RONDE VAN ITALIE
 
Land:   Italie
Datum:  5-28/5/2017
Categorie:  2.WT
     
 

Uitslag | Wedstrijd Info | 2016 | 2018 | Erelijst | Erelijst Puntenklassement | Erelijst Bergklassement | Statistieken | Meer
 
1   Tom Dumoulin       Sunweb
2   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
3   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
4   Thibaut Pinot       FDJ
5   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
6   Domenico Pozzovivo       AG2R - La Mondiale
7   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
8   Bob Jungels       Quick Step Floors
9   Adam Yates       Orica - Scott
10   Davide Formolo       Cannondale - Drapac
11   Jan Polanc       UAE Emirates
12   Jan Hirt       CCC Sprandi - Polkowice
13   Maxime Monfort       Lotto - Soudal
14   Dario Cataldo       Astana
15   Sebastien Reichenbach       FDJ
16   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
17   Mikel Landa Meana       Sky
18   Andrey Amador Bikkazakova       Movistar
19   Hubert Dupont       AG2R - La Mondiale
20   Tejay Van Garderen       BMC
21   Franco Pellizotti       Bahrain - Merida
22   Pierre Rolland       Cannondale - Drapac
23   Stef Clement       LottoNL - Jumbo
24   Laurens De Plus       Quick Step Floors
25   Winner Andrew Anacona Gomez       Movistar
26   Simone Petilli       UAE Emirates
27   Rui Alberto Faria Costa       UAE Emirates
28   Gorka Izagirre Insausti       Movistar
29   Ben Gastauer       AG2R - La Mondiale
30   Ruben Plaza Molina       Orica - Scott
31   Robert Kiserlovski       Katusha - Alpecin
32   Jesper Hansen       Astana
33   Sebastian Henao Gomez       Sky
34   Laurens Ten Dam       Sunweb
35   Kanstantin Siutsou       Bahrain - Merida
36   Jacques Janse Van Rensburg       Dimension Data
37   Philip Deignan       Sky
38   Michael Woods       Cannondale - Drapac
39   François Bidard       AG2R - La Mondiale
40   Alexander Foliforov       Gazprom - RusVelo
41   Gregor Mühlberger       Bora - Hansgrohe
42   Julien Bernard       Trek - Segafredo
43   Luis Leon Sanchez Gil       Astana
44   Rudy Molard       FDJ
45   Michal Schlegel       CCC Sprandi - Polkowice
46   Peter Stetina       Trek - Segafredo
47   Tomasz Marczynski       Lotto - Soudal
48   Jose Joao Pimenta Costa Mendes       Bora - Hansgrohe
49   Jesus Hernandez Blazquez       Trek - Segafredo
50   Jose Joaquin Rojas Gil       Movistar
51   Matteo Montaguti       AG2R - La Mondiale
52   Cristian Rodriguez Martin       Wilier - Selle Italia
53   Steve Morabito       FDJ
54   Simon Geschke       Sunweb
55   Diego Rosa       Sky
56   Victor De La Parte Gonzalez       Movistar
57   Carlos Verona Quintanilla       Orica - Scott
58   Eros Capecchi       Quick Step Floors
59   Natnael Teweldemedhin Berhane       Dimension Data
60   Jose Isidro Maciel Goncalves       Katusha - Alpecin
61   Jose Herrada Lopez       Movistar
62   Igor Anton Hernandez       Dimension Data
63   Andrey Zeits       Astana
64   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
65   Omar Fraile Matarranz       Dimension Data
66   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
67   Silvan Dillier       BMC
68   Valerio Conti       UAE Emirates
69   Joseph Lloyd Dombrowski       Cannondale - Drapac
70   Joey Rosskopf       BMC
71   Georg Preidler       Sunweb
72   Davide Villella       Cannondale - Drapac
73   Jérémy Roy       FDJ
74   Manuele Boaro       Bahrain - Merida
75   Dylan Teuns       BMC
76   Enrico Gasparotto       Bahrain - Merida
77   Tom-Jelte Slagter       Cannondale - Drapac
78   Felix Großschartner       CCC Sprandi - Polkowice
79   Manuel Senni       BMC
