UCI WORLD TOUR
 
     
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
23/6   Ronde van Zwitserland (15/6-23/6)  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez   
   2.WT  
23/6   Ronde van Slovenie (19/6-23/6)  
Winnaar: Diego Ulissi   
   2.HC  
23/6   Ster ZLM Tour (19/6-23/6)  
Winnaar: Mike Teunissen   
   2.1  
23/6   GP de Beauce (19/6-23/6)  
Winnaar: Brendan Rhim   
   2.2  
23/6   Kleine Ronde van Italie (Baby Giro) (13/6-23/6)  
Winnaar: Andres Camilo Ardila Ordonez   
   2.2U  
19/6   NK Nederland Tijdrit U17  
Winnaar: Bjarne Hemme   
   CN  
19/6   NK Nederland Tijdrit U17  
Winnares: Elise Uijen   
   CN  
19/6   NK Nederland Tijdrit U19  
Winnaar: Lars Boven   
   CN  
19/6   NK Nederland Tijdrit U19  
Winnares: Shirin Van Anrooij   
   CN  
19/6   GP Oued Eddahab  
Winnaar: Jason Oosthuizen   
   1.2  
19/6   Tijdrit Emmen  
Winnaar: Jasper De Plus   
   NE  
18/6   Ronde van de Filippijnen (14/6-18/6)  
Winnaar: Jeroen Meijers   
   2.2  
17/6   Mont Ventoux Dénivelé Challenge  
Winnaar: Jesus Herrada Lopez   
   1.1  
16/6   Dauphiné Libéré (9/6-16/6)  
Winnaar: Jakob Fuglsang   
   2.WT  
16/6   Ronde van Belgie (12/6-16/6)  
Winnaar: Remco Evenepoel   
   2.HC  
16/6   Flanders Diamond Tour  
Winnares: Lorena Wiebes   
   1.1  
16/6   Ronde van Hongarije (11/6-16/6)  
Winnaar: Krists Neilands   
   2.1  
16/6   Ronde van Korea (12/6-16/6)  
Winnaar: Filippo Zaccanti   
   2.1  
16/6   NK Panama  
Winnaar: Jorge Amadid Castelblanco Morales   
   CN  
16/6   NK Wit-Rusland  
Winnaar: Yauheni Sobal   
   CN  
16/6   GP Saguenay (13/6-16/6)  
Winnaar: Nickolas Zukowsky   
   2.2  
16/6   Midden-Brabant Poort Omloop  
Winnaar: Arvid De Kleijn   
   1.2  
16/6   Oberösterreich Rundfahrt (13/6-16/6)  
Winnaar: Jannik Steimle   
   2.2  
16/6   Ronde van de Oise (13/6-16/6)  
Winnaar: Anthony Maldonado   
   2.2  
16/6   Ronde van Klein-Polen (14/6-16/6)  
Winnaar: Adam Stachowiak   
   2.2  
16/6   Classic Vienne Poitou-Charentes  
Winnares: Clara Copponi   
   1.3  
16/6   Romsee - Stavelot - Romsee  
Winnaar: Ben Turner   
   NE  
15/6   Women`s Tour (10/6-15/6)  
Winnares: Elizabeth Deignan (Armitstead)   
   2.WT  
15/6   NK Duitsland U23  
Winnaar: Leon Heinschke   
   CN  
15/6   NK Israel Tijdrit  
Winnaar: Guy Niv   
   CN  
15/6   NK Israel Tijdrit  
Winnares: Rotem Gafinovitz   
   CN  
15/6   NK Panama  
Winnares: Shaina Rodriguez   
   CN  
15/6   NK Puerto Rico Tijdrit  
Winnaar: Luis Molina Pagan   
   CN  
15/6   NK Puerto Rico Tijdrit  
Winnares: Donelys Carino Rivera   
   CN  
15/6   NK Wit-Rusland  
Winnares: Tatsiana Sharakova   
   CN  
15/6   NK Zwitserland U23  
Winnaar: Mauro Schmid   
   CN  
14/6   NK Cuba Tijdrit  
Winnaar: Yans Carlos Arias Perez   
   CN  
14/6   NK Panama Tijdrit  
Winnaar: Cristofer Robin Jurado Lopez   
   CN  
14/6   NK Panama Tijdrit  
Winnares: Argelis Judith Bernal   
   CN  
14/6   NK Wit-Rusland Tijdrit  
Winnaar: Yauheni Sobal   
   CN  
14/6   NK Wit-Rusland Tijdrit  
Winnares: Tatsiana Sharakova   
   CN  
13/6   GP Kanton Aargau  
Winnaar: Alexander Kristoff   
   1.HC  
12/6   Bursa Yildirim Bayezit Race  
Winnaar: Mustafa Sayar   
   1.2  
11/6   Bursa Orhangazi Race  
Winnaar: Onur Balkan   
   1.2  
 
