Ashleigh MOOLMAN-PASIO
 
Land:    Zuid-Afrika
Geboren:   1985-12-09 (32)
Geslacht:  
Familie:   Getrouwd met Carl Pasio
  
  
 
Source: Lotto - Belisol 

Weg | Meer
Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  2009    -      324    -    -    -
  2010    Lotto       384    64    -    -
  2011    Lotto - Honda       41    40    -    1
  2012    Lotto - Belisol       32    24    -    5
  2013    Lotto - Belisol       24    22    -    5
  2014    Hitec Products - Mistral Home       37    24    -    2
  2015    Bigla       7    9    -    7
  2016    Cervelo - Bigla       15    -    30    5
  2017    Cervelo - Bigla       7    -    20    9
  2018    Cervelo - Bigla       4    -    -    2
  2019    CCC       -    -    -    -

Uitslagen | Overwinningen | Analyse

2008

NK Zuid-Afrika Tijdrit (9/5)
  10e plaats

2009

NK Zuid-Afrika (10/3)
  2e plaats

2010

Emakumen Bira (10-13/6)
  11e plaats
Ronde van Italie (2-11/7)
  17e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (30/7 - CDM)
  10e plaats

2011

NK Zuid-Afrika Tijdrit (3/2)
  2e plaats
NK Zuid-Afrika (5/2)
  4e plaats
Halle-Buizingen (17/4)
  9e plaats
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  42e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (7/6)
  9e plaats
Emakumen Bira (9-12/6)
  6e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  13e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  9e plaats
GP Plouay (27/8 - CDM)
  11e plaats
Ronde van de Ardeche (5-10/9)
  2e plaats
  2e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (20/9)
  30e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  23e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen Tijdrit (11/11)
  2e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen (13/11)
  1e plaats

2012

NK Zuid-Afrika Tijdrit (1/3)
  2e plaats
NK Zuid-Afrika (3/3)
  1e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (25/3 - CDM)
  10e plaats
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  5e plaats
GP Elsy Jacobs (27-29/4)
  11e plaats
Tour de Free State (23-27/5)
  3e plaats
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Ronde van Italie (29/6-7/7)
  10e plaats
Olympische Spelen (29/7)
  16e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (1/8)
  24e plaats
GP Plouay (25/8 - CDM)
  15e plaats
Ronde van de Ardeche (3-8/9)
  2e plaats
  1e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen (22/9)
  12e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen Tijdrit (8/11)
  1e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen (10/11)
  1e plaats

2013

NK Zuid-Afrika Tijdrit (28/2)
  1e plaats
NK Zuid-Afrika (2/3)
  1e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  23e plaats
Waalse Pijl (17/4 - CDM)
  3e plaats
GP Elsy Jacobs (26-28/4)
  2e plaats in 1e etappe
Ronde van Languedoc Roussillon (18-22/5)
  4e plaats
  3e plaats in 3e etappe
Valkenburg Hills Classic (24/5)
  1e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (4/6)
  5e plaats
Ronde van Italie (30/6-7/7)
  8e plaats
  3e plaats in 4e etappe
Omloop van Frankrijk (3-11/8)
  2e plaats in 2e etappe
GP Plouay (31/8 - CDM)
  18e plaats
Ronde van de Ardeche (2-7/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (28/9)
  22e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen Tijdrit (2/12)
  1e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen (4/12)
  1e plaats

2014

NK Zuid-Afrika Tijdrit (6/2)
  1e plaats
NK Zuid-Afrika (9/2)
  1e plaats
Omloop Het Nieuwsblad (1/3)
  8e plaats
Le Samyn (5/3)
  2e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (30/3 - CDM)
  15e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  21e plaats
Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  5e plaats
Valkenburg Hills Classic (30/5)
  10e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (1/6)
  5e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (10/6)
  8e plaats
Emakumen Bira (12-15/6)
  4e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  13e plaats
Gemenebest Spelen (3/8)
  3e plaats
GP Plouay (30/8 - CDM)
  15e plaats
Wereldkampioenschappen (27/9)
  20e plaats

