KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
27/6-2/7   Ronde van Hongarije  
Winnaar: Daniel Alexander Jaramillo Diez
   2.2  
28/6-1/7   Course Solidaridad  
Winnaar: Mateusz Komar
   2.2  
29/6-2/7   Ronde van Portugal van de Toekomst  
Winnaar: Jose Carlos Prates Neves Fernandes
   2.2U  
1/7   NK Aruba Tijdrit  
Winnaar: Jean Carlos Ras
   CN  
1/7   Omloop Het Nieuwsblad U23  
Winnaar: Tanguy Turgis
   1.2  
1/7   NK Gabon Tijdrit      CN  
1/7   NK Iran  
Winnaar: Mehdi Sohrabi
   CN  
1/7   NK IJsland  
Winnaar: Anton Orn Elfarsson
   CN  
1/7   GP Houtribdijk  
Winnaar: LottoNL - Jumbo (WV De Jonge Renner)
   NE  
1/7   NK Seychellen Tijdrit  
Winnaar: Dominic Arrisol
   CN  
1/7   NK Turkije  
Winnaar: Onur Balkan
   CN  
1-23/7   Ronde van Frankrijk      2.WT  
2/7   NK Gabon      CN  
2/7   NK Iran Tijdrit  
Winnaar: Mirsamad Pourseyedi Golakhour
   CN  
2/7   Slag om Norg  
Winnaar: Gianni Vermeersch
   1.1  
2/7   NK Seychellen  
Winnaar: Miguel Mathieu
   CN  
2/7   NK Zimbabwe  
Winnaar: Nkumulo Dube
   CN  
2-8/7   Ronde van Oostenrijk  
Winnaar: Stefan Denifl
   2.1  
5-9/7   Ronde van Sibiu  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez
   2.1  
6-9/7   GP Torres Vedras  
Winnaar: Amaro Manuel Reposo Antunes
   2.2  
7/7   GP Stad Sint-Niklaas  
Winnaar: Gerben Thijssen
   1.2  
7/7   Minsk Cup  
Winnaar: Yegor Dementyev
   1.2  
8/7   GP Jean-Pierre MonserĂ©  
Winnaar: Laurens Sweeck
   1.1  
8/7   GP Minsk  
Winnaar: Yauheni Karaliok
   1.2  
8/7   NK Italie Tijdrit U23  
Winnaar: Paolo Baccio
   CN  
9/7   NK Bermuda  
Winnaar: Dominique Mayho
   CN  
9/7   Delta Road Race  
Winnaar: John Murphy
   1.2  
9/7   Velothon Wales  
Winnaar: Ian Bibby
   1.1  
9/7   Ronde van Medio Brenta  
Winnaar: Michele Gazzara
   1.2  
9/7   NK Libanon Tijdrit  
Winnaar: Abdallah El Err
   CN  
9/7   Tijdrit Emmen  
Winnaar: Piotr Havik
   NE  
9/7   Midden-Brabant Poort Omloop  
Winnaar: Jaap Kooijman
   1.2  
12-16/7   Ronde van Valle d`Aosta  
Winnaar: Pavel Sivakov
   2.2U  
14-19/7   Ronde van Flores  
Winnaar: Thomas Lebas
   2.2  
16/7   Trofeo Matteotti  
Winnaar: Sergey Shilov
   1.1  
16/7   NK Libanon  
Winnaar: Rachid Elias Abou
   CN  
16-29/7   Ronde van Qinghai Meer      2.HC  
19/7   GP Pino Cerami  
Winnaar: Wout Van Aert
   1.1  
19-23/7   Cascade Classic      2.2  
22/7   Spremberg      NE  
22-26/7   Ronde van Wallonie      2.HC  
23/7   GP Perenchies      1.2  
23/7   Cottbus - Görlitz - Cottbus      NE  
25/7   Villafranca de Ordizia      1.1  
26-29/7   Ronde van Mazovie      2.2  
26-30/7   Ronde van Vlaams-Brabant      NE  
26-30/7   Ronde van de Elzas      2.2  
27/7   Internatie Reningelst      NE  
28/7-6/8   Ronde van Guadeloupe      2.2  
29/7   Clasica San Sebastian      1.WT  
29-31/7   Kreiz Breizh      2.2  
29/7-4/8   Ronde van Polen      2.WT  
30/7   Poly Normande      1.1  
30/7   Ride London Classic      1.WT  
30/7   Rad am Ring      1.1  
30/7   GP Kranj      1.2  
31/7   Omloop van Getxo      1.1  
31/7-6/8   Ronde van Utah      2.HC