet       BMC
59   Jens Keukeleire       Orica - Scott
60   Jonathan Castroviejo Nicolas       Movistar
61   Michael Valgren Andersen       Astana
62   Jhoan Esteban Chaves Rubio       Orica - Scott
63   Oliver Naesen       AG2R - La Mondiale
64   Simon Geschke       Sunweb
65   Eduardo Sepulveda       Fortuneo - Vital Concept
66   Romain Sicard       Direct Energie
67   Laurens Ten Dam       Sunweb
68   Axel Domont       AG2R - La Mondiale
69   Michael Matthews       Sunweb
70   Koen De Kort       Trek - Segafredo
71   Alexey Lutsenko       Astana
72   Michael Schär       BMC
73   Tsgabu Gebremaryam Grmay       Bahrain - Merida
74   Tiago Jose Pinto Machado       Katusha - Alpecin
75   Maurits Lammertink       Katusha - Alpecin
76   Nicolas Edet       Cofidis
77   Dylan Van Baarle       Cannondale - Drapac
78   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
79   Stefan Küng       BMC
80   Pawel Poljanski       Bora - Hansgrohe
81   Danilo Wyss       BMC
82   Paul Martens       LottoNL - Jumbo
83   Ben Swift       UAE Fly Emirates
84   Nikias Arndt       Sunweb
85   Elie Gesbert       Fortuneo - Vital Concept
86   Simon Clarke       Cannondale - Drapac
87   Andrey Amador Bikkazakova       Movistar
88   Damien Howson       Orica - Scott
89   Angelo Tulik       Direct Energie
90   Alberto Bettiol       Cannondale - Drapac
91   Thomas Voeckler       Direct Energie
92   Imanol Erviti Ollo       Movistar
93   Bakhtiyar Kozhatayev       Astana
94   Jay McCarthy       Bora - Hansgrohe
95   Nils Politt       Katusha - Alpecin
96   Marco Marcato       UAE Fly Emirates
97   Jesus Herrada Lopez       Movistar
98   Michael Albasini       Orica - Scott
99   Alessandro De Marchi       BMC
100   Pieter Vanspeybrouck       Wanty - Groupe Gobert
101   Tony Martin       Katusha - Alpecin
102   Zdenek Stybar       Quick Step Floors
103   Florian Vachon       Fortuneo - Vital Concept
104   Daniele Bennati       Movistar
105   Jack Bauer       Quick Step Floors
106   Perrig Quemeneur       Direct Energie
107   Scott Thwaites       Dimension Data
108   Jasha Sütterlin       Movistar
109   Yukiya Arashiro       Bahrain - Merida
110   Yoann Offredo       Wanty - Groupe Gobert
111   Matteo Bono       UAE Fly Emirates
112   Vasil Kiryienka       Sky
113   Adam Hansen       Lotto - Soudal
114   Patrick Bevin       Cannondale - Drapac
115   Dmitriy Gruzdev       Astana
116   Maciej Bodnar       Bora - Hansgrohe
117   Julien Simon       Cofidis
118   Reinardt Janse Van Rensburg       Dimension Data
119   Javier Moreno Bazan       Bahrain - Merida
120   Andriy Grivko       Astana
121   John Degenkolb       Trek - Segafredo
122   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
123   Lars Ytting Bak       Lotto - Soudal
124   Dion Smith       Wanty - Groupe Gobert
125   Laurent Pichon       Fortuneo - Vital Concept
126   Adrien Petit       Direct Energie
127   Vegard Stake Laengen       UAE Fly Emirates
128   Cyril Lemoine       Cofidis
129   Mike Teunissen       Sunweb
130   Alexander Kristoff       Katusha - Alpecin
131   Marcus Burghardt       Bora - Hansgrohe
132   Frederik Backaert       Wanty - Groupe Gobert
133   Christophe Laporte       Cofidis
134   Yohann Gene       Direct Energie
135   Markel Irizar Aranburu       Trek - Segafredo
136   Jurgen Roelandts       Lotto - Soudal
137   Andrea Pasqualon       Wanty - Groupe Gobert
138   Nacer Bouhanni       Cofidis
139   Julien Vermote       Quick Step Floors
140   Thomas Boudat       Direct Energie
141   Stephen Cummings       Dimension Data
142   Roy Curvers       Sunweb
143   Grega Bole       Bahrain - Merida
144   Christian Knees       Sky
145   Rick Zabel       Katusha - Alpecin
146   Michael Gogl       Trek - Segafredo
