KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
11/5-2/6   Ronde van Italie  
Winnaar: Richard Antonio Carapaz Montenegro
   2.WT  
28/5-2/6   Ronde van Noorwegen  
Winnaar: Alexander Kristoff
   2.HC  
29/5-2/6   Pijl van het Zuiden  
Winnaar: Quinten Hermans
   2.2  
30/5-2/6   Ronde van Kumano  
Winnaar: Orluis Alberto Aular Sanabria
   2.2  
31/5-2/6   Ronde van de Mirabelle  
Winnaar: Simon Pellaud
   2.2  
31/5-2/6   Szlakiem Walk Majora Hubala  
Winnaar: Maciej Paterski
   2.1  
1/6   GP Plumelec  
Winnaar: Benoit Cosnefroy
   1.1  
1/6   Ronde van Ribas  
Winnaar: Onur Balkan
   1.2  
1-2/6   Orlen Nation GP  
Winnaar: Nicolas Prodhomme
   2.NC  
1-8/6   Ronde van Kameroen  
Winnaar: Radoslav Konstantinov
   2.2  
2/6   GP Etienne de Wilde  
Winnaar: Stijn Siemons
   NE  
2/6   Boucles de l`Aulne - GP Le Telegramme  
Winnaar: Alexis Gougeard
   1.1  
2/6   Parijs - Roubaix U23  
Winnaar: Thomas Pidcock
   1.2U  
2/6   Rund um Köln  
Winnaar: Baptiste Planckaert
   1.1  
2/6   Trofeo Alcide de Gasperi  
Winnaar: Benjamin Hill
   1.2  
2/6   Ronde van Limburg  
Winnaar: Brecht Stas
   NE  
2/6   Odessa GP  
Winnaar: Matvey Nikitin
   1.2  
5/6   Parel van de Veluwe  
Winnaar: Max Kroonen
   NE  
5-9/6   Ronde van Luxemburg  
Winnaar: Jesus Herrada Lopez
   2.HC  
6-9/6   GP Priessnitz  
Winnaar: Andreas Leknessund
   2.NC  
6-9/6   Boucles de la Mayenne  
Winnaar: Thibault Ferasse
   2.1  
7-9/6   Hammer Sportzone Limburg  
Winnaar: Deceuninck - Quick Step Floors
   2.1  
7-9/6   Ronde van Bihor - Bellotto  
Winnaar: Daniel Felipe Munoz Giraldo
   2.1  
8/6   NK Slovenie Tijdrit  
Winnaar: Tadej Pogacar
   CN  
8-9/6   Ronde van Noord-Holland  
Winnaar: Ivar Slik
   NE  
9/6   Memorial Philippe van Coningsloo  
Winnaar: Gerben Thijssen
   1.2  
9/6   NK Botswana  
Winnaar: Abeng Malete
   CN  
9/6   Coppa della Pace  
Winnaar: Georg Zimmermann
   1.2  
9/6   GP Lugano  
Winnaar: Diego Ulissi
   1.1  
9-16/6   Dauphiné Libéré  
Winnaar: Jakob Fuglsang
   2.WT  
10/6   Ronde van Limburg  
Winnaar: Eduard Michael Grosu
   1.1  
11/6   Bursa Orhangazi Race  
Winnaar: Onur Balkan
   1.2  
11-16/6   Ronde van Hongarije  
Winnaar: Krists Neilands
   2.1  
12/6   Bursa Yildirim Bayezit Race  
Winnaar: Mustafa Sayar
   1.2  
12-16/6   Ronde van Belgie  
Winnaar: Remco Evenepoel
   2.HC  
12-16/6   Ronde van Korea  
Winnaar: Filippo Zaccanti
   2.1  
13/6   GP Kanton Aargau  
Winnaar: Alexander Kristoff
   1.HC  
13-16/6   Oberösterreich Rundfahrt      2.2  
13-16/6   GP Saguenay      2.2  
13-16/6   Ronde van de Oise  
Winnaar: Anthony Maldonado
   2.2  
13-23/6   Kleine Ronde van Italie (Baby Giro)      2.2U  
14/6   NK Cuba Tijdrit      CN  
14-16/6   Ronde van Klein-Polen  
Winnaar: Adam Stachowiak
   2.2  
14-17/6   Ronde van de Filippijnen      2.2  
15/6   NK Duitsland U23  
Winnaar: Leon Heinschke
   CN  
15/6   NK Israel Tijdrit  
Winnaar: Guy Niv
   CN  
15/6   NK Zwitserland U23  
Winnaar: Mauro Schmid
   CN  
15-16/6   Wielerweekend Roden      NE  
15-23/6   Ronde van Zwitserland      2.WT  
16/6   Romsee - Stavelot - Romsee      NE  
16/6   NK Cuba      CN  
16/6   Linden      NE  
16/6   Midden-Brabant Poort Omloop  
Winnaar: Arvid De Kleijn
   1.2  
17/6   Mont Ventoux Dénivelé Challenge      1.1  
19/6   NK Nederland Tijdrit U19      CN  
19/6   Tijdrit Emmen      NE  
19/6   NK Nederland Tijdrit U17      CN  
19-23/6   GP de Beauce      2.2  
19-23/6   Ster ZLM Tour      2.1  
19-23/6   Ronde van Slovenie      2.HC  
