Eric BAUMANN
 
Land:    Duitsland
Geboren:   1980-03-21 (37)
Geslacht:  
  
  
 
Source: NetApp 

Weg | Meer
Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Zeges
  2001    -      786    -
  2003    Wiesenhof       242    1
  2004    T-Mobile       1072    -
  2005    T-Mobile       456    1
  2006    T-Mobile       1604    -
  2007    T-Mobile       711    1
  2008    Sparkasse       106    2
  2009    Nutrixxion - Sparkasse       153    3
  2010    NetApp       813    -
  2011    NetApp       705    -
  2012    -      1382    -
  2013    -      1770    -
  2015    Ur-Krostitzer - Giant       -    -
  2016    Ur-Krostitzer - Giant       -    -
  2017    Ur-Krostitzer - Biehler       -    -

Uitslagen | Analyse

1998

Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (7/10)
  4e plaats

1999

GP Waregem (24/3)
  6e plaats
Omloop van de Vlaamse Gewesten (15/8)
  7e plaats

2000

Parijs - Roubaix U23 (28/5)
  1e plaats

2001

Ronde van 6 Comuni (18/3)
  8e plaats
GP Waregem (28/3)
  4e plaats
Triptyque des Monts et Chateaux (6-8/4)
  2e plaats in 1e etappe
Ronde van Loir-et-Cher (18-22/4)
  2e plaats
  1e plaats in 2e etappe
NK Duitsland Tijdrit (9/6)
  9e plaats
Mainfranken Tour (14-17/6)
  3e plaats
  1e plaats in 3e etappe
Europese Kampioenschappen U23 (26/8)
  2e plaats

2002

GP Waregem (27/3)
  2e plaats
Rund um den Henniger Turm U23 (1/5)
  8e plaats
Ronde van Thüringen (4-9/5)
  2e plaats in 7e etappe
Tour de Berlin (16-20/5)
  7e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 5e etappe
Ronde van het Ertsgebergte (2/6)
  1e plaats
NK Duitsland Tijdrit U23 (16/6)
  4e plaats
Mainfranken Tour (20-23/6)
  6e plaats
  4e plaats in 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
NK Duitsland (30/6)
  29e plaats
Gera (13/7)
  2e plaats
Ronde van Rheinland-Pfalz (18-22/9)
  10e plaats in 3e etappe
  9e plaats in 5e etappe

2003

Ronde van Rhodos (19-23/2)
  10e plaats in 2e etappe
Giro del Capo (11-15/3)
  6e plaats in 3e etappe
GP Rudy Dhaenens (23/3)
  6e plaats
Ronde van Drenthe (12/4)
  2e plaats
Scheldeprijs (16/4)
  10e plaats
Vredeskoers (9-17/5)
  5e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Ronde van Duitsland (3-9/6)
  5e plaats in 7e etappe
NK Duitsland Tijdrit (15/6)
  9e plaats
Course Solidaridad (2-6/7)
  1e plaats in 2e etappe
  6e plaats in 6e etappe
  5e plaats in 7e etappe
Hamburg Cyclassics (3/8 - CDM)
  93e plaats
Regio Tour (6-10/8)
  6e plaats in 2e etappe
  9e plaats in 4e etappe
Dwars door Gendringen (17/8)
  2e plaats
Groningen - Münster (22/8)
  5e plaats
Ronde van Hessen (3-7/9)
  10e plaats in 2e etappe
  7e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe

2004

GP Doha (31/1)
  12e plaats
Parijs - Roubaix (11/4 - CDM)
  39e plaats
Parijs - Tours (10/10 - CDM)
  17e plaats

2005

Ronde van Qatar (31/1-4/2)
  6e plaats in 2e etappe
Nokere Koerse (16/3)
  4e plaats
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  9e plaats
Parijs - Roubaix (10/4 - Pro Tour)
  70e plaats
Ronde van Italie (7-29/5 - Pro Tour)
  128e plaats
Ronde van Luxemburg (2-5/6)
  1e plaats in 1e etappe

2006

Ronde van Piemonte (12/10)
  11e plaats

2007

Le Samyn - Fayt-le-Franc (7/3)
  9e plaats
GP Denain (19/4)
  3e plaats
Sachsen Tour (25-29/7)
  1e plaats in 3e etappe

2008

Beverbeek Classic (1/3)
  7e plaats
Porec Trofee (9/3)
  5e plaats
Cinturon a Mallorca (2-6/4)
  2e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
Ronde van Drenthe (12/4)
  4e plaats
Rund um Düren (20/4)
  6e plaats
Omloop van de Alblasserwaard (26/4)
  6e plaats
Ronde van Noord-Holland (27/4)
  5e plaats
Szlakiem Grodow Piastowskich (8-11/5)
  2e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle (12/5)
  3e plaats
Lancaster Classic (3/6)
  5e plaats
Reading Classic (5/6)
  6e plaats
GP de Beauce (10-15/6)
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Sparkassen Giro - Bochum (3/8)
  1e plaats
Tour de Rijke (31/8)
  2e plaats
Ronde van Missouri (8-14/9)
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 4e etappe
Praag - Karlsbad - Praag (20/9)
  1e plaats
Ronde van Munsterland (3/10)
  4e plaats

2009

Trofeo Mallorca (8/2)
  8e plaats
Cinturon a Mallorca (2-5/4)
  2e plaats in 3e etappe
Rund um Köln (13/4)
  2e plaats
Arno Wallaard Memorial (25/4)
  2e plaats
Ronde van Overijssel (2/5)
  2e plaats
Vijf Ringen van Moskou (6-10/5)
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 5e etappe
GP Moskou (12/5)
  3e plaats
Tour de Rijke (17/5)
  2e plaats
GP CTT Correios de Portugal (11-14/6)
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Sparkassen Giro - Bochum (2/8)
  6e plaats
Ronde van Munsterland (3/10)
  9e plaats

2010

Sparkassen Giro - Bochum (8/8)
  4e plaats
Ronde van Munsterland (3/10)
  5e plaats

2011

Szlakiem Grodow Piastowskich (6-8/5)
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 3e etappe
Tour de Rijke (5/6)
  7e plaats
NK Duitsland (26/6)
  8e plaats
Parijs - Brussel (10/9)
  14e plaats
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  12e plaats
Omloop van het Houtland (21/9)
  11e plaats

2012

Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle (20/5)
  4e plaats

2013

Ronde van Roemenie (30/6-6/7)
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe

2015

Cottbus - Görlitz - Cottbus (13/9)
  10e plaats