UCI WORLD TOUR
 
         
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
20/5   Durango-Durango Emakumen Saria  
Winnares: Lucy Kennedy   
   1.2  
20/5   Ronde van Albanië (20/5-24/5)  
Etappe 1: Ylber Sefa   
   2.2  
19/5   Ronde van Italie (11/5-2/6)  
Etappe 9: Primoz Roglic   
   2.WT  
19/5   Vierdaagse van Duinkerken (14/5-19/5)  
Winnaar: Mike Teunissen   
   2.HC  
19/5   Ronde van Aragon (17/5-19/5)  
Winnaar: Eduard Prades Reverte   
   2.1  
19/5   Ronde van Burgos (16/5-19/5)  
Winnares: Stine Andersen Borgli   
   2.1  
19/5   Ronde van Japan (19/5-26/5)  
Etappe 1: Ayden Toovey   
   2.1  
19/5   NK Oostenrijk Tijdrit  
Winnaar: Matthias Brändle   
   CN  
19/5   NK Oostenrijk Tijdrit  
Winnares: Anna Kiesenhofer   
   CN  
19/5   GP Claude Criquielion  
Winnaar: Arne Marit   
   1.2  
19/5   Ronde van de Zwarte Zee (17/5-19/5)  
Winnaar: Onur Balkan   
   2.2  
19/5   Ronde van Eure-et-Loir (17/5-19/5)  
Winnaar: Luuc Bugter   
   2.2  
19/5   Ronde van Venezuela (18/5-19/5)  
Winnares: Lilibeth Chacon Garcia   
   2.2  
19/5   Dautphetal  
Winnares: Franziska Koch   
   1.3  
19/5   GP Fémin`Ain - Izernore  
Winnares: Annabel Fisher   
   1.3  
19/5   Omloop der Kempen  
Winnaar: René Hooghiemster   
   NE  
18/5   Ronde van Californie (12/5-18/5)  
Winnaar: Tadej Pogacar   
   2.WT  
18/5   Ronde van Californie (16/5-18/5)  
Winnares: Anna Van Der Breggen   
   2.WT  
18/5   Ronde van Limpopo (15/5-18/5)  
Winnaar: Samuele Battistella   
   2.2  
18/5   Omloop der Kempen  
Winnares: Lorena Wiebes   
   NE  
18/5   Zuid-Hollandse Eilanden Tour  
Winnaar: André Luijk   
   NE  
17/5   Ronde van Venezuela  
Winnares: Angie Gonzalez Garcia   
   1.2  
 
Baanwedstrijden
19/5   Astana (17/5-19/5)  
Keirin: Pavel Vorzhev
Scratch: Illart Zuazubiskar Gallastegi
Puntenkoers: Sultanmurat Miraliyev
Koppelkoers: Sultanmurat Miraliyev - Artyom Zakharov
   CL1  
19/5   Astana (17/5-19/5)  
Keirin: Daria Shmeleva
Omnium: Wang Xiaofei
   CL1  
19/5   GP Minsk (16/5-19/5)  
1 km: Artsiom Zaitsau
Scratch: Andrei Sazanov
Koppelkoers: Raman Tsishkou - Yauheni Karaliok
   CL1  
19/5   GP Minsk (16/5-19/5)  
500 m: Natalia Antonova
Scratch: Katarzyna Pawlowska
Koppelkoers: Tamara Dronova - Daria Malkova
   CL1  
19/5   Taiwan Track International Classic (18/5-19/5)  
Sprint: Kang Shih Feng
Keirin: Sergey Ponomaryov
Team Sprint: Kazachstan
Koppelkoers: Leung Chun Wing - Leung Ka Yu
Omnium: Cheung King Lok
   CL1  
19/5   Taiwan Track International Classic (18/5-19/5)  
Sprint: Helena Casas Roige
Keirin: Anis Amira Rosidi
Omnium: Huang Ting Ying
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
19/5   Albstadt  
Winnaar: Mathias Flückiger   
   CDM  
19/5   Albstadt  
Winnares: Kate Courtney   
   CDM  
17/5   Albstadt (Short circuit)  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CDM  
17/5   Albstadt (Short circuit)  
Winnares: Kate Courtney   
   CDM  
 
MTB wedstrijden (DH)
19/5   Brassac  
Winnaar: Dylan Levesque   
   1  
19/5   Brassac  
Winnares: Marine Cabirou   
   1  
 
NIEUWS