UCI WORLD TOUR
 
 
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
20/1   Tour Down Under (15/1-20/1)  
Winnaar: Daryl Impey   
   2.WT  
20/1   Ronde van Uruguay (17/1-20/1)  
Winnares: Tamires Fanny Radatz   
   2.3  
19/1   Gravel and Tar  
Winnaar: Luke Mudgway   
   1.2  
19/1   Gravel and Tar  
Winnares: Brodie Chapman   
   1.2  
18/1   Ronde van Tachira (11/1-18/1)  
Winnaar: Jimmi Briceno Castro   
   2.2  
13/1   Tour Down Under (10/1-13/1)  
Winnares: Amanda Spratt   
   2.1  
 
Baanwedstrijden
20/1   Cambridge (18/1-20/1)  
Sprint: Nathan Hart
Keirin: Edward Dawkins
Scratch: Christos Volikakis
Koppelkoers: Campbell Stewart - Aaron Gate
Omnium: Claudio Imhof
   CDM  
20/1   Cambridge (18/1-20/1)  
Sprint: Lee Wai Sze
Keirin: Lee Wai Sze
Scratch: Martina Fidanza
Koppelkoers: Jolien D`Hoore - Lotte Kopecky
Omnium: Annette Edmondson
   CDM  
19/1   NK Nederland  
Winnaar: Reinier Honig   
   CN  
19/1   Afrikaanse Kampioenschappen (17/1-19/1)  
Sprint: Jean Spies
Scratch: Carl Bonthuys
Koppelkoers: Steven Van Heerden - Joshua Van Wyk
Omnium: Joshua Van Wyk
   CC  
19/1   Afrikaanse Kampioenschappen (17/1-19/1)  
Sprint: Charlene Du Preez (Roux)
Scratch: Maroesjka Matthee
Puntenkoers: Ebtissam Zayed Ahmed
Koppelkoers: Elfriede Wolfaardt - Danielle Van Niekerk
Omnium: Ebtissam Zayed Ahmed
   CC  
15/1   Zesdaagse Bremen (10/1-15/1)  
Winnaar: Iljo Keisse - Jasper De Buyst   
   6D  
13/1   Aziatische Kampioenschappen (8/1-13/1)  
Sprint: Mohd Azrulhasni Awang
Achtervolging: Min Kyeongho
Puntenkoers: Park Sanghoon
Koppelkoers: Im Jaeyeon - Kim Okcheol
   CC  
13/1   Aziatische Kampioenschappen (8/1-13/1)  
Keirin: Yuka Kobayashi
Scratch: Huang Ting Ying
   CC  
 
