UCI WORLD TOUR
 
             
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
26/8   Ronde van de Toekomst (17/8-26/8)  
Winnaar: Tadej Pogacar   
   2.NC  
19/8   BinckBank Tour (13/8-19/8)  
Winnaar: Matej Mohoric   
   2.WT  
19/8   Ronde van Noorwegen (17/8-19/8)  
Winnares: Marianne Vos   
   2.WT  
19/8   Arctic Race (16/8-19/8)  
Winnaar: Sergey Chernetskiy   
   2.HC  
19/8   Colorado Classic (16/8-19/8)  
Winnaar: Gavin Mannion   
   2.HC  
19/8   Ronde van Hongarije (14/8-19/8)  
Winnaar: Manuel Belletti   
   2.1  
19/8   Colorado Classic (16/8-19/8)  
Winnares: Katherine Hall   
   2.3  
19/8   Ronde van Colombia (5/8-19/8)  
Winnaar: Jonathan Caicedo Cepeda   
   NE  
18/8   Ronde van de Limousin (15/8-18/8)  
Winnaar: Nicolas Edet   
   2.1  
16/8   Ronde van Noorwegen Ploegentijdrit  
Winnaar: Sunweb
   1.WT  
16/8   GP Capodarco  
Winnaar: Einer Augusto Rubio Reyes   
   1.2U  
13/8   Vargarda  
Winnares: Marianne Vos   
   1.WT  
12/8   Ronde van Utah (6/8-12/8)  
Winnaar: Sepp Kuss   
   2.HC  
12/8   Ronde van Portugal (1/8-12/8)  
Winnaar: Raul Alarcon Garcia   
   2.1  
12/8   Ronde van Tsjechie (9/8-12/8)  
Winnaar: Riccardo Zoidl   
   2.1  
12/8   NK Belgie U23  
Winnaar: Gerben Thijssen   
   CN  
12/8   Puchar Karpat  
Winnaar: Maciej Paterski   
   1.2  
12/8   Ronde van Guadeloupe (3/8-12/8)  
Winnaar: Boris Carène   
   2.2  
12/8   Ronde van Roeanda (5/8-12/8)  
Winnaar: Samuel Mugisha   
   2.2  
12/8   Europese Kampioenschappen  
Winnaar: Matteo Trentin   
   CC  
12/8   GP Poggiana  
Winnaar: Robert Stannard   
   1.2U  
12/8   Hel van Voerendaal  
Winnaar: Hartthijs De Vries   
   NE  
12/8   Ronde van het Sauerland  
Winnaar: Manuel Porzner   
   NE  
11/8   Vargarda Ploegentijdrit  
Winnaar: Boels - Dolmans
   1.WT  
11/8   Ronde van Burgos (7/8-11/8)  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo   
   2.HC  
11/8   Slag om Norg  
Winnaar: Jan-Willem Van Schip   
   1.1  
11/8   NK Malta Tijdrit  
Winnaar: William Hili   
   CN  
11/8   Memorial Henryka Lasaka  
Winnaar: Mateusz Grabis   
   1.2  
11/8   Ronde van Szeklerland (7/8-11/8)  
Winnaar: Nicolai Tanovitchi   
   2.2  
10/8   Ronde van Polen (4/8-10/8)  
Winnaar: Michal Kwiatkowski   
   2.WT  
 
Baanwedstrijden
18/8   NK Frankrijk (11/8-18/8)  
Keirin: Sebastien Vigier
Omnium: Thomas Boudat
   CN  
18/8   Sprint Meeting (17/8-18/8)  
Keirin: Maximilian Levy
Scratch: Joao Carlos Araujo Matias
Puntenkoers: Joao Carlos Araujo Matias
   CL1  
18/8   Sprint Meeting (17/8-18/8)  
Keirin: Stephanie Morton
Scratch: Amy Cure
Puntenkoers: Amy Cure
   CL1  
14/8   NK Frankrijk (11/8-18/8)  
500 m: Sandie Clair
   CN  
 
Veldritten
12/8   NK Australie  
Winnaar: Chris Jongewaard   
   CN  
12/8   NK Australie  
Winnares: April McDonough   
   CN  
 
MTB wedstrijden (XC)
17/8   Les Menuires (Eliminator)  
Winnaar: Titouan Perrin Ganier   
   1  
17/8   Les Menuires (Eliminator)  
Winnares: Coline Clauzure   
   1  
12/8   Mont St. Anne  
Winnaar: Mathias Flückiger   
   CDM  
12/8   Mont St. Anne  
Winnares: Jolanda Neff   
   CDM  
12/8   NK Brazilie Marathon  
Winnaar: Mario Antonio Verissimo Oliveira   
   CN  
12/8   NK Brazilie Marathon  
Winnares: Tania Clair Pickler Negherbon   
   CN  
12/8   Kolding  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   1  
12/8   Kolding  
Winnares: Caroline Bohé   
   1  
10/8   Mont St. Anne (Short circuit)  
Winnaar: Samuel Gaze   
   CDM  
10/8   Mont St. Anne (Short circuit)  
Winnares: Annika Langvad   
   CDM  
 
MTB wedstrijden (DH)
12/8   Rhyd-Y-Felin, Llangynog  
Winnaar: Joe Breeden   
   1  
12/8   Rhyd-Y-Felin, Llangynog  
Winnares: Katy Curd   
   1  
11/8   Mont St. Anne  
Winnaar: Loic Bruni   
   CDM  
11/8   Mont St. Anne  
Winnares: Rachel Atherton   
   CDM  
 
BMX wedstrijden
11/8   Europese Kampioenschappen  
Winnaar: Kyle Evans   
   CC  
11/8   Europese Kampioenschappen  
Winnares: Laura Smulders   
   CC  
 
NIEUWS