80   Edward Ravasi       UAE Emirates
81   Clement Chevrier       AG2R - La Mondiale
82   Chad Haga       Sunweb
83   Paolo Tiralongo       Astana
84   Matteo Busato       Wilier - Selle Italia
85   Tobias Ludvigsson       FDJ
86   Salvatore Puccio       Sky
87   Matvey Mamykin       Katusha - Alpecin
88   Lukasz Owsian       CCC Sprandi - Polkowice
89   Dries Devenyns       Quick Step Floors
90   Quentin Jauregui       AG2R - La Mondiale
91   Jurgen Van Den Broeck       LottoNL - Jumbo
92   Hugh Carthy       Cannondale - Drapac
93   Adam Hansen       Lotto - Soudal
94   Francisco Jose Ventoso Alberdi       BMC
95   Giulio Ciccone       Bardiani - CSF
96   Sergey Firsanov       Gazprom - RusVelo
97   Matthieu Ladagnous       FDJ
98   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
99   Julen Amezqueta Moreno       Wilier - Selle Italia
100   Luka Pibernik       Bahrain - Merida
101   Kristian Sbaragli       Dimension Data
102   Vasil Kiryienka       Sky
103   Benoit Vaugrenard       FDJ
104   Filippo Pozzato       Wilier - Selle Italia
105   Pieter Serry       Quick Step Floors
106   Jan Tratnik       CCC Sprandi - Polkowice
107   Luka Mezgec       Orica - Scott
108   Rory Sutherland       Movistar
109   Christopher Juul Jensen       Orica - Scott
110   Valerio Agnoli       Bahrain - Merida
111   Daniel Girmazion Teklehaimanot       Dimension Data
112   Branislau Samoilau       CCC Sprandi - Polkowice
113   Marco Marcato       UAE Emirates
114   Lukas Pöstlberger       Bora - Hansgrohe
115   Cesare Benedetti       Bora - Hansgrohe
116   Martijn Keizer       LottoNL - Jumbo
117   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
118   Lars Ytting Bak       Lotto - Soudal
119   Ivan Rovny       Gazprom - RusVelo
120   Sindre Skjøstad Lunke       Sunweb
121   Alexey Tsatevich       Gazprom - RusVelo
122   Michael Hepburn       Orica - Scott
123   Evgeny Shalunov       Gazprom - RusVelo
124   Enrico Barbin       Bardiani - CSF
125   Maxim Belkov       Katusha - Alpecin
126   Simone Ponzi       CCC Sprandi - Polkowice
127   Jan Barta       Bora - Hansgrohe
128   Kristjan Koren       Cannondale - Drapac
129   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
130   Twan Castelijns       LottoNL - Jumbo
131   Julien Bérard       AG2R - La Mondiale
132   Viacheslav Kuznetsov       Katusha - Alpecin
133   Manuel Quinziato       BMC
134   Pavel Brutt       Gazprom - RusVelo
135   Matej Mohoric       UAE Emirates
136   Alex Howes       Cannondale - Drapac
137   Maciej Paterski       CCC Sprandi - Polkowice
138   Mads Pedersen       Trek - Segafredo
139   Moreno Hofland       Lotto - Soudal
140   Eugert Zhupa       Wilier - Selle Italia
141   Michal Golas       Sky
142   Svein Tuft       Orica - Scott
143   Mirco Maestri       Bardiani - CSF
144   Iljo Keisse       Quick Step Floors
145   Dmitry Kozonchuk       Gazprom - RusVelo
146   Eugenio Alafaci       Trek - Segafredo
147   Alberto Losada Alguacil       Katusha - Alpecin
148   Maximiliano Ariel Richeze Araquistain       Quick Step Floors
149   Johann Van Zyl       Dimension Data
150   Roberto Ferrari       UAE Emirates
151   Lorenzo Rota       Bardiani - CSF
152   Nicola Boem       Bardiani - CSF
153   Davide Martinelli       Quick Step Floors
154   Tom Stamsnijder       Sunweb
155   Ilia Koshevoy       Wilier - Selle Italia
156   Simone Andreetta       Bardiani - CSF
157   Sergey Lagutin       Gazprom - RusVelo
158   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
159   Marcin Bialoblocki       CCC Sprandi - Polkowice
160   Zhandos Bizhigitov       Astana
161   Giuseppe Fonzi       Wilier - Selle Italia
 
