CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.  
24/2-2/3   UAE Tour  
Winner: Primoz Roglic
   2.WT  
24/2-3/3   Tour of Rwanda  
Winner: Merhawi Kudus
   2.2  
25/2-3/3   Vuelta Independencia Nacional  
Winner: Robinson Eduardo Chalapud Gomez
   2.2  
1/3   NC United Arab Emirates  
Winner: Yousif Mirza Al Hammadi
   CN  
2/3   Omloop Het Nieuwsblad  
Winner: Zdenek Stybar
   1.WT  
2/3   Classic d`Ardèche  
Winner: Lilian Calmejane
   1.1  
2/3   Ronde van Groningen  
Winner: Coen Vermeltfoort
   NE  
3/3   Gent - Staden  
Winner: Robin Stenuit
   NE  
3/3   Kuurne - Brussel - Kuurne  
Winner: Bob Jungels
   1.HC  
3/3   Brussel - Opwijk  
Winner: David Dekker
   NE  
3/3   Drome Classic  
Winner: Alexis Vuillermoz
   1.1  
3/3   Rhodos GP  
Winner: Dusan Rajovic
   1.2  
4-8/3   Tour of Good Hope  
Winner: Marc Pritzen
   2.2  
5/3   Le Samyn  
Winner: Florian Sénéchal
   1.1  
6/3   Umag Trophee  
Winner: Alois Kankovsky
   1.2  
6-10/3   Vuelta a Chiloe  
Winner: Oscar Sevilla Rivera
   2.2  
8-10/3   Ronde van Rhodos  
Winner: Martijn Budding
   2.2  
9/3   Porec Trophy  
Winner: Fabian Lienhard
   1.2  
9/3   Strade Bianche  
Winner: Julian Alaphilippe
   1.WT  
9/3   Ronde van Zuid-Holland      NE  
9/3   GP Velo Alanya  
Winner: Nikolay Shumou
   1.2  
10/3   GP Jean-Pierre Monseré      1.1  
10/3   Brussel - Zepperen  
Winner: Pieter De Paepe
   NE  
10/3   GP de Lillers      1.2  
10/3   GP Larciano  
Winner: Maximilian Schachmann
   1.HC  
10/3   Dorpenomloop Rucphen      1.2  
10/3   GP Justiniano  
Winner: Onur Balkan
   1.2  
10-17/3   Paris - Nice  
Winner: Egan Arley Bernal Gomez
   2.WT  
13-17/3   Redlands Classic  
Winner: Cory Lockwood
   NE  
13-19/3   Tirreno - Adriatico  
Winner: Primoz Roglic
   2.WT  
14-17/3   Istrian Spring Trophy  
Winner: Felix Gall
   2.2  
15/3   Kampioenschap Oceanie Tijdrit  
Winner: Benjamin Dyball
   CC  
15/3   African Championships TTT  
Winner: Eritrea
   CC  
17/3   Oceania Championships  
Winner: Benjamin Dyball
   CC  
17/3   African Championships ITT  
Winner: Stefan De Bod
   CC  
17/3   Omloop van het Waasland  
Winner: Alexander Richardson
   NE  
17/3   Paris - Troyes  
Winner: Jeremy Cabot
   1.2  
17/3   Popolarissima  
Winner: Nicola Venchiarutti
   1.2  
17/3   NC Mauritius  
Winner: Dylan Redy
   CN  
17/3   Ronde van Drenthe  
Winner: Pim Ligthart
   1.HC  
17/3   Classica da Arrabida  
Winner: Jonathan Lastra Martinez
   1.2  
17-21/3   Ronde van Taiwan      2.1  
19/3   African Championships  
Winner: Mekseb Abraha Debesay
   CC  
20/3   Nokere Koerse      1.HC  
20-24/3   Volta ao Alentejo      2.2  
22/3   Youngster Coast Challenge      1.2U  
22/3   Bredene Koksijde Classic      1.HC  
22-24/3   Tour of Tochigi      2.2  
23/3   Milano - San Remo      1.WT  
23/3   Dorpenomloop Drenthe      NE  
23-25/3   San Dimas Stage Race      NE  
24/3   GP Denain      1.HC  
24/3   Omloop van de Houtse Linies      NE  
25-31/3   Volta a Catalunya      2.WT  
25-31/3   Ronde van Normandie      2.2  
27/3   Driedaagse Brugge - De Panne      1.WT  
27-31/3   Settimana Coppi e Bartali      2.1  
29/3   E3 Prijs Harelbeke      1.WT  
29/3   Fatih Sultan Mehmet - Edirne      1.2  
30/3   Classic Loire Atlantique      1.1  
30/3   Omloop van de Braakman      NE  
30/3   Fatih Sultan Mehmet - Kirklareli      1.2  
31/3   Kattekoers (Gent - Ieper)      1.NC  
31/3   Gent - Wevelgem      1.WT  
31/3   GP Cholet - Pays de Loire      1.1