UITSLAGEN
Wegwedstrijden
18/11   Ronde van Fuzhou (14/11-18/11)  
Winnaar: Ilya Davidenok   
   2.1  
18/11   Ronde van Michoacan (15/11-20/11)  
Etappe 4: Orlando Trinidad Garibay Contreras   
   2.2  
18/11   Ronde van Tasmanië (16/11-18/11)  
Winnares: Justine Barrow   
   2.3  
11/11   NK Colombia  
Winnares: Katherine Steisy Montoya Zuluaga   
   CN  
11/11   Ronde van Okinawa  
Winnaar: Alan Marangoni   
   1.2  
11/11   Ronde van Quanzhou Bay (9/11-11/11)  
Winnaar: Max Stedman   
   2.2  
11/11   Ronde van Singkarak (4/11-11/11)  
Winnaar: Jesse Ewart   
   2.2  
11/11   Ronde van Okinawa  
Winnares: Eri Yonamine   
   1.3  
10/11   NK Colombia Tijdrit  
Winnares: Serika Guluma Ortiz   
   CN  
 
Baanwedstrijden
18/11   Zesdaagse Gent (13/11-18/11)  
Winnaar: Iljo Keisse - Elia Viviani   
   6D  
 
Veldritten
11/11   Asper-Gavere  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
11/11   Asper-Gavere  
Winnares: Alice Maria Arzuffi   
   C1  
11/11   Ardingly (Crawley)  
Winnaar: Thomas Joseph   
   C2  
11/11   Ardingly (Crawley)  
Winnares: Anna Kay   
   C2  
11/11   Flückiger Cross  
Winnaar: Sascha Weber   
   C2  
11/11   Flückiger Cross  
Winnares: Francesca Baroni   
   C2  
11/11   GP Kosice  
Winnaar: Nicolas Samparisi   
   C2  
11/11   GP Kosice  
Winnares: Tatiana Jasekova   
   C2  
11/11   Karrantza  
Winnaar: Ismael Esteban Aguero   
   C2  
11/11   Karrantza  
Winnares: Lucia Gonzalez Blanco   
   C2  
11/11   Lift Lock Cross  
Winnaar: Gunnar Holmgren   
   C2  
11/11   Lift Lock Cross  
Winnares: Ruby West   
   C2  
11/11   Northampton International  
Winnaar: Curtis White   
   C2  
11/11   Northampton International  
Winnares: Courtenay McFadden   
   C2  
11/11   Pierric  
Winnaar: Francis Mourey   
   C2  
11/11   Pierric  
Winnares: Marlène Petit   
   C2  
11/11   Tilburg  
Winnares: Elodie Kuijper   
   NE  
10/11   Jaarmarktcross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
10/11   Jaarmarktcross  
Winnares: Sanne Cant   
   C1  
10/11   Kolin  
Winnaar: Diether Sweeck   
   C1  
10/11   Kolin  
Winnares: Jana Czeczinkarova   
   C1  
10/11   NK Canada  
Winnaar: Michael Van Den Ham   
   CN  
10/11   NK Canada  
Winnares: Maghalie Rochette   
   CN  
10/11   Northampton International  
Winnaar: Curtis White   
   C2  
10/11   Northampton International  
Winnares: Ellen Noble   
   C2  
10/11   Starlight Cross  
Winnaar: Anthony Clark   
   C2  
10/11   Starlight Cross  
Winnares: Samantha Runnels   
   C2  
10/11   Rhenen  
Winnaar: Koen Van Dijke   
   NE  
10/11   Rhenen  
Winnares: Bianca Van Den Hoek   
   NE  
 
9/11   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnaar: Titouan Perrin Ganier   
   CM  
9/11   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnares: Coline Clauzure   
   CM  
 
NIEUWS