Puntenklassement:
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
 
Bergklassement:
1   Mikel Landa Meana       Sky
2   Luis Leon Sanchez Gil       Astana
3   Omar Fraile Matarranz       Dimension Data
 
1e etappe (5/5)
 Alghero > Olbia (203 km)
1   Lukas Pöstlberger       Bora - Hansgrohe
2   Caleb Ewan       Orica - Scott
3   André Greipel       Lotto - Soudal
4   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
5   Sacha Modolo       UAE Emirates
6   Kristian Sbaragli       Dimension Data
7   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
8   Ryan Gibbons       Dimension Data
9   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
10   Phil Bauhaus       Sunweb
Klassement:
1   Lukas Pöstlberger       Bora - Hansgrohe
 
2e etappe (6/5)
 Olbia > Tortoli (208 km)
1   André Greipel       Lotto - Soudal
2   Roberto Ferrari       UAE Emirates
3   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
4   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
5   Kristian Sbaragli       Dimension Data
6   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
7   Ryan Gibbons       Dimension Data
8   Geraint Thomas       Sky
9   Caleb Ewan       Orica - Scott
10   Valerio Conti       UAE Emirates
Klassement:
1   André Greipel       Lotto - Soudal
 
3e etappe (7/5)
 Tortoli > Cagliari (148 km)
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
3   Giacomo Nizzolo       Trek - Segafredo
4   Nathan Haas       Dimension Data
5   Maximiliano Ariel Richeze Araquistain       Quick Step Floors
6   Kanstantin Siutsou       Bahrain - Merida
7   Bob Jungels       Quick Step Floors
8   Caleb Ewan       Orica - Scott
9   Sacha Modolo       UAE Emirates
10   André Greipel       Lotto - Soudal
Klassement:
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
 
4e etappe (9/5)
 Cefalù > Etna (180 km)
1   Jan Polanc       UAE Emirates
2   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
3   Geraint Thomas       Sky
4   Thibaut Pinot       FDJ
5   Dario Cataldo       Astana
6   Tom Dumoulin       Sunweb
7   Bob Jungels       Quick Step Floors
8   Adam Yates       Orica - Scott
9   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
10   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
Klassement:
1   Bob Jungels       Quick Step Floors
 
5e etappe (10/5)
 Pedara > Messina (157 km)
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Jakub Mareczko       Wilier - Selle Italia
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
4   André Greipel       Lotto - Soudal
5   Phil Bauhaus       Sunweb
6   Kristian Sbaragli       Dimension Data
7   Ryan Gibbons       Dimension Data
8   Roberto Ferrari       UAE Emirates
9   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
10   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
Klassement:
1   Bob Jungels       Quick Step Floors
 
6e etappe (11/5)
 Reggio Calabria > Terme Luigiane (207 km)
1   Silvan Dillier       BMC
2   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
3   Lukas Pöstlberger       Bora - Hansgrohe
4   Simone Andreetta       Bardiani - CSF
5   Michael Woods       Cannondale - Drapac
6   Adam Yates       Orica - Scott
7   Wilco Kelderman       Sunweb
8   Bob Jungels       Quick Step Floors
9   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
10   Geraint Thomas       Sky
Klassement:
1   Bob Jungels       Quick Step Floors
 
