Chantal BLAAK
 
Land:    Nederland
Geboren:   1989-10-22 (28)
Geslacht:  
  
  
 
Source: Leontien.nl 

Weg | Baan | Foto`s | Meer
Belangrijke overwinningen
  Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (2014, 2016)
  NK Nederland (2017)
  Wereldkampioenschappen (2017)

Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  2008    AA Drink       255    56    -    -
  2009    Leontien.nl       22    18    -    2
  2010    Leontien.nl       41    12    -    -
  2011    AA Drink - Leontien.nl       23    17    -    2
  2012    AA Drink - Leontien.nl       79    124    -    -
  2013    Tibco - To The Top       64    22    -    -
  2014    Specialized - Lululemon       23    9    -    5
  2015    Boels - Dolmans       34    35    -    2
  2016    Boels - Dolmans       7    -    4    7
  2017    Boels - Dolmans       11    -    14    4
  2018    Boels - Dolmans  (-2020)     5    -    -    2

Uitslagen | Overwinningen | Analyse

2004

NK Nederland U17 (22/8)
  10e plaats

2005

NK Nederland U17 (10/7)
  2e plaats
NK Nederland Tijdrit U17 (17/8)
  2e plaats

2006

NK Nederland U19 (11/6)
  3e plaats
NK Nederland Tijdrit U19 (20/6)
  1e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U19 (14/7)
  5e plaats
Europese Kampioenschappen U19 (16/7)
  6e plaats

2007

NK Nederland U19 (17/6)
  9e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (9/8)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (12/8)
  10e plaats
NK Nederland Tijdrit U19 (15/8)
  1e plaats

2008

Heuvelland Classic (30/3)
  3e plaats
Ronde van Gelderland (19/4)
  6e plaats
Parel van de Veluwe (4/6)
  7e plaats
Noordwijk Classic (24/6)
  6e plaats
NK Nederland (28/6)
  43e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (1/8 - CDM)
  6e plaats
NK Nederland Tijdrit (31/8)
  11e plaats
Rund um die Nürnberger Altstadt (14/9 - CDM)
  13e plaats

2009

Omloop Het Nieuwsblad (28/2)
  4e plaats
Omloop van het Hageland (8/3)
  6e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  34e plaats
GP Dottenijs (6/4)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (13/4 - CDM)
  3e plaats
Ronde van Gelderland (18/4)
  10e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  43e plaats
Omloop van Borsele (25/4)
  7e plaats
Parel van de Veluwe (3/6)
  1e plaats
Kasseien Omloop (7/6)
  1e plaats
NK Nederland (27/6)
  2e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (4/7)
  1e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (31/7 - CDM)
  8e plaats
NK Nederland Tijdrit (27/8)
  9e plaats
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  8e plaats
Rund um die Nürnberger Altstadt (13/9 - CDM)
  25e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  23e plaats
NK Nederland - Clubs (3/10)
  1e plaats

2010

Meeus Race (21/3)
  2e plaats
Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  6e plaats
Ronde van Drenthe (10/4 - CDM)
  5e plaats
Waalse Pijl (21/4 - CDM)
  36e plaats
GP Sankomij Veldhoven (9/5)
  2e plaats
Ronde van de Aude (14-23/5)
  2e plaats in 1e etappe
Dorpenomloop Aalburg (29/5)
  4e plaats
Omloop van het Ronostrand (30/5)
  1e plaats
Emakumen Bira (10-13/6)
  12e plaats
NK Nederland Tijdrit (23/6)
  10e plaats
NK Nederland (26/6)
  11e plaats
Noordwijk Classic (29/6)
  4e plaats
Ronde van Italie (2-11/7)
  62e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (17/7)
  9e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (30/7 - CDM)
  4e plaats
Vargarda (1/8 - CDM)
  7e plaats
Holland Hills Classic (8/8)
  2e plaats
GP Plouay (21/8 - CDM)
  11e plaats
Omloop door Middag-Humsterland (28/8)
  5e plaats

2011

Omloop Het Nieuwsblad (26/2)
  3e plaats
GP Etruskische Kust / Castellina - Santa Luce (20/3)
  4e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (27/3 - CDM)
  6e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  24e plaats
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  48e plaats
GP Valladolid (5/6 - CDM)
  11e plaats
Ster Zeeuwsche Eilanden (16-18/6)
  10e plaats
  1e plaats in 2e etappe
NK Nederland (25/6)
  3e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  43e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (16/7)
  8e plaats
Erondegemse Pijl (6/8)
  1e plaats
Trophee d`Or (20-24/8)
  2e plaats in 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
GP Plouay (27/8 - CDM)
  4e plaats
Holland Ladies Tour (6-11/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  98e plaats

