KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
31/5-4/6   Ronde van Luxemburg  
Winnaar: Greg Van Avermaet
   2.HC  
1-4/6   GP Priessnitz  
Winnaar: Bjorg Lambrecht
   2.Ncup  
1-4/6   Boucles de la Mayenne  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   2.1  
1-4/6   Ronde van Kumano  
Winnaar: Jose Vicente Toribio Alcolea
   2.2  
1-4/6   Szlakiem Walk Majora Hubala  
Winnaar: Maciej Paterski
   2.1  
2/6   Trofeo Alcide de Gasperi  
Winnaar: Andrea Toniatti
   1.2  
2-4/6   Hammer Sportzone Limburg  
Winnaar: Sky
   2.1  
2-4/6   GP Beiras  
Winnaar: Jesus Del Pino Corrochano
   2.1  
2-4/6   Ronde van Bihor - Bellotto  
Winnaar: Rodolfo Andres Torres Agudelo
   2.2  
3/6   Spelen van de Kleine Staten van Europa Tijdrit  
Winnaar: Andreas Miltiadis
   JR  
3/6   Heistse Pijl  
Winnaar: Jasper De Buyst
   1.1  
3/6   Ronde van de Kerspelen  
Winnaar: Jordy Buskermolen
   NE  
4/6   Memorial Philippe van Coningsloo  
Winnaar: Yves Coolen
   1.2  
4/6   Coppa della Pace  
Winnaar: Nicola Gaffurini
   1.2  
4/6   Ronde van Limburg  
Winnaar: Jarno Gmelich Meijling
   NE  
4-11/6   Dauphiné Libéré  
Winnaar: Jakob Fuglsang
   2.WT  
7-11/6   Ronde van Slowakije  
Winnaar: Jan Tratnik
   2.1  
8/6   GP Kanton Aargau  
Winnaar: Sacha Modolo
   1.HC  
8-11/6   Oberösterreich Rundfahrt  
Winnaar: Stephan Rabitsch
   2.2  
8-11/6   GP Saguenay  
Winnaar: Steve Fisher
   2.2  
8-11/6   Ronde van de Oise  
Winnaar: Flavien Dassonville
   2.2  
9/6   NK Slovenie Tijdrit  
Winnaar: Jan Polanc
   CN  
9-11/6   Ronde van Klein-Polen  
Winnaar: Maciej Paterski
   2.2  
9-15/6   Kleine Ronde van Italie (Baby Giro)  
Winnaar: Pavel Sivakov
   2.2  
10/6   Dwars door de Vlaamse Ardennen  
Winnaar: Cameron Meyer
   1.2  
10/6   Fyn Rundt  
Winnaar: Audun Brekke Fløtten
   1.2  
10-18/6   Ronde van Zwitserland  
Winnaar: Simon Spilak
   2.WT  
11/6   Ronde van Limburg  
Winnaar: Wout Van Aert
   1.1  
11/6   GP Horsens  
Winnaar: Casper Phillip Pedersen
   1.2  
11/6   Rund um Köln  
Winnaar: Gregor Mühlberger
   1.1  
13-26/6   Race Across America  
Winnaar: Christoph Strasser
   NE  
14-18/6   GP de Beauce  
Winnaar: Andzs Flaksis
   2.2  
14-18/6   Ronde van Korea  
Winnaar: Min Kyeong Ho
   2.1  
14-18/6   Ster ZLM Toer  
Winnaar: Jose Isidro Maciel Goncalves
   2.1  
15-18/6   Ronde van de Savoie  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez
   2.2  
15-18/6   Route du Sud  
Winnaar: Silvan Dillier
   2.1  
15-18/6   Ronde van Slovenie  
Winnaar: Rafal Majka
   2.1  
16/6   NK Angola Tijdrit  
Winnaar: Dario Antonio
   CN  
16/6   NK Finland Tijdrit  
Winnaar: Sasu Halme
   CN  
16-18/6   Ronde van Servie  
Winnaar: Charalampos Kastrantas
   2.2  
17/6   NK Israel Tijdrit  
Winnaar: Guy Sagiv
   CN  
17/6   NK Mauritius Tijdrit  
Winnaar: Christopher Lagane
