UCI WORLD TOUR
 
     
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
25/6   Race Across America (12/6-25/6)  
Winnaar: Christoph Strasser   
   NE  
25/6   Race Across America (12/6-25/6)  
Winnares: Nicole Reist   
   NE  
24/6   Adriatica Ionica Race (20/6-24/6)  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo   
   2.1  
24/6   Ronde van de Savoie (21/6-24/6)  
Winnaar: Riccardo Zoidl   
   2.2  
21/6   NK Belgie Tijdrit  
Winnaar: Victor Campenaerts   
   CN  
21/6   NK Belgie Tijdrit  
Winnares: Ann-Sophie Duyck   
   CN  
21/6   NK Canada Tijdrit  
Winnaar: Svein Tuft   
   CN  
21/6   NK Canada Tijdrit  
Winnares: Leah Kirchmann   
   CN  
21/6   NK Noorwegen Tijdrit  
Winnaar: Edvald Boasson Hagen   
   CN  
21/6   NK Noorwegen Tijdrit  
Winnares: Line Marie Gulliksen   
   CN  
21/6   NK Slowakije Tijdrit  
Winnaar: Marek Canecky   
   CN  
21/6   NK Slowakije Tijdrit  
Winnares: Tatiana Jasekova   
   CN  
21/6   NK Tsjechie Tijdrit  
Winnaar: Josef Cerny   
   CN  
21/6   NK Tsjechie Tijdrit  
Winnares: Tereza Korvasova   
   CN  
21/6   NK Verenigde Staten Tijdrit  
Winnaar: Joey Rosskopf   
   CN  
21/6   NK Verenigde Staten Tijdrit  
Winnares: Amber Neben   
   CN  
21/6   Ronde van Mevlana (18/6-21/6)  
Winnaar: Onur Balkan   
   2.2  
20/6   NK IJsland Tijdrit  
Winnaar: Runar Orn Agustsson   
   CN  
20/6   NK IJsland Tijdrit  
Winnares: Rannveig Anna Guicharnaud   
   CN  
20/6   NK Oekraine Tijdrit  
Winnaar: Andriy Grivko   
   CN  
20/6   NK Zweden Tijdrit  
Winnaar: Tobias Ludvigsson   
   CN  
20/6   NK Zweden Tijdrit  
Winnares: Lisa Norden   
   CN  
20/6   Tijdrit Emmen  
Winnaar: Dion Beukeboom   
   NE  
19/6   Halle - Ingooigem  
Winnaar: Danny Van Poppel   
   1.1  
19/6   NK Oekraine Tijdrit  
Winnares: Valeriya Kononenko   
   CN  
17/6   Ronde van Zwitserland (9/6-17/6)  
Winnaar: Richie Porte   
   2.WT  
17/6   Women`s Tour (13/6-17/6)  
Winnares: Coryn Rivera   
   2.WT  
17/6   Elfstedenronde  
Winnaar: Adam Blythe   
   1.1  
17/6   GP Horsens  
Winnaar: Herman Dahl   
   1.1  
17/6   Omloop van Occitanië (14/6-17/6)  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte   
   2.1  
17/6   Ronde van Slovenie (13/6-17/6)  
Winnaar: Primoz Roglic   
   2.1  
17/6   NK Bermuda Tijdrit  
Winnaar: Conor White   
   CN  
17/6   NK Duitsland U23  
Winnaar: Max Kanter   
   CN  
17/6   NK El Salvador Tijdrit  
Winnaar: Jose Geovany Guevara Mejia   
   CN  
17/6   NK El Salvador Tijdrit  
Winnares: Roxana Ortiz   
   CN  
17/6   NK Finland  
Winnaar: Anders Bäckman   
   CN  
17/6   NK Japan Tijdrit  
Winnaar: Kazushige Kuboki   
   CN  
17/6   NK Japan Tijdrit  
Winnares: Eri Yonamine   
   CN  
17/6   NK Zwitserland U23  
Winnaar: Lukas Rüegg   
   CN  
17/6   GP de Beauce (13/6-17/6)  
Winnaar: James Piccoli   
   2.2  
17/6   Korono Kocich  
Winnaar: Kamil Malecki   
   1.2  
17/6   Oberösterreich Rundfahrt (14/6-17/6)  
Winnaar: Stephan Rabitsch   
   2.2  
17/6   Classic Vienne Poitou-Charentes  
Winnares: Camille Devi   
   1.3  
17/6   Romsee - Stavelot - Romsee  
Winnaar: Kenny Willems   
   NE  
17/6   Trofeo Gobierno de la Rioja  
Winnares: Danielle Christmas   
   1.3  
16/6   Fyn Rundt  
Winnaar: Mads Pedersen   
   1.1  
16/6   NK Cuba  
Winnaar: Emilio Perez   
   CN  
16/6   NK Mauritius Tijdrit  
Winnaar: Christopher Rougier-Lagane   
   CN  
16/6   NK Puerto Rico Tijdrit  
Winnaar: Elvys Reyes   
   CN  
16/6   NK Puerto Rico Tijdrit  
Winnares: Donelys Carino Rivera   
   CN  
16/6   Memorial Grundmanna i Wizowskiego  
Winnaar: Lukasz Owsian   
   1.2  
16/6   Kleine Ronde van Italie (Baby Giro) (7/6-16/6)  
Winnaar: Alexander Vlasov   
   2.2U  
15/6   Dwars door het Hageland  
Winnaar: Krists Neilands   
   1.1  
15/6   NK Cuba Tijdrit  
Winnaar: Pedro Portuondo Torres   
   CN  
16/6   NK Cuba  
Winnares: Yudelmis Dominguez Masague   
   CN  
15/6   NK Cuba Tijdrit  
Winnares: Marlies Mejias Garcia   
   CN  
 