2012

Ronde van Drenthe (10/3 - CDM)
  19e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - CDM)
  27e plaats
Energiewacht Tour (4-8/4)
  8e plaats
Ronde van Gelderland (15/4)
  2e plaats
Omloop van Borsele (21/4)
  4e plaats
Valkenburg Hills Classic (25/5)
  5e plaats
Dorpenomloop Aalburg (26/5)
  5e plaats
Omloop van de IJsseldelta (2/6)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (16/9)
  3e plaats

2013

Omloop Het Nieuwsblad (23/2)
  7e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  5e plaats
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  40e plaats
Chrono Gatineau (18/5)
  7e plaats
GP Gatineau (20/5)
  3e plaats
Parel van de Veluwe (5/6)
  5e plaats
NK Nederland Tijdrit (19/6)
  9e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (16/8 - CDM)
  10e plaats
Lotto Tour (23-27/8)
  9e plaats
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  8e plaats

2014

Drentse Acht van Dwingeloo (13/3)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (16/3)
  5e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  27e plaats
Energiewacht Tour (9-13/4)
  1e plaats in 6e etappe
Omloop van Borsele (tijdrit) (25/4)
  2e plaats
Ronde van Overijssel (2/5)
  7e plaats
GP Leende (28/5)
  4e plaats
Parel van de Veluwe (4/6)
  5e plaats
NK Nederland Tijdrit (25/6)
  4e plaats
NK Nederland (28/6)
  19e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  38e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (22/8 - CDM)
  1e plaats
Vargarda (24/8 - CDM)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (21/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (23/9)
  13e plaats
Wereldkampioenschappen (27/9)
  17e plaats

2015

Omloop Het Nieuwsblad (28/2)
  4e plaats
Le Samyn (4/3)
  1e plaats
Omloop van het Hageland (8/3)
  2e plaats
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  26e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  32e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  9e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (24/4)
  4e plaats
Ronde van Overijssel (1/5)
  9e plaats
Valkenburg Hills Classic (29/5)
  6e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (31/5)
  5e plaats
Emakumen Bira (10-14/6)
  15e plaats
  1e plaats in 3e etappe
NK Nederland Tijdrit (24/6)
  3e plaats
NK Nederland (27/6)
  10e plaats
Ronde van Italie (3-12/7)
  49e plaats
Sparkassen Giro - Bochum (2/8 - CDM)
  62e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (21/8 - CDM)
  3e plaats
Vargarda (23/8 - CDM)
  27e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (20/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  61e plaats

2016

Ronde van Qatar (2-5/2)
  25e plaats
  4e plaats in 1e etappe
  10e plaats in 4e etappe
Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  2e plaats
Le Samyn (2/3)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (12/3 - World Tour)
  1e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (20/3 - World Tour)
  12e plaats
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  1e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  3e plaats
Energiewacht Tour (6-10/4)
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
Omloop van Borsele (tijdrit) (22/4)
  3e plaats
Omloop van Borsele (23/4)
  6e plaats
Ronde van Californie (19-22/5 - World Tour)
  48e plaats
  9e plaats in 4e etappe
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  5e plaats
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  20e plaats
NK Nederland Tijdrit (22/6)
  2e plaats
NK Nederland (24/6)
  34e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  9e plaats in 4e etappe
La Course by Le Tour de France (24/7 - World Tour)
  23e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (19/8 - World Tour)
  1e plaats
Vargarda (21/8 - World Tour)
  3e plaats
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  1e plaats
  7e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  10e plaats in 5e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  6e plaats in 6e etappe
Madrid Challenge (11/9 - World Tour)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (9/10)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  50e plaats

2017

Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  2e plaats
Omloop van het Hageland (26/2)
  16e plaats
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  9e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  4e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  3e plaats
Healthy Ageing Tour (5-9/4)
  7e plaats in proloog
  1e plaats in 4e etappe
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  11e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  35e plaats
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  24e plaats
NK Nederland Tijdrit (21/6)
  6e plaats
NK Nederland (24/6)
  1e plaats
Ronde van Italie (30/6-9/7 - World Tour)
  41e plaats
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  42e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  1e plaats
Vargarda (13/8 - World Tour)
  33e plaats
Ronde van Noorwegen (17-20/8 - World Tour)
  11e plaats
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  6e plaats
  7e plaats in proloog
  8e plaats in 2e etappe
  9e plaats in 4e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (17/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (23/9)
  1e plaats

2018

Omloop Het Nieuwsblad (24/2)
  15e plaats
Omloop van het Hageland (25/2)
  25e plaats
Strade Bianche (3/3 - World Tour)
  4e plaats
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  61e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (18/3 - World Tour)
  2e plaats
Gent - Wevelgem (25/3 - World Tour)
  31e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - World Tour)
  5e plaats
Healthy Ageing Tour (4-8/4)
  2e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  5e plaats in 2e etappe
  10e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Amstel Gold Race (15/4 - World Tour)
  1e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (22/4 - World Tour)
  43e plaats
Ronde van Yorkshire (3-4/5)
  14e plaats
Women`s Tour (13-17/6 - World Tour)
  21e plaats