Veldritten
14/1   Otegem  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C2  
14/1   Otegem  
Winnares: Denise Betsema   
   C2  
13/1   NK Belgie  
Winnaar: Toon Aerts   
   CN  
13/1   NK België U23  
Winnaar: Timo Kielich   
   CN  
13/1   NK Denemarken  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   CN  
13/1   NK Denemarken  
Winnares: Caroline Bohé   
   CN  
13/1   NK Denemarken U23  
Winnaar: Andreas Lund Andresen   
   CN  
13/1   NK Duitsland  
Winnaar: Marcel Meisen   
   CN  
13/1   NK Duitsland U23  
Winnaar: Luca Bockelmann   
   CN  
13/1   NK Finland  
Winnaar: Antti Kuitto   
   CN  
13/1   NK Finland  
Winnares: Susanna Laurila   
   CN  
13/1   NK Frankrijk  
Winnaar: Clement Venturini   
   CN  
13/1   NK Frankrijk  
Winnares: Caroline Mani   
   CN  
13/1   NK Frankrijk U23  
Winnares: Amandine Fouquenet   
   CN  
13/1   NK Groot-Brittannië  
Winnaar: Thomas Pidcock   
   CN  
13/1   NK Groot-Brittannië  
Winnares: Nikki Brammeier (Harris)   
   CN  
13/1   NK Hongarije  
Winnaar: Balasz Vas   
   CN  
13/1   NK Hongarije  
Winnares: Kata Blanka Vas   
   CN  
13/1   NK Ierland  
Winnaar: David Conroy   
   CN  
13/1   NK Ierland  
Winnares: Lara Gillespie   
   CN  
13/1   NK Italie  
Winnaar: Gioele Bertolini   
   CN  
13/1   NK Italie  
Winnares: Eva Lechner   
   CN  
13/1   NK Italië U23  
Winnaar: Jakob Dorigoni   
   CN  
13/1   NK Italië U23  
Winnares: Sara Casasola   
   CN  
13/1   NK Kroatie  
Winnaar: Matija Mestric   
   CN  
13/1   NK Kroatie  
Winnares: Mia Radotic   
   CN  
13/1   NK Luxemburg  
Winnaar: Vincent Dias Dos Santos   
   CN  
13/1   NK Luxemburg  
Winnares: Christine Majerus   
   CN  
13/1   NK Luxemburg U23  
Winnaar: Nicolas Kess   
   CN  
13/1   NK Nederland  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CN  
13/1   NK Nederland  
Winnares: Lucinda Brand   
   CN  
13/1   NK Nederland U19  
Winnaar: Pim Ronhaar   
   CN  
13/1   NK Nederland U19  
Winnares: Puck Pieterse   
   CN  
13/1   NK Nederland U23  
Winnaar: Ryan Kamp   
   CN  
13/1   NK Nederland U23  
Winnares: Ceylin Del Carmen Alvarado   
   CN  
13/1   NK Oostenrijk  
Winnaar: Gregor Raggl   
   CN  
13/1   NK Oostenrijk  
Winnares: Nadja Heigl   
   CN  
13/1   NK Polen  
Winnaar: Marek Konwa   
   CN  
13/1   NK Polen  
Winnares: Barbara Borowiecka   
   CN  
13/1   NK Portugal  
Winnaar: Marcio Fernando Santos Barbosa   
   CN  
13/1   NK Portugal U23  
Winnaar: Bruno Silva   
   CN  
13/1   NK Spanje  
Winnaar: Felipe Orts Lloret   
   CN  
13/1   NK Spanje  
Winnares: Aida Nuno Palacio   
   CN  
13/1   NK Spanje U23  
Winnaar: Ivan Feijoo Alberte   
   CN  
13/1   NK Spanje U23  
Winnares: Luisa Ibarrola Albizua   
   CN  
13/1   NK Zweden  
Winnaar: David Eriksson   
   CN  
13/1   NK Zweden  
Winnares: Ida Erngren   
   CN  
13/1   NK Zwitserland  
Winnaar: Timon Rüegg   
   CN  
13/1   NK Zwitserland  
Winnares: Jolanda Neff   
   CN  
13/1   NK Zwitserland U23  
Winnaar: Loris Rouiller   
   CN  
12/1   NK Belgie  
Winnares: Sanne Cant   
   CN  
12/1   NK Duitsland  
Winnares: Elisabeth Brandau   
   CN  
12/1   NK Duitsland U23  
Winnares: Emma Eydt   
   CN  
12/1   NK Frankrijk U23  
Winnaar: Antoine Benoist   
   CN  
12/1   NK Nederland U17  
Winnaar: Joost Brinkman   
   CN  
12/1   NK Nederland U17  
Winnares: Leonie Bentveld   
   CN  
12/1   NK Portugal  
Winnares: Ana Mafalda Sa Santos   
   CN  
12/1   NK Tsjechie  
Winnaar: Michael Boros   
   CN  
12/1   NK Tsjechie  
Winnares: Pavla Havlikova   
   CN  
 
Strandraces
12/1   Egmond - Pier - Egmond  
Winnaar: Timothy Dupont   
   NE  
12/1   Egmond - Pier - Egmond  
Winnares: Rozanne Slik   
   NE  
 
NIEUWS