147   Guillaume Van Keirsbulck       Wanty - Groupe Gobert
148   Ramon Sinkeldam       Sunweb
149   André Greipel       Lotto - Soudal
150   Reto Hollenstein       Katusha - Alpecin
151   Mathew Hayman       Orica - Scott
152   Davide Cimolai       FDJ
153   Bernhard Eisel       Dimension Data
154   Fabio Sabatini       Quick Step Floors
155   Marco Haller       Katusha - Alpecin
156   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
157   Albert Timmer       Sunweb
158   Olivier Le Gac       FDJ
159   Taylor Phinney       Cannondale - Drapac
160   Borut Bozic       Bahrain - Merida
161   Florian Senechal       Cofidis
162   Jacobus Venter       Dimension Data
163   Dimitri Claeys       Cofidis
164   Robert Wagner       LottoNL - Jumbo
165   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
166   Tom Leezer       LottoNL - Jumbo
167   Luke Rowe       Sky
 
1e etappe (1/7)
  Düsseldorf > Düsseldorf (13 km)
1   Geraint Thomas       Sky
2   Stefan Küng       BMC
3   Vasil Kiryienka       Sky
4   Tony Martin       Katusha - Alpecin
5   Matteo Trentin       Quick Step Floors
6   Chris Froome       Sky
7   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
8   Michal Kwiatkowski       Sky
9   Marcel Kittel       Quick Step Floors
10   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
2e etappe (2/7)
 Düsseldorf > Liège (202 km)
1   Marcel Kittel       Quick Step Floors
2   Arnaud Démare       FDJ
3   André Greipel       Lotto - Soudal
4   Mark Cavendish       Dimension Data
5   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
6   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
7   Ben Swift       UAE Fly Emirates
8   Nacer Bouhanni       Cofidis
9   Michael Matthews       Sunweb
10   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
3e etappe (3/7)
 Verviers > Longwy (202 km)
1   Peter Sagan       Bora - Hansgrohe
2   Michael Matthews       Sunweb
3   Daniel Martin       Quick Step Floors
4   Greg Van Avermaet       BMC
5   Alberto Bettiol       Cannondale - Drapac
6   Arnaud Démare       FDJ
7   Jakob Fuglsang       Astana
8   Geraint Thomas       Sky
9   Chris Froome       Sky
10   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
4e etappe (4/7)
 Mondorf-les-Bains > Vittel (203 km)
1   Arnaud Démare       FDJ
2   Alexander Kristoff       Katusha - Alpecin
3   André Greipel       Lotto - Soudal
4   Nacer Bouhanni       Cofidis
5   Adrien Petit       Direct Energie
6   Jurgen Roelandts       Lotto - Soudal
7   Michael Matthews       Sunweb
8   Manuele Mori       UAE Fly Emirates
9   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
10   Zdenek Stybar       Quick Step Floors
Klassement:
1   Geraint Thomas       Sky
 
5e etappe (5/7)
 Vittel > La Planche des Belles Filles (160 km)
1   Fabio Aru       Astana
2   Daniel Martin       Quick Step Floors
3   Chris Froome       Sky
4   Richie Porte       BMC
5   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
6   Simon Yates       Orica - Scott
7   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
8   Alberto Contador Velasco       Trek - Segafredo
9   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
10   Geraint Thomas       Sky
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
6e etappe (6/7)
 Vesoul > Troyes (216 km)
1   Marcel Kittel       Quick Step Floors
2   Arnaud Démare       FDJ
3   André Greipel       Lotto - Soudal
4   Alexander Kristoff       Katusha - Alpecin
5   Nacer Bouhanni       Cofidis
6   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
7   Michael Matthews       Sunweb
8   Daniel McLay       Fortuneo - Vital Concept
9   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
10   John Degenkolb       Trek - Segafredo
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
7e etappe (7/7)
