KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
22/2-1/3   Ronde van Langkawi  
Winnaar: Ryan Gibbons
   2.HC  
26/2-5/3   Vuelta Independencia Nacional  
Winnaar: Nelson Ismael Sanchez Jimenez
   2.2  
27/2-5/3   La Tropicale Amissa Bongo  
Winnaar: Yohann Gene
   2.1  
1/3   Le Samyn  
Winnaar: Guillaume Van Keirsbulck
   1.1  
1/3   Umag Trofee  
Winnaar: Rok Korosec
   1.2  
2/3   Aziatische Kampioenschappen  
Winnaar: Park Sang Hong
   CC  
4/3   Porec Trofee  
Winnaar: Matej Mugerli
   1.2  
4/3   Strade Bianche  
Winnaar: Michal Kwiatkowski
   1.WT  
4/3   Ster van Zwolle  
Winnaar: Fabio Jakobsen
   NE  
5/3   Brussel - Zepperen  
Winnaar: Bram Welten
   NE  
5/3   Dwars door West-Vlaanderen  
Winnaar: Jos Van Emden
   1.1  
5/3   GP de Lillers  
Winnaar: Thomas Boudat
   1.2  
5/3   Rhodos GP  
Winnaar: Alan Banaszek
   1.2  
5/3   GP Larciano  
Winnaar: Adam Yates
   1.HC  
5/3   Classica da Arrabida  
Winnaar: Amaro Manuel Reposo Antunes
   1.2  
5-12/3   Parijs - Nice  
Winnaar: Sergio Luis Henao Montoya
   2.WT  
8-14/3   Tirreno - Adriatico  
Winnaar: Nairo Alexander Quintana Rojas
   2.WT  
9/3   Kampioenschap Oceanie Tijdrit  
Winnaar: Sean Lake
   CC  
9-12/3   Voorjaarstrofee Istrie  
Winnaar: Matej Mugerli
   2.2  
10-12/3   Ronde van Rhodos  
Winnaar: Colin Stüssi
   2.2  
11/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnaar: Sean Lake
   CC  
11/3   Ronde van Drenthe  
Winnaar: Jan-Willem Van Schip
   1.1  
11/3   Ronde van Zuid-Holland  
Winnaar: Dion Beukeboom
   NE  
11-19/3   Ronde van Kameroen  
Winnaar: Nikodemus Holler
   2.2  
12/3   Omloop van het Waasland  
Winnaar: Wouter Wippert
   NE  
12/3   Parijs - Troyes  
Winnaar: Yannis Yssaad
   1.2  
12/3   Dorpenomloop Rucphen  
Winnaar: Maarten Van Trijp
   1.2  
12/3   Classica Aldeias do Xisto  
Winnaar: Vicente Garcia De Mateos Rubio
   1.2  
15/3   Nokere Koerse  
Winnaar: Nacer Bouhanni
   1.HC  
17/3   Handzame Classic  
Winnaar: Kristoffer Halvorsen
   1.1  
18/3   Classic Loire Atlantique  
Winnaar: Laurent Pichon
   1.1  
18/3   Milaan - San Remo  
Winnaar: Michal Kwiatkowski
   1.WT  
18/3   Ronde van Groningen  
Winnaar: Tijmen Eising
   NE  
19/3   Popolarissima  
Winnaar: Filippo Calderaro
   1.2  
19/3   Omloop van de Houtse Linies  
Winnaar: Twan Brusselman
   NE  
20-26/3   Ronde van Catalonie  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte
   2.WT  
20-26/3   Ronde van Normandie  
Winnaar: Anthony Delaplace
   2.2  
22/3   Dwars door Vlaanderen  
Winnaar: Yves Lampaert
   1.WT  
23-26/3   Internationale Wielerweek Coppi & Bartali  
Winnaar: Lilian Calmejane
   2.1  
24/3   E3 Prijs Harelbeke  
Winnaar: Greg Van Avermaet
   1.WT  
25/3   Omloop van de Veenkolonien  
Winnaar: Cor Van Leeuwen
   NE  
26/3   Gent - Wevelgem  
Winnaar: Greg Van Avermaet
   1.WT  
26/3   Kattekoers (Gent - Ieper)  
Winnaar: Jacob Hennesy
   1.Ncup  
26-30/3   Ronde van Taiwan      2.1  
28-30/3   Driedaagse van De Panne      2.HC  
29/3-2/4   Ronde van Rio Grande do Sul      2.2  
30/3-2/4   Joe Martin Stage Race      2.2  
31/3   Route Adelie      1.1  
31/3-2/4   Triptyque des Monts et Chateaux      2.2  
31/3-2/4   Ronde van Tochigi      2.2