KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
25/4-1/5   Ronde van Bretagne  
Winnaar: Fabien Schmidt
   2.2  
28/4-1/5   Toscana Terra di Eroica  
Winnaar: Andrea Bagioli
   2.2U  
28/4-3/5   Carpathia Couriers Path  
Winnaar: Filip Maciejuk
   2.2U  
1/5   NK Belgie Tijdrit U23  
Winnaar: Sasha Weemaes
   CN  
1/5   Eschborn - Frankfurt  
Winnaar: Alexander Kristoff
   1.WT  
1/5   Eschborn - Frankfurt U23  
Winnaar: Niklas Larsen
   1.2U  
1/5   Memorial Andrzeja Trochnowskiego  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
2/5   Memorial Romana Sieminskiego  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
2-6/5   Vijf Ringen van Moskou  
Winnaar: Andrey Prostokshin
   2.2  
2-6/5   Redlands Classic  
Winnaar: Thomas Revard
   NE  
3/5   Pan Amerikaanse Kampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Walter Alejandro Vargas Alzate
   CC  
3-6/5   Ronde van Rhone-Alpes Isere  
Winnaar: Stephan Rabitsch
   2.2  
3-6/5   Ronde van Yorkshire  
Winnaar: Greg Van Avermaet
   2.1  
3-6/5   Ronde van Mesopotamie  
Winnaar: Nazim Bakirci
   2.2  
4-6/5   Ronde van Madrid  
Winnaar: Edgar Miguel Lemos Pinto
   2.1  
4-6/5   Sri Lanka T-Cup  
Winnaar: Yasuharu Nakajima
   2.2  
4-7/5   Ronde van Oran  
Winnaar: Laurent Evrard
   2.2  
4-27/5   Ronde van Italie      2.WT  
5/5   Sundvolden GP  
Winnaar: Alexander Kamp Egested
   1.2  
6/5   Pan Amerikaanse Kampioenschappen  
Winnaar: Juan Sebastian Molano Benavides
   CC  
6/5   Ardense Pijl  
Winnaar: Cees Bol
   1.2  
6/5   Circuito del Porto  
Winnaar: Giovanni Lonardi
   1.2  
6/5   NK Macedonie Tijdrit  
Winnaar: Nicolas Lefkov
   CN  
6/5   Dorpenomloop Drenthe  
Winnaar: Dion Beukeboom
   NE  
6/5   Ringerike GP  
Winnaar: Syver Wærsted
   1.2  
6/5   100 Cycle Challenge  
Winnaar: Nolan Hoffman
   1.2  
8-13/5   Vierdaagse van Duinkerken  
Winnaar: Dimitri Claeys
   2.HC  
9/5   NK Cyprus Tijdrit  
Winnaar: Andreas Miltiadis
   CN  
9-13/5   Pijl van het Zuiden  
Winnaar: Gianni Marchand
   2.2  
11-13/5   Ronde van Aragon  
Winnaar: Jaime Roson Garcia
   2.1  
11-13/5   Szlakiem Grodow Piastowskich  
Winnaar: Lukasz Owsian
   2.2  
12/5   Langenweißbach  
Winnaar: Immanuel Stark
   NE  
12/5   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary  
Winnaar: Frantisek Sisr
   1.2  
12/5   Ronde van Overijssel  
Winnaar: Piotr Havik
   1.2  
12/5   Zuid-Hollandse Eilanden Tour  
Winnaar: Martijn Keizer
   NE  
12/5   Scandinavian Race Uppsala  
Winnaar: Trond Håkon Trondsen
   1.2  
13/5   GP Claude Criquielion  
Winnaar: Lionel Taminiaux
   1.2  
13/5   NK Cyprus      CN  
13/5   Ronde van het Ertsgebergte  
Winnaar: Mario Vogt
   NE  
13/5   GP Industria del Marmo  
Winnaar: Gregorio Ferri
   1.2U  
13/5   Ronde van Noord-Holland  
Winnaar: Julius Van Den Berg
   1.2  
13-19/5   Ronde van Californie  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez
   2.WT  
16-20/5   Ronde van Noorwegen      2.HC  
16-20/5   Baltyk - Karkonosze Tour      2.2  
17-20/5   Ronde van de Isard d`Ariege      2.2U  
18-20/5   Ronde van de Ain      2.1  
18-20/5   Parijs - Arras      2.2  
19-23/5   Ronde van Albanië      2.2  
20/5   Omloop der Kempen      NE  
20-22/5   Tour of Belt and Road      2.2  
20-23/5   Ronde van de Filippijnen      2.2  
20-27/5   AN Post Ras      2.2  
20-27/5   Ronde van Japan      2.1  
22-24/5   Ronde van de Fjorden      2.HC  
23-27/5   Ronde van Belgie      2.HC  
24-26/5   GP Gemenc      2.2  
25-26/5   Ronde van Estland      2.1  
25-27/5   Hammer Stavanger      2.1  
26/5   GP Plumelec      1.1  
26/5   Omloop van de Hoekse Waard      NE  
27/5   Omloop van Wallonie      1.2  
27/5   GP Etienne de Wilde      NE  
27/5   Parijs - Roubaix U23      1.2U  
27/5   Boucles de l`Aulne - GP Le Telegramme      1.1  
27/5   Ronde van Zuid-Oost Friesland      NE  
28/5   Winston Salem Classic      1.1  
30/5-3/6   Ronde van Parana      2.2  
30/5-3/6   Ronde van Korea      2.1  
30/5-3/6   Ronde van Luxemburg      2.HC  
31/5-3/6   GP Priessnitz      2.NC  
31/5-3/6   Boucles de la Mayenne      2.1  
31/5-3/6   Ronde van Kumano      2.2  
31/5-3/6   Szlakiem Walk Majora Hubala      2.1