KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
28/7-6/8   Ronde van Guadeloupe  
Winnaar: Sebastien Fournet-Fayard
   2.2  
29/7-1/8   Kreiz Breizh  
Winnaar: Jonas Gregaard Wilsly
   2.2  
29/7-4/8   Ronde van Polen  
Winnaar: Dylan Teuns
   2.WT  
31/7-6/8   Ronde van Utah  
Winnaar: Robert Britton
   2.HC  
1-5/8   Ronde van Burgos  
Winnaar: Mikel Landa Meana
   2.HC  
1-13/8   Ronde van Colombia  
Winnaar: Aristobulo Cala Cala
   2.2  
2/8   Europese Kampioenschappen Tijdrit U19  
Winnaar: Andreas Leknessund
   CC  
3/8   Europese Kampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Victor Campenaerts
   CC  
3/8   Europese Kampioenschappen Tijdrit U23  
Winnaar: Kasper Asgreen
   CC  
4/8   Europese Kampioenschappen U19  
Winnaar: Michele Gazzoli
   CC  
4-15/8   Ronde van Portugal  
Winnaar: Raul Alarcon Garcia
   2.1  
5/8   Europese Kampioenschappen U23  
Winnaar: Casper Phillip Pedersen
   CC  
5/8   Dwars door het Hageland  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   1.1  
5/8   Hansa Bygg Kalmar  
Winnaar: Rasmus Bøgh Wallin
   1.2  
5/8   Ronde van Ribas  
Winnaar: Sergiy Lagkuti
   1.2  
6/8   Europese Kampioenschappen  
Winnaar: Alexander Kristoff
   CC  
6/8   Vlaamse Havenpijl  
Winnaar: Arvid De Kleijn
   1.2  
6/8   Odessa GP  
Winnaar: Mykhaylo Kononenko
   1.2  
7-13/8   BinckBank Tour  
Winnaar: Tom Dumoulin
   2.WT  
8-12/8   Ronde van de Ain  
Winnaar: Thibaut Pinot
   2.1  
9-12/8   Ronde van Szeklerland  
Winnaar: Patrick Bosman
   2.2  
10-13/8   Ronde van Tsjechie  
Winnaar: Josef Cerny
   2.1  
10-13/8   Arctic Race  
Winnaar: Dylan Teuns
   2.HC  
10-13/8   Colorado Classic  
Winnaar: Manuel Senni
   2.HC  
12/8   Memorial Henryka Lasaka  
Winnaar: Alan Banaszek
   1.2  
13/8   NK Belgie U23  
Winnaar: Jordi Van Dingenen
   CN  
13/8   GP Poggiana  
Winnaar: Nicola Conci
   1.2U  
13/8   Hel van Voerendaal  
Winnaar: Mike Terpstra
   NE  
13/8   Puchar Karpat  
Winnaar: Maciej Paterski
   1.2  
15-18/8   Ronde van de Limousin  
Winnaar: Alexis Vuillermoz
   2.1  
16/8   GP Capodarco  
Winnaar: Mark Padun
   1.2U  
18/8   Veenendaal - Veenendaal Classic  
Winnaar: Luka Mezgec
   1.1  
18-27/8   Ronde van de Toekomst      2.Ncup  
19/8   Puchar Ministra Obrony Narodowej  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
19/8-10/9   Ronde van Spanje      2.WT  
20/8   GP Jef Scherens      1.1  
20/8   Hamburg Cyclassics      1.WT  
20/8   Szlakiem Wielkich Jezior      1.2  
22/8   South East Asian Games Tijdrit      JR  
22/8   GP Stad Zottegem      1.1  
22/8   GP Marbriers      1.2  
22-25/8   Ronde van Poitou Charentes      2.1  
23/8   Druivenkoers      1.1  
23/8   NK Brazilie Tijdrit      CN  
23-27/8   Baltic Chain Tour      2.2  
24-27/8   Commonwealth Cycling Classic      2.1  
25/8   South East Asian Games      JR  
25/8   Pro Ötztal 5500      1.1  
25-27/8   Ronde van Xingtai      2.2  
26/8   Omloop Mandel-Leie-Schelde      1.1  
26/8   NK Duitsland Berg      CN  
26-27/8   Ronde van Midden-Nederland      2.2  
27/8   Schaal Sels      1.1  
27/8   NK Brazilie      CN  
27/8   Bretagne Classic      1.WT  
27/8   Ronde van het Sauerland      NE  
27/8   Kroatie - Slovenie      1.2  
27/8-1/9   Ronde van Bulgarije      2.2  
30/8-3/9   Ronde van Santa Catarina      2.2  
30/8-4/9   Ronde van Alberta      2.1