Baanwedstrijden
16/6   GP Brno (15/6-16/6)  
Sprint: Harrie Lavreysen
Keirin: Jeffrey Hoogland
Koppelkoers: Roy Pieters - Wim Stroetinga
Omnium: Aaron Gate
   CL1  
16/6   GP Brno (15/6-16/6)  
Sprint: Lee Wai Sze
Keirin: Lee Wai Sze
Koppelkoers: Elinor Barker - Laura Kenny (Trott)
Omnium: Laura Kenny (Trott)
   CL1  
14/6   NK Zwitserland (14/6-15/6)  
Sprint: Marc Frossard
1 km: Marc Frossard
   CN  
14/6   NK Zwitserland (14/6-15/6)  
Scratch: Andrea Waldis
Puntenkoers: Andrea Waldis
   CN  
14/6   Fastest Man on Wheels (14/6-15/6)  
Ploegenachtervolging: Verenigde Staten van Amerika
   CL1  
14/6   Fastest Woman on Wheels (14/6-15/6)  
Team Sprint: Canada
   CL1  
11/6   NK Zwitserland  
Keirin: Marc Frossard
   CN  
11/6   Fiorenzuola (6/6-11/6)  
Scratch: Stefano Moro
Puntenkoers: Benjamin Thomas
Koppelkoers: Benjamin Thomas - Donovan Grondin
Omnium: Donovan Grondin
   CL1  
11/6   Fiorenzuola (6/6-11/6)  
Scratch: Elisa Balsamo
Puntenkoers: Olga Zabelinskaya
Koppelkoers: Katie Archibald - Elinor Barker
Omnium: Karolina Karasiewicz
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
16/6   NK Denemarken  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   CN  
16/6   NK Denemarken  
Winnares: Malene Degn   
   CN  
16/6   NK Oostenrijk  
Winnaar: Gregor Raggl   
   CN  
16/6   NK Oostenrijk  
Winnares: Laura Stigger   
   CN  
16/6   Bedrichov  
Winnaar: Ondrej Cink   
   1  
16/6   Bedrichov  
Winnares: Anne Terpstra   
   1  
16/6   Konya  
Winnaar: Alessio Agostinelli   
   1  
16/6   Konya  
Winnares: Esra Kürkcü   
   1  
16/6   Leukerbad  
Winnaar: Jordan Sarrou   
   1  
16/6   Leukerbad  
Winnares: Ramona Forchini   
   1  
16/6   Pietermaritzburg  
Winnaar: Alan Hatherly   
   1  
16/6   Pietermaritzburg  
Winnares: Candice Lill   
   1  
16/6   Samobor  
Winnaar: Andras Parti   
   1  
16/6   Samobor  
Winnares: Barbara Benko   
   1  
16/6   Valongo  
Winnaar: David Joao Serralheiro Rosa   
   1  
16/6   Valongo  
Winnares: Raquel Queiros   
   1  
15/6   Windhaag  
Winnaar: Gerhard Kerschbaumer   
   1  
15/6   Windhaag  
Winnares: Laura Stigger   
   1  
 
MTB wedstrijden (DH)
16/6   Innsbruck  
Winnaar: Brook MacDonald   
   1  
16/6   Innsbruck  
Winnares: Tracey Hannah   
   1  
 
Urban
15/6   Volterra  
Winnaar: Hugo Briatta   
   CDM  
15/6   Volterra  
Winnares: Gaia Tormena   
   CDM  
 
NIEUWS