UCI WORLD TOUR
 
         
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
26/3   Ronde van Egypte (22/3-26/3)  
Winnaar: Polychronis Tzortzakis   
   2.2  
24/3   Ronde van Alentejo (20/3-24/3)  
Winnaar: Joao Pedro Lourenco Rodrigues   
   2.2  
24/3   Ronde van Tochigi (22/3-24/3)  
Winnaar: Raymond Kreder   
   2.2  
22/3   Bredene Koksijde Classic  
Winnaar: Pascal Ackermann   
   1.HC  
22/3   Youngster Coast Challenge  
Winnaar: Niklas Märkl   
   1.2U  
21/3   Ronde van Taiwan (17/3-21/3)  
Winnaar: Jonathan Clarke   
   2.1  
20/3   Nokere Koerse  
Winnaar: Cees Bol   
   1.HC  
20/3   Nokere Koerse  
Winnares: Lorena Wiebes   
   1.1  
19/3   Tirreno - Adriatico (13/3-19/3)  
Winnaar: Primoz Roglic   
   2.WT  
19/3   Afrikaanse Kampioenschappen  
Winnaar: Mekseb Abraha Debesay   
   CC  
19/3   Afrikaanse Kampioenschappen  
Winnares: Mossana Debesay   
   CC  
17/3   Parijs - Nice (10/3-17/3)  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez   
   2.WT  
17/3   Ronde van Drenthe  
Winnares: Marta Bastianelli   
   1.WT  
17/3   Ronde van Drenthe  
Winnaar: Pim Ligthart   
   1.HC  
17/3   NK Mauritius  
Winnaar: Dylan Redy   
   CN  
17/3   Classica da Arrabida  
Winnaar: Jonathan Lastra Martinez   
   1.2  
17/3   Parijs - Troyes  
Winnaar: Jérémy Cabot   
   1.2  
17/3   Popolarissima  
Winnaar: Nicola Venchiarutti   
   1.2  
17/3   Voorjaarstrofee Istrie (14/3-17/3)  
Winnaar: Felix Gall   
   2.2  
17/3   Afrikaanse Kampioenschappen Tijdrit  
Winnaar: Stefan De Bod   
   CC  
17/3   Afrikaanse Kampioenschappen Tijdrit  
Winnares: Selam Amha Gerefiel   
   CC  
17/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnaar: Benjamin Dyball   
   CC  
17/3   Omloop van de Houtse Linies  
Winnaar: David Dekker   
   NE  
17/3   Omloop van het Waasland  
Winnaar: Alexander Richardson   
   NE  
17/3   Redlands Classic (13/3-17/3)  
Winnaar: Cory Lockwood   
   NE  
17/3   Redlands Classic (13/3-17/3)  
Winnares: Amber Neben   
   2.3  
16/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnares: Sharlotte Lucas   
   CC  
15/3   Acht van Westerveld  
Winnares: Audrey Cordon-Ragot   
   1.2  
15/3   Afrikaanse Kampioenschappen Ploegentijdrit  
Winnaar: Eritrea
   CC  
15/3   Afrikaanse Kampioenschappen Ploegentijdrit  
Winnaar: Ethiopie
   CC  
15/3   Kampioenschap Oceanie Tijdrit  
Winnaar: Benjamin Dyball   
   CC  
15/3   Kampioenschap Oceanie Tijdrit  
Winnares: Kate Perry   
   CC  
 
Baanwedstrijden
24/3   Six Day Manchester (22/3-24/3)  
Winnaar: Yoeri Havik - Wim Stroetinga   
   CL1  
24/3   Six Day Manchester (22/3-24/3)  
Scratch: Victoire Berteau
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
24/3   Cape Epic (17/3-24/3)  
Winnaar: Nino Schurter - Andri Frischknecht   
   SHC  
24/3   Cape Epic (17/3-24/3)  
Winnares: Anna Van Der Breggen - Annika Langvad   
   SHC  
17/3   NK Nieuw Zeeland  
Winnaar: Anton Cooper   
   CN  
17/3   NK Nieuw Zeeland  
Winnares: Samara Sheppard   
   CN  
16/3   Bonelli Park  
Winnaar: Jose Gerardo Ulloa Arevalo   
   HC  
16/3   Bonelli Park  
Winnares: Kate Courtney   
   HC  
 
MTB wedstrijden (DH)
22/3   Rotorua  
Winnaar: Brook MacDonald   
   1  
22/3   Rotorua  
Winnares: Tracey Hannah   
   1  
16/3   NK Nieuw Zeeland  
Winnaar: Brook MacDonald   
   CN  
16/3   NK Nieuw Zeeland  
Winnares: Kate Weatherly   
   CN  
 
NIEUWS