7e etappe (12/5)
 Castrovillari > Alberobello (220 km)
1   Caleb Ewan       Orica - Scott
2   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
4   André Greipel       Lotto - Soudal
5   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
6   Ryan Gibbons       Dimension Data
7   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
8   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
9   Alexey Tsatevich       Gazprom - RusVelo
10   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
Klassement:
1   Bob Jungels       Quick Step Floors
 
8e etappe (13/5)
 Molfetta > Peschici (189 km)
1   Gorka Izagirre Insausti       Movistar
2   Giovanni Visconti       Bahrain - Merida
3   Luis Leon Sanchez Gil       Astana
4   Enrico Battaglin       LottoNL - Jumbo
5   Michael Woods       Cannondale - Drapac
6   Thibaut Pinot       FDJ
7   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
8   Adam Yates       Orica - Scott
9   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
10   Bob Jungels       Quick Step Floors
Klassement:
1   Bob Jungels       Quick Step Floors
 
9e etappe (14/5)
 Montenero di Bisaccia > Blockhaus (139 km)
1   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
2   Thibaut Pinot       FDJ
3   Tom Dumoulin       Sunweb
4   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
5   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
6   Domenico Pozzovivo       AG2R - La Mondiale
7   Tanel Kangert       Astana
8   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
9   Sebastien Reichenbach       FDJ
10   Davide Formolo       Cannondale - Drapac
Klassement:
1   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
 
10e etappe (16/5)
  Foligno > Montefalco (39 km)
1   Tom Dumoulin       Sunweb
2   Geraint Thomas       Sky
3   Bob Jungels       Quick Step Floors
4   Luis Leon Sanchez Gil       Astana
5   Vasil Kiryienka       Sky
6   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
7   Maxime Monfort       Lotto - Soudal
8   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
9   Andrey Amador Bikkazakova       Movistar
10   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
11e etappe (17/5)
 Firenze > Bagno di Romagna (161 km)
1   Omar Fraile Matarranz       Dimension Data
2   Rui Alberto Faria Costa       UAE Emirates
3   Pierre Rolland       Cannondale - Drapac
4   Tanel Kangert       Astana
5   Giovanni Visconti       Bahrain - Merida
6   Ben Hermans       BMC
7   Dario Cataldo       Astana
8   Simone Petilli       UAE Emirates
9   Maxime Monfort       Lotto - Soudal
10   Laurens De Plus       Quick Step Floors
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
12e etappe (18/5)
 Forli > Reggio Emilia (237 km)
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Jakub Mareczko       Wilier - Selle Italia
3   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
4   Phil Bauhaus       Sunweb
5   Maximiliano Ariel Richeze Araquistain       Quick Step Floors
6   Ryan Gibbons       Dimension Data
7   Sacha Modolo       UAE Emirates
8   André Greipel       Lotto - Soudal
9   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
10   Roberto Ferrari       UAE Emirates
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
13e etappe (19/5)
 Reggio Emilia > Tortona (162 km)
1   Fernando Gaviria Rendon       Quick Step Floors
2   Sam Bennett       Bora - Hansgrohe
3   Jasper Stuyven       Trek - Segafredo
4   Roberto Ferrari       UAE Emirates
5   Ryan Gibbons       Dimension Data
6   Rüdiger Selig       Bora - Hansgrohe
7   Sacha Modolo       UAE Emirates
8   Caleb Ewan       Orica - Scott
9   André Greipel       Lotto - Soudal
10   Viacheslav Kuznetsov       Katusha - Alpecin
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
14e etappe (20/5)
 Castellania > Oropa (131 km)
1   Tom Dumoulin       Sunweb
2   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
3   Mikel Landa Meana       Sky
4   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
5   Thibaut Pinot       FDJ
6   Adam Yates       Orica - Scott
7   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
8   Franco Pellizotti       Bahrain - Merida
9   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
10   Tanel Kangert       Astana
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
15e etappe (21/5)
 Valdengo > Bergamo (199 km)
1   Bob Jungels       Quick Step Floors
2   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
3   Thibaut Pinot       FDJ
4   Adam Yates       Orica - Scott
5   Domenico Pozzovivo       AG2R - La Mondiale
6   Patrick Konrad       Bora - Hansgrohe
7   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
8   Tom Dumoulin       Sunweb
9   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
10   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
16e etappe (23/5)
 Rovetta > Bormio (227 km)
1   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
2   Mikel Landa Meana       Sky
3   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
4   Domenico Pozzovivo       AG2R - La Mondiale
5   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
6   Davide Formolo       Cannondale - Drapac
7   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
8   Bob Jungels       Quick Step Floors
9   Adam Yates       Orica - Scott
10   Thibaut Pinot       FDJ
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
17e etappe (24/5)
 Tirano > Canazei (219 km)
1   Pierre Rolland       Cannondale - Drapac
2   Rui Alberto Faria Costa       UAE Emirates
3   Gorka Izagirre Insausti       Movistar
4   Rory Sutherland       Movistar
5   Matteo Busato       Wilier - Selle Italia
6   Dries Devenyns       Quick Step Floors
7   Felix Großschartner       CCC Sprandi - Polkowice
8   Omar Fraile Matarranz       Dimension Data
9   Michael Woods       Cannondale - Drapac
10   Julien Bernard       Trek - Segafredo
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
18e etappe (25/5)
 Moena > Ortisei (St. Ulrich) (137 km)
1   Tejay Van Garderen       BMC
2   Mikel Landa Meana       Sky
3   Thibaut Pinot       FDJ
4   Domenico Pozzovivo       AG2R - La Mondiale
5   Jan Hirt       CCC Sprandi - Polkowice
6   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
7   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
8   Steven Kruijswijk       LottoNL - Jumbo
9   Tom Dumoulin       Sunweb
10   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
Klassement:
1   Tom Dumoulin       Sunweb
 
