UITSLAGEN
Wegwedstrijden
19/2   Ronde van Oman (16/2-21/2)  
Etappe 4: Sonny Colbrelli   
   2.HC  
17/2   Clasica Costa del Almeria  
Winnaar: Pascal Ackermann   
   1.HC  
17/2   Trofeo Laigueglia  
Winnaar: Simone Velasco   
   1.HC  
17/2   Ronde van de Provence (14/2-17/2)  
Winnaar: Gorka Izagirre Insausti   
   2.1  
17/2   Tour Colombia (12/2-17/2)  
Winnaar: Miguel Angel Lopez Moreno   
   2.1  
16/2   Ronde van Murcia (15/2-16/2)  
Winnaar: Luis Leon Sanchez Gil   
   2.1  
12/2   Ronda Philipinas (8/2-12/2)  
Winnaar: Francisco Mancebo Perez   
   2.2  
10/2   Ronde van Valencia (6/2-10/2)  
Winnaar: Ion Izagirre Insausti   
   2.1  
10/2   Ster van Besseges (7/2-10/2)  
Winnaar: Christophe Laporte   
   2.1  
10/2   NK Zuid-Afrika  
Winnaar: Daryl Impey   
   CN  
10/2   GP Alanya  
Winnaar: Lucas Carstensen   
   1.2  
10/2   GP Alanya  
Winnares: Tatsiana Sharakova   
   1.2  
10/2   Ronde van Valencia  
Winnares: Lotte Kopecky   
   1.2  
 
Baanwedstrijden
14/2   NK Zwitserland  
Omnium: Robin Froidevaux
   CN  
14/2   NK Zwitserland  
Omnium: Andrea Waldis
   CN  
10/2   NK Nieuw Zeeland (7/2-10/2)  
Keirin: Ellesse Andrews
Scratch: Kirstie James
Puntenkoers: Kirstie James
Omnium: Michaela Drummond
   CN  
9/2   NK Nieuw Zeeland (7/2-10/2)  
Omnium: Jordan Kerby
   CN  
 
Veldritten
17/2   Vestingcross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C2  
17/2   Vestingcross  
Winnares: Denise Betsema   
   C2  
16/2   Noordzeecross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
16/2   Noordzeecross  
Winnares: Denise Betsema   
   C1  
10/2   Hoogstraten  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
10/2   Hoogstraten  
Winnares: Sanne Cant   
   C1  
 
MTB wedstrijden (XC)
17/2   Abierto Across  
Winnaar: Guilherme Gotardelo Muller   
   1  
17/2   Abierto Across  
Winnares: Paula Quiros   
   1  
17/2   Mediterranean Epic (14/2-17/2)  
Winnaar: David Valero Serrano   
   S1  
17/2   Mediterranean Epic (14/2-17/2)  
Winnares: Ramona Forchini   
   S1  
17/2   Salamina Island  
Winnaar: Andrea Tiberi   
   1  
17/2   Salamina Island  
Winnares: Haley Smith   
   1  
15/2   Salamina Epic (12/2-15/2)  
Winnaar: Timofei Ivanov   
   S1  
15/2   Salamina Epic (12/2-15/2)  
Winnares: Haley Smith   
   S1  
10/2   Salamina Epic (7/2-10/2)  
Winnaar: Timofei Ivanov   
   S1  
10/2   Salamina Epic (7/2-10/2)  
Winnares: Haley Smith   
   S1  
10/2   Tankwa Trek (7/2-10/2)  
Winnaar: Manuel Fumic - Henrique Silva Avancini   
   S1  
10/2   Tankwa Trek (7/2-10/2)  
Winnares: Jennie Stenerhag - Mariske Strauss   
   S1  
 
NIEUWS