KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
1-6/4   Ronde van Thailand  
Winnaar: Ryan Cavanagh
   2.1  
3/4   Dwars door Vlaanderen  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   1.WT  
3-6/4   Ronde van Sicilie  
Winnaar: Brandon McNulty
   2.1  
4-7/4   Joe Martin Stage Race  
Winnaar: Stephen Bassett
   2.2  
5/4   Route Adelie  
Winnaar: Marc Sarreau
   1.1  
5-7/4   Triptyque des Monts et Chateaux  
Winnaar: Mikkel Bjerg
   2.2  
5-14/4   Ronde van Marokko  
Winnaar: Laurent Evrard
   2.2  
6/4   GP Miguel Indurain  
Winnaar: Jonathan Hivert
   1.1  
6/4   Omloop van de Veenkolonien  
Winnaar: Jos Koop
   NE  
6/4   Limburg Classic  
Winnaar: Patrick Müller
   1.1  
6-13/4   Ronde van Langkawi  
Winnaar: Benjamin Dyball
   2.HC  
7/4   Ronde van Vlaanderen  
Winnaar: Alberto Bettiol
   1.WT  
7/4   La Roue Tourangelle  
Winnaar: Lionel Taminiaux
   1.1  
7/4   Rund um Düren  
Winnaar: Robert Jägeler
   NE  
7/4   Trofeo Banca Populare Piva  
Winnaar: Georg Zimmermann
   1.2U  
7/4   GP Adria Mobil  
Winnaar: Marko Kump
   1.2  
8-13/4   Ronde van het Baskenland  
Winnaar: Ion Izagirre Insausti
   2.WT  
9-12/4   Omloop van de Sarthe  
Winnaar: Alexis Gougeard
   2.1  
10/4   Scheldeprijs  
Winnaar: Fabio Jakobsen
   1.HC  
12-14/4   Omloop van de Ardennen  
Winnaar: Alexander Kamp Egested
   2.2  
12-14/4   GP Beiras  
Winnaar: Edwin Avila Vanegas
   2.1  
12-21/4   Ronde van Uruguay  
Winnaar: Walter Alejandro Vargas Alzate
   2.2  
13/4   Centraal Amerikaanse Kampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Manuel Oseas Rodas Ochoa
   JR  
13/4   Ronde van Vlaanderen U23  
Winnaar: Andreas Stokbro Nielsen
   1.NC  
13/4   Trofeo Edil C  
Winnaar: Giovanni Aleotti
   1.2U  
13/4   Zuiderzee Ronde  
Winnaar: Björn Bakker
   NE  
14/4   Centraal Amerikaanse Kampioenschappen  
Winnaar: Manuel Oseas Rodas Ochoa
   JR  
14/4   GP Primavera  
Winnaar: Carlos Alberto Betancur Gomez
   1.1  
14/4   Parijs - Roubaix  
Winnaar: Philippe Gilbert
   1.WT  
14/4   Omloop van de Glazen Stad  
Winnaar: Rick Van Breda
   NE  
16/4   Parijs - Camembert  
Winnaar: Benoit Cosnefroy
   1.1  
16-21/4   Ronde van Turkije  
Winnaar: Felix Großschartner
   2.WT  
17/4   Brabantse Pijl  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   1.HC  
17-19/4   Ronde van Iskandar Johor  
Winnaar: Mario Vogt
   2.2  
17-21/4   Ronde van Loir-et-Cher  
Winnaar: Jan Barta
   2.2  
18/4   NK Chili Tijdrit  
Winnaar: Jose Luis Rodriguez Aguilar
   CN  
18-21/4   Banja Luka - Belgrado  
Winnaar: Pawel Franczak
   2.1  
20/4   Luik - Bastenaken - Luik U23  
Winnaar: Kevin Vermaerke
   1.2U  
20/4   Ronde van de Finistère  
Winnaar: Julien Simon
   1.1  
20/4   Arno Wallaard Memorial  
Winnaar: Alexander Richardson
   1.2  
21/4   NK Chili      CN  
21/4   Trofeo San Vendemiano  
Winnaar: Andrea Bagioli
   1.2U  
21/4   Amstel Gold Race  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   1.WT  
22/4   Tro-Bro Leon  
Winnaar: Andrea Vendrame
   1.1  
22/4   Ronde van de Belvedere      1.2U  
22-26/4   Ronde van de Alpen      2.HC  
23/4   Aziatische Kampioenschappen Ploegentijdrit      CC  
23/4   GP Palio del Recioto      1.2U  
24/4   Waalse Pijl      1.WT  
25/4   Aziatische Kampioenschappen Tijdrit      CC  
25/4   GP Liberazione      1.2U  
25-28/4   Ronde van Mersin      2.2  
25/4-1/5   Ronde van Bretagne      2.2  
26-28/4   Ronde van Castilie en Leon      2.1  
27/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic      1.2  
27/4   PWZ Zuidenveld Tour      1.2  
27-28/4   Ronde van de Jura      2.2  
28/4   Aziatische Kampioenschappen      CC  
28/4   Luik - Bastenaken - Luik      1.WT  
28/4   Rutland - Melton Classic      1.2  
28/4   Ronde van de Apennijnen      1.1  
28/4   Ton Dolmans Trofee      NE  
28/4   Wim Hendriks Trofee      NE  
28/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Odra      1.2  
30/4-5/5   Carpathia Couriers Path      2.2U  
30/4-5/5   Ronde van Romandie      2.WT