Baanwedstrijden
18/6   NK Zwitserland  
Keirin: Stefan Bissegger
Afvalkoers: Stefan Bissegger
   CN  
18/6   NK Zwitserland  
Puntenkoers: Andrea Waldis
   CN  
17/6   GP Brno (16/6-17/6)  
Sprint: Harrie Lavreysen
Keirin: Stefan Bötticher
Koppelkoers: Viktor Manakov - Maksim Piskunov
Omnium: Francesco Lamon
   CL1  
17/6   GP Brno (16/6-17/6)  
Sprint: Lee Wai Sze
Keirin: Lee Wai Sze
Koppelkoers: Emily Kay - Laura Kenny (Trott)
Omnium: Laura Kenny (Trott)
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
18/6   NK Noorwegen Marathon  
Winnaar: Ole Hem   
   CN  
17/6   NK Denemarken  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   CN  
17/6   NK Denemarken  
Winnares: Annika Langvad   
   CN  
17/6   NK Duitsland Marathon  
Winnaar: Julian Schelb   
   CN  
17/6   NK Duitsland Marathon  
Winnares: Sabine Spitz   
   CN  
17/6   Samobor  
Winnaar: Daniele Braidot   
   1  
17/6   Samobor  
Winnares: Tanja Zakelj   
   1  
17/6   Zadov  
Winnaar: Jaroslav Kulhavy   
   1  
17/6   Zadov  
Winnares: Jitka Skarnitzlova   
   1  
16/6   Volterra  
Winnares: Ingrid Sofie Bøe Jacobsen   
   CDM  
16/6   Volterra (Eliminator)  
Winnaar: Lorenzo Serres   
   CDM  
16/6   NK Noorwegen Marathon  
Winnares: Borghild Løvset   
   CN  
16/6   Assen  
Winnaar: Thom Bonder   
   NE  
16/6   Assen  
Winnares: Ceylin Del Carmen Alvarado   
   NE  
16/6   Csömör  
Winnaar: Bartlomiej Wawak   
   1  
16/6   Csömör  
Winnares: Barbara Benko   
   1  
16/6   Mankele  
Winnaar: Alan Hatherly   
   1  
16/6   Mankele, Mpumulanga  
Winnares: Candice Lill   
   1  
16/6   Misgav  
Winnaar: Shlomi Haimy   
   1  
16/6   Misgav  
Winnares: Jovana Crnogorac   
   1  
16/6   Windhaag  
Winnaar: Daniel McConnell   
   1  
16/6   Windhaag  
Winnares: Anne Terpstra   
   1  
 
MTB wedstrijden (DH)
21/6   NK Colombia  
Winnares: Anna Melissa Gallego Ruiz   
   CN  
17/6   Innsbruck  
Winnaar: Danny Hart   
   1  
17/6   Innsbruck  
Winnares: Tracey Hannah   
   1  
17/6   Kransjka Gora  
Winnaar: Joshua Barth   
   1  
17/6   Kransjka Gora  
Winnares: Monika Hrastnik   
   1  
14/6   NK Colombia  
Winnaar: Marcelo Gutierrez Villegas   
   CN  
 
NIEUWS