20/6   NK Verenigde Staten Tijdrit U23      CN  
20-23/6   Ronde van de Savoie      2.2  
20-23/6   Omloop van Occitanië      2.1  
21/6   NK Belgie Tijdrit      CN  
21/6   Dwars door het Hageland      1.1  
21/6   NK Rusland Tijdrit      CN  
21/6   NK Verenigde Staten U23      CN  
22/6   Heistse Pijl      1.1  
22/6   NK Libanon Tijdrit      CN  
22/6   NK Nederland U17      CN  
22/6   NK Nederland U19      CN  
22/6   Memorial Grundmanna i Wizowskiego      1.2  
23/6   Europese Spelen Tijdrit      JR  
23/6   Elfstedenronde      1.1  
23/6   NK El Salvador Tijdrit      CN  
23/6   NK Japan Tijdrit      CN  
23/6   NK Nederland Elite zonder contract      CN  
23/6   GP Doliny Baryczy Milicz      1.2  
23/6   NK Rusland      CN  
24/6   NK Belgie      CN  
24/6   NK Iran Tijdrit      CN  
24/6   NK Puerto Rico Tijdrit      CN  
24/6   NK St. Vincent & Grenadines      CN  
25/6   Europese Spelen      JR  
25/6   Halle - Ingooigem      1.1  
25/6   NK Iran      CN  
25/6   NK Italie Tijdrit U23      CN  
25/6   NK Filippijnen      CN  
26/6   NK Azerbeidjan Tijdrit      CN  
26/6   I.W.T. Oetingen      1.2  
26/6   NK Kazachstan Tijdrit      CN  
26/6   NK Nederland Tijdrit U23      CN  
26/6   NK Nederland Tijdrit      CN  
26/6   NK Filippijnen Tijdrit      CN  
26/6-28/7   Ronde van Kosovo      2.2  
27/6   NK Brazilie Tijdrit      CN  
27/6   NK Canada Tijdrit      CN  
27/6   NK Costa Rica Tijdrit      CN  
27/6   NK Denemarken Tijdrit      CN  
27/6   NK Dominikaanse Republiek Tijdrit      CN  
27/6   NK Spanje Tijdrit U23      CN  
27/6   NK Estland Tijdrit      CN  
27/6   NK Groot-Brittannië Tijdrit      CN  
27/6   NK Ierland Tijdrit      CN  
27/6   NK Letland Tijdrit      CN  
27/6   NK Luxemburg Tijdrit      CN  
27/6   NK Portugal Tijdrit      CN  
27/6   NK Zweden Tijdrit      CN  
27/6   NK Tunesie Tijdrit      CN  
27/6   NK Verenigde Staten Tijdrit      CN  
28/6   NK Azerbeidjan      CN  
28/6   NK Spanje U23      CN  
28/6   NK Spanje Tijdrit      CN  
28/6   NK Finland Tijdrit      CN  
28/6   NK Duitsland Tijdrit      CN  
28/6   NK Griekenland Tijdrit      CN  
28/6   NK Italie Tijdrit      CN  
28/6   NK Roemenie Tijdrit      CN  
28/6   NK Servie Tijdrit      CN  
28/6   NK Slowakije Tijdrit      CN  
28/6   NK Venezuela Tijdrit      CN  
29/6   NK Bolivia Tijdrit      CN  
29/6   NK Canada      CN  
29/6   NK Georgie Tijdrit      CN  
29/6   NK Hong Kong Tijdrit      CN  
29/6   NK Italie U23      CN  
29/6   NK Libanon      CN  
29/6   NK Noord-Macedonie Tijdrit      CN  
29/6   NK Nederland U23      CN  
30/6   NK Bolivia      CN  
30/6   NK Brazilie      CN  
30/6   NK Costa Rica      CN  
30/6   NK Denemarken      CN  
30/6   NK Dominikaanse Republiek      CN  
30/6   NK El Salvador      CN  
30/6   NK Spanje      CN  
30/6   NK Estland      CN  
30/6   NK Finland      CN  
30/6   NK Groot-Brittannië      CN  
30/6   NK Georgie      CN  
30/6   NK Griekenland      CN  
30/6   NK Hong Kong      CN  
30/6   NK Ierland      CN  
30/6   NK Italie      CN  
30/6   NK Japan      CN  
30/6   NK Kazachstan      CN  
30/6   NK Letland      CN  
30/6   NK Luxemburg      CN  
30/6   NK Noord-Macedonie      CN  
30/6   NK Nederland      CN  
30/6   NK Portugal      CN  
30/6   NK Puerto Rico      CN  
30/6   NK Roemenie      CN  
30/6   NK Singapore Tijdrit      CN  
30/6   NK Servie      CN  
30/6   NK Slowakije      CN  
30/6   NK Zweden      CN  
30/6   NK Tunesie      CN  
30/6   NK Verenigde Staten      CN  
30/6   NK Venezuela      CN