   CN  
17/6   NK Nederland U17  
Winnaar: Hidde Van Veenendaal
   CN  
17/6   NK Nederland U19  
Winnaar: Adne Koster
   CN  
17/6   Memorial Grundmanna i Wizowskiego  
Winnaar: Alan Banaszek
   1.2  
17/6   NK Puerto Rico Tijdrit  
Winnaar: Xavier Santana
   CN  
18/6   NK Angola  
Winnaar: Bruno Araujo
   CN  
18/6   Elfstedenronde  
Winnaar: Wout Van Aert
   1.1  
18/6   Romsee - Stavelot - Romsee  
Winnaar: Fabio Sinoy
   NE  
18/6   NK Bermuda Tijdrit  
Winnaar: Dominique Mayho
   CN  
18/6   NK Belize Tijdrit  
Winnaar: Tarique Flowers
   CN  
18/6   NK Finland  
Winnaar: Matti Manninen
   CN  
18/6   Beaumont Trophy  
Winnaar: Peter Williams
   1.2  
18/6   NK Guatemala Tijdrit  
Winnaar: Manuel Oseas Rodas Ochoa
   CN  
18/6   NK Nederland Elite zonder contract  
Winnaar: Hans Dekkers
   CN  
18/6   Korono Kocich  
Winnaar: Lukasz Owsian
   1.2  
21/6   Halle - Ingooigem  
Winnaar: Arnaud Démare
   1.1  
21/6   NK Estland Tijdrit  
Winnaar: Silver Mäoma
   CN  
21/6   NK Kazachstan Tijdrit  
Winnaar: Zhandos Bizhigitov
   CN  
21/6   NK Letland Tijdrit  
Winnaar: Aleksejs Saramotins
   CN  
21/6   NK Luxemburg Tijdrit  
Winnaar: Jean-Pierre Drucker
   CN  
21/6   NK Nederland Tijdrit U17  
Winnaar: Casper Van Uden
   CN  
21/6   NK Nederland Tijdrit  
Winnaar: Tom Dumoulin
   CN  
21/6   NK Nederland Tijdrit U23  
Winnaar: Julius Van Den Berg
   CN  
21/6   NK Nederland Tijdrit U19  
Winnaar: Minne Verboom
   CN  
21/6   NK Polen Tijdrit  
Winnaar: Michal Kwiatkowski
   CN  
21/6   NK Oekraine Tijdrit  
Winnaar: Oleksandr Polivoda
   CN  
22/6   NK Belgie Tijdrit  
Winnaar: Yves Lampaert
   CN  
22/6   NK Wit-Rusland Tijdrit  
Winnaar: Stanislau Bazhkou
   CN  
22/6   NK Costa Rica Tijdrit  
Winnaar: Bryan Salas Gonzalez
   CN  
22/6   NK Denemarken Tijdrit  
Winnaar: Martin Toft Madsen
   CN  
22/6   NK Dominikaanse Republiek Tijdrit  
Winnaar: Augusto Sanchez Beriguete
   CN  
22/6   NK Frankrijk Tijdrit  
Winnaar: Pierre Latour
   CN  
22/6   NK Groot-Brittannie Tijdrit  
Winnaar: Stephen Cummings
   CN  
22/6   NK Groot-Brittannie Tijdrit U23  
Winnaar: Scott Davies
   CN  
22/6   NK Ierland Tijdrit  
Winnaar: Ryan Mullen
   CN  
22/6   NK Noorwegen Tijdrit  
Winnaar: Edvald Boasson Hagen
   CN  
22/6   NK Zwitserland Tijdrit  
Winnaar: Stefan Küng
   CN  
22/6   NK Zweden Tijdrit  
Winnaar: Tobias Ludvigsson
   CN  
23/6   NK Oostenrijk Tijdrit  
Winnaar: Georg Preidler
   CN  
23/6   NK Brazilie Tijdrit      CN  
23/6   NK Kroatie Tijdrit      CN  
23/6   NK Tsjechie Tijdrit  
Winnaar: Jan Barta
   CN  
23/6   NK Eritrea Tijdrit  
Winnaar: Mekseb Abrha Debesay
   CN  
23/6   NK Spanje Tijdrit  
Winnaar: Jonathan Castroviejo Nicolas
   CN  
23/6   NK Spanje Tijdrit U23  
Winnaar: Jaime Castrillo Zapater
   CN  
23/6   NK Ethiopie Tijdrit  