19e etappe (26/5)
 San Candido (Innichen) > Piancavallo (191 km)
1   Mikel Landa Meana       Sky
2   Rui Alberto Faria Costa       UAE Emirates
3   Pierre Rolland       Cannondale - Drapac
4   Pello Bilbao Lopez De Armentia       Astana
5   Sebastian Henao Gomez       Sky
6   Evgeny Shalunov       Gazprom - RusVelo
7   Luis Leon Sanchez Gil       Astana
8   Matteo Busato       Wilier - Selle Italia
9   Lorenzo Rota       Bardiani - CSF
10   Ilia Koshevoy       Wilier - Selle Italia
Klassement:
1   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
 
20e etappe (27/5)
 Pordenone > Asiago (190 km)
1   Thibaut Pinot       FDJ
2   Ilnur Zakarin       Katusha - Alpecin
3   Vincenzo Nibali       Bahrain - Merida
4   Domenico Pozzovivo       AG2R - La Mondiale
5   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
6   Bob Jungels       Quick Step Floors
7   Adam Yates       Orica - Scott
8   Sebastien Reichenbach       FDJ
9   Bauke Mollema       Trek - Segafredo
10   Tom Dumoulin       Sunweb
Klassement:
1   Nairo Alexander Quintana Rojas       Movistar
 
21e etappe (28/5)
  Monza > Milano (28 km)
1   Jos Van Emden       LottoNL - Jumbo
2   Tom Dumoulin       Sunweb
3   Manuel Quinziato       BMC
4   Vasil Kiryienka       Sky
5   Joey Rosskopf       BMC
6   Jan Barta       Bora - Hansgrohe
7   Georg Preidler       Sunweb
8   Bob Jungels       Quick Step Floors
9   Jan Tratnik       CCC Sprandi - Polkowice
10   Andrey Amador Bikkazakova       Movistar