KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
30/3-2/4   Joe Martin Stage Race  
Winnaar: Robin Carpenter
   2.2  
31/3-2/4   Triptyque des Monts et Chateaux      2.2  
31/3-2/4   Ronde van Tochigi      2.2  
1/4   GP Miguel Indurain  
Winnaar: Simon Yates
   1.1  
1/4   Limburg Classic  
Winnaar: Marco Canola
   1.1  
1/4   NK Verenigde Arabische Emiraten Tijdrit  
Winnaar: Yousef Mohamed Mirza Banihammad
   CN  
1-6/4   Ronde van Thailand  
Winnaar: Yevgeniy Gidich
   2.1  
2/4   Ronde van Vlaanderen  
Winnaar: Philippe Gilbert
   1.WT  
2/4   Ronde van de Rioja  
Winnaar: Rory Sutherland
   1.1  
2/4   La Roue Tourangelle  
Winnaar: Flavien Dassonville
   1.1  
2/4   Trofeo Banca Populare Piva  
Winnaar: Mark Padun
   1.2U  
2/4   GP Adria Mobil  
Winnaar: Antonio Parrinello
   1.2  
3-8/4   Ronde van het Baskenland  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte
   2.WT  
4-7/4   Omloop van de Sarthe  
Winnaar: Lilian Calmejane
   2.1  
5/4   Scheldeprijs  
Winnaar: Marcel Kittel
   1.HC  
7-9/4   Omloop van de Ardennen  
Winnaar: Jhonnatan Manuel Narvaez Prado
   2.2  
7-16/4   Ronde van Marokko  
Winnaar: Anass Ait El Abdia
   2.2  
7-16/4   Ronde van Uruguay  
Winnaar: Magno Prado Nazaret
   2.2  
8/4   Ronde van Vlaanderen (U23)  
Winnaar: Edward Dunbar
   1.Ncup  
8/4   Trofeo Edil C  
Winnaar: Marco Negrente
   1.2U  
8/4   Omloop van de Braakman  
Winnaar: Adriaan Janssen
   NE  
9/4   GP Primavera  
Winnaar: Gorka Izagirre Insausti
   1.1  
9/4   Parijs - Roubaix  
Winnaar: Greg Van Avermaet
   1.WT  
9/4   Ronde van de Apennijnen  
Winnaar: Danilo Celano
   1.1  
9/4   Omloop van de Glazen Stad  
Winnaar: Jeff Vermeulen
   NE  
9/4   NK Verenigde Arabische Emiraten  
Winnaar: Yousef Mohamed Mirza Banihammad
   CN  
11/4   Parijs - Camembert  
Winnaar: Nacer Bouhanni
   1.1  
12/4   Brabantse Pijl  
Winnaar: Sonny Colbrelli
   1.HC  
12-16/4   Ronde van Loir-et-Cher  
Winnaar: Alexander Kamp Egested
   2.2  
13/4   GP Denain  
Winnaar: Arnaud Démare
   1.HC  
13-16/4   Ronde van Lombok  
Winnaar: Nathan Earle
   2.2  
15/4   Luik - Bastenaken - Luik (U23)  
Winnaar: Bjorg Lambrecht
   1.2U  
15/4   Fenkel Northern Redsea  
Winnaar: Pierpaolo Ficara
   1.2  
15/4   Ronde van de Finistere  
Winnaar: Julien Loubet
   1.1  
15/4   NK Mexico Tijdrit  
Winnaar: Ignacio Jesus Prado Juarez
   CN  
15/4   ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee  
Winnaar: Christopher Lawless
   1.Ncup  
16/4   Omloop van Massawa  
Winnaar: Simon Musie
   1.2  
16/4   NK Mexico  
Winnaar: Efren Santos Moreno
   CN  
16/4   Amstel Gold Race  
Winnaar: Philippe Gilbert
   1.WT  
17/4   Tro-Bro Leon  
Winnaar: Damien Gaudin
   1.1  
17/4   Ronde van de Belvedere  
Winnaar: Aleksandr Riabushenko
   1.2U  
17/4   Altena Biesbosch Ronde  
Winnaar: Benjamin Verraes
   NE  
17-21/4   Tour of the Alps  
Winnaar: Geraint Thomas
   2.HC  
18/4   GP Palio del Recioto  
Winnaar: Neilson Powless
   1.2U  
18-22/4   Ronde van Eritrea  
Winnaar: Zemenfes Solomon
   2.2  
18-23/4   Ronde van Kroatie  
Winnaar: Vincenzo Nibali
   2.1  
19/4   Waalse Pijl  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte
   1.WT  
19-23/4   Ronde van de Gila  
Winnaar: Evan Huffman
   2.2  
20-23/4   Ronde van Mersin  
Winnaar: Stanislau Bazhkou
   2.2  
21/4   NK Argentinie Tijdrit  
Winnaar: Mauricio Waldemar Muller
   CN  
22/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary  
Winnaar: Kamil Zielinski
   1.2  
22/4   Arno Wallaard Memorial  
Winnaar: Timothy Stevens
   1.2  
22-29/4   Ronde van Senegal      2.2  
23/4   NK Argentinie  
Winnaar: Gonzalo Joaquin Najar
   CN  
23/4   Luik - Bastenaken - Luik  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte
   1.WT  
23/4   Omloop van Asmara  
Winnaar: Mikiel Habtom
   1.2  
23/4   Rutland - Melton Classic  
Winnaar: Daniel Fleeman
   1.2  
23/4   Rund um Düren  
Winnaar: Leon Rohde
   NE  
23/4   Trofeo San Vendemiano  
Winnaar: Nicola Conci
   1.2U  
23/4   Ton Dolmans Trofee  
Winnaar: Robbert De Greef
   NE  
23/4   Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia  
Winnaar: Alois Kankovsky
   1.2  
25/4   GP Liberazione  
Winnaar: Seid Lizde
   1.2U  
25-30/4   Ronde van Romandie      2.WT  
25/4-1/5   Ronde van Bretagne      2.2  
28/4   Himmerland Rundt      1.2  
28-30/4   Ronde van Yorkshire      2.1  
29/4   Banja Luka - Belgrado      1.2  
29/4   GP Viborg      1.2  
29/4   Zuid-Oost Drenthe Classic      1.2  
29/4   GP Lviv      1.2  
29/4-1/5   Ronde van Asturie      2.1  
29/4-3/5   Carpathia Couriers Path      2.2U  
30/4   Banja Luka - Belgrado      1.2  
30/4   Skive Lobet      1.2  
30/4   Parijs - Mantes-en-Yvelines      1.2  
30/4   Wim Hendriks Trofee      NE  
30/4-9/5   Ronde van Oekraine      2.2