 Troyes > Nuits-Saint-Georges (214 km)
1   Marcel Kittel       Quick Step Floors
2   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
3   Darren Matthews      
4   Alexander Kristoff       Katusha - Alpecin
5   John Degenkolb       Trek - Segafredo
6   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
7   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
8   Nacer Bouhanni       Cofidis
9   André Greipel       Lotto - Soudal
10   Daniel McLay       Fortuneo - Vital Concept
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
8e etappe (8/7)
 Dôle > Les Rousses (187 km)
1   Lilian Calmejane       Direct Energie
2   Robert Gesink       LottoNL - Jumbo
3   Guillaume Martin       Wanty - Groupe Gobert
4   Nicolas Roche       BMC
5   Roman Kreuziger       Orica - Scott
6   Fabio Aru       Astana
7   Michael Valgren Andersen       Astana
8   Rafal Majka       Bora - Hansgrohe
9   Nathan Brown       Cannondale - Drapac
10   Romain Hardy       Fortuneo - Vital Concept
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
9e etappe (9/7)
 Nantua > Chambéry (181 km)
1   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
2   Warren Barguil       Sunweb
3   Chris Froome       Sky
4   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
5   Fabio Aru       Astana
6   Jakob Fuglsang       Astana
7   George Bennett       LottoNL - Jumbo
8   Mikel Landa Meana       Sky
9   Daniel Martin       Quick Step Floors
10   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
10e etappe (11/7)
 Périgeux > Bergerac (178 km)
1   Marcel Kittel       Quick Step Floors
2   John Degenkolb       Trek - Segafredo
3   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
4   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
5   Alexander Kristoff       Katusha - Alpecin
6   Nacer Bouhanni       Cofidis
7   Daniel McLay       Fortuneo - Vital Concept
8   Pieter Vanspeybrouck       Wanty - Groupe Gobert
9   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
10   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
11e etappe (12/7)
 Eymet > Pau (202 km)
1   Marcel Kittel       Quick Step Floors
2   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
3   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
4   Michael Matthews       Sunweb
5   Daniel McLay       Fortuneo - Vital Concept
6   Davide Cimolai       FDJ
7   André Greipel       Lotto - Soudal
8   Nacer Bouhanni       Cofidis
9   Ben Swift       UAE Fly Emirates
10   Danilo Wyss       BMC
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
12e etappe (13/7)
 Pau > Peyragudes (214 km)
1   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
2   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
3   Fabio Aru       Astana
4   Mikel Landa Meana       Sky
5   Louis Meintjes       UAE Fly Emirates
6   Daniel Martin       Quick Step Floors
7   Chris Froome       Sky
8   George Bennett       LottoNL - Jumbo
9   Simon Yates       Orica - Scott
10   Mikel Nieve Iturralde       Sky
Klassement:
1   Fabio Aru       Astana
 
13e etappe (14/7)
 Saint-Girons > Foix (100 km)
1   Warren Barguil       Sunweb
2   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
3   Alberto Contador Velasco       Trek - Segafredo
4   Mikel Landa Meana       Sky
5   Simon Yates       Orica - Scott
6   Daniel Martin       Quick Step Floors
7   Michal Kwiatkowski       Sky
8   Chris Froome       Sky
9   Fabio Aru       Astana
10   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
Klassement:
1   Fabio Aru       Astana
 
14e etappe (15/7)
 Blagnac > Rodez (181 km)
1   Michael Matthews       Sunweb
2   Greg Van Avermaet       BMC
3   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
4   Philippe Gilbert       Quick Step Floors
5   Jay McCarthy       Bora - Hansgrohe