Winnaar: Tsgabu Gebremaryam Grmay
   CN  
23/6   NK Duitsland Tijdrit U23  
Winnaar: Richard Banusch
   CN  
23/6   NK Duitsland Tijdrit  
Winnaar: Tony Martin
   CN  
23/6   NK Italie Tijdrit  
Winnaar: Gianni Moscon
   CN  
23/6   NK Japan Tijdrit  
Winnaar: Ryota Nishizono
   CN  
23/6   NK Kosovo Tijdrit      CN  
23/6   NK Litouwen Tijdrit  
Winnaar: Ignatas Konovalovas
   CN  
23/6   NK Panama Tijdrit  
Winnaar: Franklin Archibol
   CN  
23/6   NK Portugal Tijdrit  
Winnaar: Andre Maciel Domingos Goncalves
   CN  
23/6   NK Roemenie  
Winnaar: Marius Petrache
   CN  
23/6   NK Rusland Tijdrit  
Winnaar: Ilnur Zakarin
   CN  
23/6   NK Servie Tijdrit      CN  
23/6   NK Slowakije Tijdrit  
Winnaar: Marek Canecky
   CN  
23/6   NK Venezuela Tijdrit      CN  
24/6   NK Spanje U23  
Winnaar: Isaac Canton Serrano
   CN  
24/6   NK Ethiopie      CN  
24/6   NK Georgie Tijdrit      CN  
24/6   NK Hong Kong Tijdrit      CN  
24/6   NK Israel  
Winnaar: Roy Goldstein
   CN  
24/6   NK Kazachstan      CN  
24/6   NK Zuid-Korea Tijdrit      CN  
24/6   NK Kosovo      CN  
24/6   NK Macedonie Tijdrit      CN  
24/6   NK Nederland U23  
Winnaar: Fabio Jakobsen
   CN  
24/6   NK Roeanda Tijdrit  
Winnaar: Adrien Niyonshuti
   CN  
24/6   NK Verenigde Staten Tijdrit      CN  
25/6   NK Oostenrijk      CN  
25/6   NK Belgie      CN  
25/6   NK Wit-Rusland      CN  
25/6   NK Brazilie      CN  
25/6   NK Canada      CN  
25/6   NK Costa Rica      CN  
25/6   NK Kroatie      CN  
25/6   NK Tsjechie      CN  
25/6   NK Denemarken      CN  
25/6   NK Dominikaanse Republiek      CN  
25/6   NK Spanje      CN  
25/6   NK Estland      CN  
25/6   NK Frankrijk      CN  
25/6   NK Groot-Brittannie      CN  
25/6   NK Groot-Brittannie U23      CN  
25/6   NK Georgie      CN  
25/6   NK Duitsland      CN  
25/6   NK Hong Kong      CN  
25/6   NK Ierland      CN  
25/6   NK Italie      CN  
25/6   NK Japan      CN  
25/6   NK Zuid-Korea      CN  
25/6   NK Letland      CN  
25/6   NK Litouwen      CN  
25/6   NK Luxemburg      CN  
25/6   NK Macedonie      CN  
25/6   NK Mauritius      CN  
25/6   NK Nederland      CN  
25/6   NK Noorwegen      CN  
25/6   NK Polen      CN  
25/6   NK Portugal      CN  
25/6   NK Roemenie Tijdrit      CN  
25/6   NK Rusland      CN  
25/6   NK Roeanda      CN  
25/6   NK Slovenie      CN  
25/6   NK Servie      CN  
25/6   NK Zwitserland      CN  
25/6   NK Slowakije      CN  
25/6   NK Zweden      CN  
25/6   NK Oekraine      CN  
25/6   NK Verenigde Staten      CN  
25/6   NK Venezuela      CN  
27/6   NK Canada Tijdrit      CN  
27/6-2/7   Ronde van Hongarije      2.2  
28/6   I.W.T. Oetingen      1.2  
28/6   Klimtijdrit Camerig-Vaals      NE  
28/6-1/7   Course Solidaridad      2.2  
29/6-2/7   Ronde van Portugal van de Toekomst      2.2U