Olga ZABELINSKAYA
 
Land:    Rusland
Geboren:   1980-05-10 (38)
Geslacht:  
Familie:   Dochter van Sergej Sukhorutchenkov
Doping:   18 maanden schorsing tot 2015-09-05 (Octopamine)
  
  
 
Source: Nurnberger Versicherung 

Weg | Baan | Meer
Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  1997    -      283    -    -    -
  2000    -      139    -    -    -
  2001    Carpe Diem - Itera       34    -    -    -
  2002    Itera       97    -    -    -
  2003    Velodames - Colnago       28    -    -    -
  2004    Nurnberger Versicherung       -    -    -    -
  2006    Fenix - Colnago (tot Juni)      210    -    -    1
  2010    Safi - Pasta Zara (vanaf Juni)      18    35    -    1
  2011    Diadora - Pasta Zara       42    27    -    -
  2012    RusVelo       22    -    -    1
  2013    RusVelo       96    -    -    -
  2014    RusVelo       107    -    -    2
  2016    BePink (vanaf Maart)      26    -    69    1
  2017    BePink Cogeas       68    -    61    -
  2018    Cogeas - Mettler       24    -    -    8
  2019    Cogeas - Mettler [?]      -    -    -    -

Uitslagen | Overwinningen | Analyse

1995

GP Presov (9-11/6)
  22e plaats

1997

NK Rusland Tijdrit (12/7)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (7/10)
  1e plaats

1998

GP de la Mutualite de la Haute-Garonne (24-26/4)
  20e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (13/8)
  10e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (6/10)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (9/10)
  2e plaats

1999

Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (13/8)
  9e plaats

2000

Route du Muscadet (9/4)
  6e plaats
Baltische Ronde (9-14/6)
  2e plaats
  2e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Ronde van Bretagne (27/6-2/7)
  14e plaats
NK Rusland Tijdrit (30/7)
  8e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (3/8)
  5e plaats

2001

NK Rusland Tijdrit
  4e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (16/4)
  7e plaats
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  17e plaats
Gracia Tour (3-6/5)
  3e plaats in 2e etappe
Ronde van de Aude (18-27/5)
  7e plaats
  5e plaats in 7e etappe
  4e plaats in 11e etappe
Baltische Ronde (10-17/6)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Ronde van Italie (2-15/7)
  10e plaats
  3e plaats in proloog
  2e plaats in 8e etappe
  8e plaats in 11e etappe
  8e plaats in 12e etappe
  6e plaats in 14e etappe
Trophee International (3/8 - CDM)
  30e plaats
La Grande Boucle (5-19/8)
  5e plaats in 7e etappe
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (24/8)
  3e plaats
Trophee d`Or (28/8-2/9)
  5e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 4e etappe
  4e plaats in 5e etappe
GP Suisse (9/9 - CDM)
  13e plaats
Ronde van Zwitserland (11-14/9)
  15e plaats
Chrono Champenois (16/9)
  3e plaats

2002

Primavera Rosa (23/3 - CDM)
  52e plaats
Rund um die Rigi (14/4)
  2e plaats
Waalse Pijl (17/4 - CDM)
  35e plaats
GP Castilla y Leon (21/4 - CDM)
  16e plaats
Ronde van de Aude (16-26/5)
  2e plaats in 1e etappe
  8e plaats in 3e etappe
  9e plaats in 4e etappe
  3e plaats in 7e etappe
NK Rusland Tijdrit (27/6)
  6e plaats
NK Rusland (29/6)
  10e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (2/8)
  1e plaats
Trophee d`Or (28/8-1/9)
  11e plaats
  2e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (9/10)
  20e plaats

2003

Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11-13/4)
  4e plaats
  6e plaats in 3e etappe
Ronde van Thüringen (22-27/7)
  14e plaats
  2e plaats in 3e etappe
La Grande Boucle (3-17/8)
  6e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  7e plaats in 2e etappe
  8e plaats in 3e etappe
  5e plaats in 4e etappe
  7e plaats in 5e etappe
  7e plaats in 8e etappe
  1e plaats in 9e etappe
  4e plaats in 10e etappe
  6e plaats in 11e etappe
  6e plaats in 12e etappe
  2e plaats in 13e etappe
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  3e plaats
  5e plaats in 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
GP Feminin du Canada (24-28/9)
  9e plaats
  3e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (8/10)
  12e plaats
Wereldkampioenschappen (11/10)
  5e plaats

2004

Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  33e plaats

2005

Wereldkampioenschappen (24/9)
  47e plaats

2006

Ronde van Vlaanderen (2/4 - CDM)
  20e plaats
Waalse Pijl (19/4 - CDM)
  39e plaats
Ronde van de Aude (12-21/5)
  1e plaats in 8e etappe

2010

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (28/3 - CDM)
  10e plaats
NK Rusland Tijdrit (24/6)
  2e plaats
NK Rusland (26/6)
  5e plaats
Ronde van Italie (2-11/7)
  9e plaats
  3e plaats in 6e etappe
Ronde van Thüringen (20-25/7)
  1e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
Omloop van Frankrijk (8-14/8)
  3e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 5e etappe
GP Plouay (21/8 - CDM)
  9e plaats
Memorial Davide Fardelli (5/9)
  4e plaats
Chrono Champenois (12/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (29/9)
  20e plaats
Wereldkampioenschappen (2/10)
  13e plaats

