KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
25/4-1/5   Ronde van Bretagne  
Winnaar: Lorrenzo Manzin
   2.2  
30/4-5/5   Carpathia Couriers Path  
Winnaar: Marijn Van Den Berg
   2.2U  
30/4-5/5   Ronde van Romandie  
Winnaar: Primoz Roglic
   2.WT  
1/5   Pan Amerikaanse Kampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Brandon Smith Rivera Vargas
   CC  
1/5   NK Belgie Tijdrit U23  
Winnaar: Brent Van Moer
   CN  
1/5   Eschborn - Frankfurt  
Winnaar: Pascal Ackermann
   1.WT  
1/5   Eschborn - Frankfurt U23  
Winnaar: Frederik Rodenberg Madsen
   1.2U  
1/5   Memorial Andrzeja Trochnowskiego  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
1-5/5   Vijf Ringen van Moskou  
Winnaar: Yauheni Sobal
   2.2  
1-5/5   Ronde van de Gila  
Winnaar: James Piccoli
   2.2  
2/5   Memorial Romana Sieminskiego  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
2-5/5   Ronde van Yorkshire  
Winnaar: Christopher Lawless
   2.HC  
2-5/5   Ronde van Mesopotamie  
Winnaar: Branislau Samoilau
   2.2  
3-5/5   Ronde van Asturie  
Winnaar: Richard Antonio Carapaz Montenegro
   2.1  
4/5   Himmerland Rundt  
Winnaar: Niklas Larsen
   1.2  
4/5   L`Etoile d`Or  
Winnaar: Alexander Konychev
   1.NC  
4/5   Ronde van Overijssel  
Winnaar: Nils Eekhoff
   1.2  
5/5   Pan Amerikaanse Kampioenschappen  
Winnaar: Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez
   CC  
5/5   Skive-Løbet  
Winnaar: Frederik Rodenberg Madsen
   1.2  
5/5   Entre Brenne et Montmorillonnais  
Winnaar: Alberto Dainese
   1.2  
5/5   Circuito del Porto  
Winnaar: Luca Mozzato
   1.2  
5/5   Ton Dolmans Trofee  
Winnaar: Dylan Bouwmans
   NE  
5/5   100 Cycle Challenge  
Winnaar: Jayde Julius
   1.2  
8/5   NK Cyprus Tijdrit  
Winnaar: Andreas Miltiadis
   CN  
9-12/5   Ronde van Rhone-Alpes Isère  
Winnaar: Matthias Krizek
   2.2  
10-12/5   Ronde van Madrid  
Winnaar: Clément Russo
   2.1  
10-12/5   Szlakiem Grodow Piastowskich  
Winnaar: Kamil Malecki
   2.2  
11/5   Minsk Cup  
Winnaar: Yauheni Karaliok
   1.2  
11/5   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary  
Winnaar: Pawel Franczak
   1.2  
11/5   GP Arjaan De Schipper  
Winnaar: Jonas Castrique
   NE  
11/5   PWZ Zuidenveld Tour  
Winnaar: Luuc Bugter
   1.2  
11/5   Sundvolden GP  
Winnaar: Trond Håkon Trondsen
   1.2  
11/5   Scandinavian Race Uppsala  
Winnaar: Rasmus Bøgh Wallin
   1.2  
11/5-2/6   Ronde van Italie  
Winnaar: Dario Cataldo
   2.WT  
12/5   Ardense Pijl  
Winnaar: Simon Pellaud
   1.2  
12/5   GP Minsk  
Winnaar: Norman Vahtra
   1.2  
12/5   NK Cyprus  
Winnaar: Andreas Miltiadis
   CN  
12/5   GP de la Somme  
Winnaar: Lorrenzo Manzin
   1.2  
12/5   Ronde van het Ertsgebergte  
Winnaar: John Mandrysch
   NE  
12/5   GP Industria del Marmo  
Winnaar: Patrick Gamper
   1.2U  
12/5   Ringerike GP  
Winnaar: Kristoffer Skjerping
   1.2  
12/5   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
12-18/5   Ronde van Californie  
Winnaar: Tadej Pogacar
   2.WT  
14-19/5   Vierdaagse van Duinkerken  
Winnaar: Mike Teunissen
   2.HC  
15-18/5   Ronde van Limpopo  
Winnaar: Samuele Battistella
   2.2  
17-19/5   Ronde van Aragon  
Winnaar: Eduard Prades Reverte
   2.1  
17-19/5   Ronde van Eure-et-Loir  
Winnaar: Luuc Bugter
   2.2  
17-19/5   Ronde van de Zwarte Zee  
Winnaar: Onur Balkan
   2.2  
18/5   Zuid-Hollandse Eilanden Tour  
Winnaar: André Luijk
   NE  
19/5   NK Oostenrijk Tijdrit  
Winnaar: Matthias Brändle
   CN  
19/5   GP Claude Criquielion  
Winnaar: Arne Marit
   1.2  
19/5   Omloop der Kempen  
Winnaar: René Hooghiemster
   NE  
19-26/5   Ronde van Japan  
Winnaar: Chris Harper
   2.1  
20-24/5   Ronde van Albanië  
Winnaar: Filippo Fiorelli
   2.2  
22-26/5   Baltyk - Karkonosze Tour      2.2  
23/5   Chabany Race  
Winnaar: Andriy Vasylyuk
   1.2  
23-25/5   Ronde van Estland  
Winnaar: Mihkel Räim
   2.1  
23-26/5   Ronde van de Isard d`Ariege  
Winnaar: Andrea Bagioli
   2.2U  
24/5   Horizon Park Race for Peace  
Winnaar: Yauheni Sobal
   1.2  
24-26/5   A Travers les Hauts de France  
Winnaar: Ethan Hayter
   2.2  
24-26/5   Ronde van de Ain  
Winnaar: Thibaut Pinot
   2.1  
24-26/5   Hammer Stavanger      2.1  
24-26/5   PRUride      2.2  
25/5   Omloop van de Hoekse Waard  
Winnaar: Gert-Jan Bosman
   NE  
25/5   Horizon Park Race Maidan  
Winnaar: Uladzislau Tsimoshyk
   1.2  
26/5   GP Marcel Kint  
Winnaar: Bryan Coquard
   1.1  
26/5   Horizon Park Classic  
Winnaar: Andriy Vasylyuk
   1.2  
26-31/5   Ronde van Taiyuan      2.2  
27/5   Winston Salem Classic      1.1  
29/5-2/6   Pijl van het Zuiden      2.2  
29/5-2/6   Ronde van Noorwegen      2.HC  
30/5   Omloop van Wallonie      1.1  
30/5   Kersenronde      NE  
30/5-2/6   Ronde van Kumano      2.2  
31/5-2/6   Ronde van de Mirabelle      2.2