KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
19/8-10/9   Ronde van Spanje  
Winnaar: Chris Froome
   2.WT  
28/8-1/9   Tour Meles Zenawi  
Winnaar: Willie Smit
   2.2  
30/8-3/9   Ronde van Zuid-Bohemen  
Winnaar: Josef Cerny
   2.2  
1/9   NK Nederland Militairen  
Winnaar: B.S. Lemmen
   CN  
1-4/9   Ronde van Alberta  
Winnaar: Evan Huffman
   2.1  
2/9   Brussels Cycling Classic  
Winnaar: Arnaud Démare
   1.HC  
3/9   GP Fourmies  
Winnaar: Nacer Bouhanni
   1.HC  
3/9   Genthin (ploegentijdrit)  
Winnaar: Lotto - Kern Haus
   NE  
3/9   Omloop Echt-Susteren  
Winnaar: Robbert De Greef
   1.2  
3-5/9   Ronde van Bulgarije (Noord)      2.2  
3-10/9   Ronde van Groot-Brittannie  
Winnaar: Lars Boom
   2.HC  
5-10/9   Olympia`s Tour  
Winnaar: Pascal Eenkhoorn
   2.2U  
7-9/9   Ronde van Bulgarije (Zuid)  
Winnaar: Vitaliy Buts
   2.2  
8/9   GP Quebec  
Winnaar: Peter Sagan
   1.WT  
8-9/9   Ronde van Oost-Bohemen  
Winnaar: Kamil Zielinski
   2.2  
8-10/9   Ronde van Hokkaido  
Winnaar: Marcos Garcia Fernandez
   2.2  
9/9   Kustpijl  
Winnaar: Christophe Noppe
   1.2  
9/9   Bilster Berg  
Winnaar: Raphael Freienstein
   NE  
9/9   Ronde van de Jura  
Winnaar: Marc Hirschi
   1.2  
9-10/9   Finale Clubcompetitie  
Winnaar: LottoNL - Jumbo (WV De Jonge Renner)
   NE  
10/9   GP Judendorf  
Winnaar: Adam De Vos
   1.2  
10/9   GP Montreal  
Winnaar: Diego Ulissi
   1.WT  
10/9   Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise  
Winnaar: Jordan Levasseur
   1.2  
10/9   Ronde van de Doubs  
Winnaar: Romain Hardy
   1.1  
10-16/9   Ronde van Ivoorkust  
Winnaar: Dieter Bouvry
   2.2  
10-17/9   Ronde van China  
Winnaar: Liam Bertazzo
   2.1  
11/9   GP Marcel Kint  
Winnaar: Jonas Rickaert
   1.2  
12-16/9   Ronde van Denemarken  
Winnaar: Mads Pedersen
   2.HC  
13/9   GP Wallone  
Winnaar: Tim Wellens
   1.1  
13/9   Coppa Agostoni  
Winnaar: Michael Albasini
   1.1  
14/9   Coppa Bernocchi  
Winnaar: Sonny Colbrelli
   1.1  
15/9   Kampioenschap van Vlaanderen  
Winnaar: Fernando Gaviria Rendon
   1.1  
16/9   Primus Classic  
Winnaar: Matteo Trentin
   1.HC  
16/9   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
16/9   Memorial Marco Pantani  
Winnaar: Marco Zamparella
   1.1  
16/9   Groeistad Klassieker  
Winnaar: Milan Menten
   NE  
17/9   Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit  
Winnaar: Sunweb
   CM  
17/9   GP Isbergues  
Winnaar: Benoit Cosnefroy
   1.1  
17/9   Eurode Omloop  
Winnaar: Sjoerd Bax
   NE  
17/9   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Odra  
Winnaar: Kamil Zielinski
   1.2  
18/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U23  
Winnaar: Mikkel Bjerg
   CM  
18-22/9   Ronde van Molvccas      2.2  
19/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit U19  
Winnaar: Thomas Pidcock
   CM  
19-24/9   Ronde van China      2.1  
20/9   Wereldkampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Tom Dumoulin
   CM  
20/9   Omloop van het Houtland  
Winnaar: Tom Devriendt
   1.1  
22/9   Wereldkampioenschappen U19      CM  
22/9-1/10   Clasico RCN      NE  
23/9   Wereldkampioenschappen U23      CM  
23-24/9   Ronde van de Gevaudan Languedoc-Roussillon      2.2  
24/9   Wereldkampioenschappen      CM  
24/9   Gooikse Pijl      1.2  
24/9   Parijs - Chauny      1.2  
24/9   Duo Normand      1.1  
24/9   Ronde van Midden-Brabant      NE  
26/9   Gouden Wiel      1.2U  
26-27/9   Ronde van Toscane      2.1  
27-30/9   Banyuwangi Ronde van Ijen      2.2  
27/9-1/10   Ronde van Rio      2.2  
28/9   Coppa Sabatini      1.1  
29/9   Omloop Eurometropool      1.1  
30/9   Ronde van Emilie      1.HC  
30/9   NK Nederland - Clubs      CN  
30/9-1/10   Ronde van Almaty      2.1