6   Sonny Colbrelli       Bahrain - Merida
7   Chris Froome       Sky
8   Daniel Martin       Quick Step Floors
9   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
10   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
15e etappe (16/7)
 Laissac > Le Puy-en-Velay (189 km)
1   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
2   Diego Ulissi       UAE Fly Emirates
3   Tony Gallopin       Lotto - Soudal
4   Primoz Roglic       LottoNL - Jumbo
5   Warren Barguil       Sunweb
6   Nicolas Roche       BMC
7   Lilian Calmejane       Direct Energie
8   Jan Bakelants       AG2R - La Mondiale
9   Thibaut Pinot       FDJ
10   Serge Pauwels       Dimension Data
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
16e etappe (18/7)
 Le Puy-en-Velay > Romans-sur-Isère (165 km)
1   Michael Matthews       Sunweb
2   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
3   John Degenkolb       Trek - Segafredo
4   Greg Van Avermaet       BMC
5   Christophe Laporte       Cofidis
6   Jens Keukeleire       Orica - Scott
7   Tony Gallopin       Lotto - Soudal
8   Tiesj Benoot       Lotto - Soudal
9   Maciej Bodnar       Bora - Hansgrohe
10   Romain Hardy       Fortuneo - Vital Concept
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
17e etappe (19/7)
 La Mure > Serre-Chevalier (183 km)
1   Primoz Roglic       LottoNL - Jumbo
2   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
3   Chris Froome       Sky
4   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
5   Warren Barguil       Sunweb
6   Mikel Landa Meana       Sky
7   Daniel Martin       Quick Step Floors
8   Alberto Contador Velasco       Trek - Segafredo
9   Louis Meintjes       UAE Fly Emirates
10   Fabio Aru       Astana
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
18e etappe (20/7)
 Briançon > Col d`Izoard (178 km)
1   Warren Barguil       Sunweb
2   Jhon Darwin Atapuma Hurtado       UAE Fly Emirates
3   Romain Bardet       AG2R - La Mondiale
4   Chris Froome       Sky
5   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
6   Mikel Landa Meana       Sky
7   Louis Meintjes       UAE Fly Emirates
8   Daniel Martin       Quick Step Floors
9   Simon Yates       Orica - Scott
10   Alberto Contador Velasco       Trek - Segafredo
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
19e etappe (21/7)
 Embrun > Salon-de-Provence (220 km)
1   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
2   Nikias Arndt       Sunweb
3   Jens Keukeleire       Orica - Scott
4   Daniele Bennati       Movistar
5   Thomas De Gendt       Lotto - Soudal
6   Sylvain Chavanel       Direct Energie
7   Elie Gesbert       Fortuneo - Vital Concept
8   Jan Bakelants       AG2R - La Mondiale
9   Michael Albasini       Orica - Scott
10   Pierre-Luc Périchon       Fortuneo - Vital Concept
 
20e etappe (22/7)
  Marseille > Marseille (23 km)
1   Maciej Bodnar       Bora - Hansgrohe
2   Michal Kwiatkowski       Sky
3   Chris Froome       Sky
4   Tony Martin       Katusha - Alpecin
5   Daryl Impey       Orica - Scott
6   Alberto Contador Velasco       Trek - Segafredo
7   Nikias Arndt       Sunweb
8   Rigoberto Uran Uran       Cannondale - Drapac
9   Stefan Küng       BMC
10   Sylvain Chavanel       Direct Energie
Klassement:
1   Chris Froome       Sky
 
21e etappe (23/7)
 Montgeron > Paris Champs-Élysées (105 km)
1   Dylan Groenewegen       LottoNL - Jumbo
2   André Greipel       Lotto - Soudal
3   Edvald Boasson Hagen       Dimension Data
4   Nacer Bouhanni       Cofidis
5   Alexander Kristoff       Katusha - Alpecin
6   Borut Bozic       Bahrain - Merida
7   Davide Cimolai       FDJ
8   Pierre-Luc Périchon       Fortuneo - Vital Concept
9   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
10   Daniele Bennati       Movistar