2011

Trofeo Alberto Vannucci (13/3)
  10e plaats
GP Etruskische Kust / Castellina - Santa Luce (20/3)
  8e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (27/3 - CDM)
  16e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  11e plaats
Energiewacht Tour (7-10/4)
  9e plaats
  3e plaats in 3e etappe
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  12e plaats
Emakumen Bira (9-12/6)
  9e plaats
NK Rusland Tijdrit (23/6)
  2e plaats
NK Rusland (25/6)
  10e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  14e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  6e plaats
Memorial Davide Fardelli (4/9)
  5e plaats
Chrono Champenois (11/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (20/9)
  16e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  31e plaats
Chrono des Nations (16/10)
  3e plaats

2012

Ronde van Vlaanderen (1/4 - CDM)
  29e plaats
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  54e plaats
Celtic Chrono (13/5)
  2e plaats
Tour de Free State (23-27/5)
  9e plaats
  3e plaats in 1e etappe
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (16-17/6)
  2e plaats
  3e plaats in 3e etappe
NK Rusland Tijdrit (21/6)
  1e plaats
NK Rusland (23/6)
  8e plaats
Olympische Spelen (29/7)
  3e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (1/8)
  3e plaats
Chrono Champenois (9/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (16/9)
  5e plaats

2013

Chrono Champenois (15/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (22/9)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (24/9)
  7e plaats
Chrono des Nations (20/10)
  4e plaats

2014

Ronde van Costa Rica (26/2-2/3)
  1e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe
GP GSB (6/3)
  1e plaats [DSQ]
GP de Oriente (7/3)
  4e plaats [DSQ]
GP El Salvador (8/3)
  2e plaats [DSQ]
Ronde van El Salvador (11-16/3)
  3e plaats [DSQ]
  1e plaats in proloog [DSQ]
  2e plaats in 2e etappe [DSQ]
  3e plaats in 3e etappe [DSQ]
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (30/3 - CDM)
  7e plaats [DSQ]
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  31e plaats [DSQ]
Ronde van Chongming (18/5 - CDM)
  18e plaats [DSQ]
Ronde van Zhoushan (21-23/5)
  8e plaats [DSQ]
  1e plaats in 2e etappe [DSQ]

2016

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (20/3 - World Tour)
  29e plaats
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  16e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  14e plaats
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  47e plaats
Gracia Tour (28/4-1/5)
  4e plaats
  6e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  6e plaats in 5e etappe
Ronde van Chongming (6-8/5 - World Tour)
  21e plaats
Ronde van Zhoushan (11-13/5)
  2e plaats
  2e plaats in 2e etappe
Ljubljana - Domzale - Ljubljana (10/6)
  2e plaats
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (18-19/6)
  4e plaats in 1e etappe
NK Rusland Tijdrit (24/6)
  6e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  7e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  10e plaats in 4e etappe
  5e plaats in 5e etappe
La Course by Le Tour de France (24/7 - World Tour)
  11e plaats
Olympische Spelen (7/8)
  16e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (10/8)
  2e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (19/8 - World Tour)
  7e plaats
Vargarda (21/8 - World Tour)
  49e plaats
Chrono Champenois (11/9)
  2e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit (15/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (9/10)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (11/10)
  4e plaats

2017

Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  24e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  33e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  13e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  28e plaats
Waalse Pijl (19/4 - World Tour)
  74e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  8e plaats
Ronde van Italie (30/6-9/7 - World Tour)
  44e plaats
Ronde van Thüringen (12-18/7)
  6e plaats
  3e plaats in proloog
  5e plaats in 4e etappe
Europese Kampioenschappen Tijdrit (3/8)
  8e plaats
Europese Kampioenschappen (5/8)
  3e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  12e plaats
Vargarda (13/8 - World Tour)
  52e plaats
Ronde van Noorwegen (17-20/8 - World Tour)
  71e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (17/9)
  8e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (19/9)
  23e plaats
Wereldkampioenschappen (23/9)
  27e plaats
Chrono des Nations (15/10)
  4e plaats

2018

GP Velo Alanya (2-4/2)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
Ronde van Thailand (8-10/4)
  1e plaats
  8e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  6e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  6e plaats in 4e etappe
Gracia Tour (26-29/4)
  2e plaats
  6e plaats in 1e etappe
  6e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
Durango-Durango Emakumen Saria (17/5)
  10e plaats
Emakumen Bira (19-22/5 - World Tour)
  7e plaats
  6e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Ljubljana - Domzale - Ljubljana (8/6)
  1e plaats
NK Rusland Tijdrit (29/6)
  1e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  12e plaats
Chrono Champenois (9/9)
  2e plaats
Madrid Challenge (15-16/9 - World Tour)
  18e plaats
Chrono des Nations (14/10)
  1e plaats
Ronde van Guangxi (21/10 - World Tour)
  12e plaats