2015

NK Zuid-Afrika Tijdrit (5/2)
  1e plaats
NK Zuid-Afrika (7/2)
  1e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen Ploegentijdrit (9/2)
  1e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen Tijdrit (11/2)
  1e plaats
Afrikaanse Kampioenschappen (13/2)
  1e plaats
Le Samyn (4/3)
  6e plaats
Strade Bianche (7/3)
  4e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  10e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  10e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  4e plaats
GP Elsy Jacobs (1-3/5)
  7e plaats
Ronde van Bern (9/5)
  2e plaats
Auensteiner Radsporttage (5-7/6)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Emakumen Bira (10-14/6)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  5e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 4e etappe
Ronde van Italie (3-12/7)
  4e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  5e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 6e etappe
  3e plaats in 7e etappe
  3e plaats in 8e etappe
  5e plaats in 9e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (21/8 - CDM)
  4e plaats
Vargarda (23/8 - CDM)
  11e plaats
GP Plouay (29/8 - CDM)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  14e plaats
Ronde van Emilie (10/10)
  2e plaats
Chrono des Nations (18/10)
  7e plaats
94.7 Challenge (15/11)
  1e plaats

2016

NK Zuid-Afrika (13/2)
  6e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (20/3 - World Tour)
  49e plaats
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  44e plaats
Pajot Hills Classic (30/3)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  31e plaats
Emakumen Bira (13-17/4)
  3e plaats
  5e plaats in proloog
  7e plaats in 1e etappe
  4e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  4e plaats
  7e plaats in 3e etappe
Ronde van Bern (21/5)
  1e plaats
GP Cham-Hagendorn (22/5)
  5e plaats
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  3e plaats
Auensteiner Radsporttage (11-12/6)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  2e plaats
  2e plaats in 3e etappe
  8e plaats in 4e etappe
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  6e plaats
  4e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe
  8e plaats in 5e etappe
  10e plaats in 6e etappe
  7e plaats in 7e etappe
Olympische Spelen (7/8)
  10e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (10/8)
  12e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (19/8 - World Tour)
  2e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (9-11/9)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Ronde van Emilie (24/9)
  2e plaats
GP Beghelli (25/9)
  21e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (9/10)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (11/10)
  18e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  26e plaats

2017

NK Zuid-Afrika Tijdrit (9/2)
  1e plaats
NK Zuid-Afrika (11/2)
  3e plaats
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  18e plaats
Wielerweek Valencia (8-11/3)
  5e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  10e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  31e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  14e plaats
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  9e plaats
Waalse Pijl (19/4 - World Tour)
  6e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  6e plaats
GP Elsy Jacobs (28-30/4)
  3e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  3e plaats in 1e etappe
Emakumen Bira (17-21/5)
  1e plaats
  8e plaats in 1e etappe
  7e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
La Classique Morbihan (26/5)
  1e plaats
GP Plumelec (27/5)
  1e plaats
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  7e plaats
  8e plaats in 1e etappe
  7e plaats in 2e etappe
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  12e plaats
La Course by Le Tour de France (poursuite) (22/7)
  9e plaats
Ride London Classic (29/7 - World Tour)
  53e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  2e plaats
Vargarda (13/8 - World Tour)
  25e plaats
GP Plouay (26/8 - World Tour)
  11e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (8-10/9)
  1e plaats
  3e plaats in proloog
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (17/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (19/9)
  7e plaats
94.7 Challenge (19/11)
  1e plaats

2018

Wielerweek Valencia (22-25/2)
  2e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  8e plaats in 2e etappe
  8e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
Strade Bianche (3/3 - World Tour)
  8e plaats
Gent - Wevelgem (25/3 - World Tour)
  7e plaats
Dwars door Vlaanderen (28/3)
  6e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - World Tour)
  4e plaats
Amstel Gold Race (15/4 - World Tour)
  18e plaats
Waalse Pijl (18/4 - World Tour)
  2e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (22/4 - World Tour)
  4e plaats
GP Elsy Jacobs (27-29/4)
  8e plaats
  9e plaats in proloog
Emakumen Bira (19-22/5 - World Tour)
  6e plaats
  7e plaats in 1e etappe
  4e plaats in 2e etappe
  7e plaats in 4e etappe
La Classique Morbihan (25/5)
  1e plaats
GP Plumelec (26/5)
  1e plaats
Ronde van Italie (6-15/7 - World Tour)
  2e plaats
  3e plaats in 6e etappe
  2e plaats in 7e etappe
  2e plaats in 9e etappe
  7e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (17/7 - World Tour)
  3e plaats
Ride London Classic (28/7 - World Tour)
  62e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  3e plaats
Vargarda (13/8 - World Tour)
  30e plaats
Ronde van Noorwegen Ploegentijdrit (16/8 - World Tour)
  3e plaats
GP Plouay (25/8 - World Tour)
  8e plaats