UCI WORLD TOUR
 
       
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
27/5   Ronde van Italie (4/5-27/5)  
Winnaar: Chris Froome   
   2.WT  
27/5   Ronde van Belgie (23/5-27/5)  
Winnaar: Jens Keukeleire   
   2.HC  
27/5   Ronde van Japan (20/5-27/5)  
Winnaar: Marcos Garcia Fernandez   
   2.1  
27/5   Ras Tailteann (20/5-27/5)  
Winnaar: Luuc Bugter   
   2.2  
24/5   Ronde van de Fjorden (22/5-24/5)  
Winnaar: Michael Albasini   
   2.HC  
23/5   Ronde van Albanië (19/5-23/5)  
Winnaar: Michele Gazzara   
   2.2  
23/5   Ronde van de Filippijnen (20/5-23/5)  
Winnaar: El Joshua Carino   
   2.2  
22/5   Emakumen Bira (19/5-22/5)  
Winnares: Amanda Spratt   
   2.WT  
21/5   Leo Wirth Gedächtnisrennen  
Winnares: Corinna Lechner   
   1.3  
20/5   Ronde van Noorwegen (16/5-20/5)  
Winnaar: Eduard Prades Reverte   
   2.HC  
20/5   GP Marcel Kint  
Winnaar: Nacer Bouhanni   
   1.1  
20/5   Ronde van de Ain (18/5-20/5)  
Winnaar: Arthur Vichot   
   2.1  
20/5   NK Barbados  
Winnaar: Jacob Kelly   
   CN  
20/5   NK Botswana Tijdrit  
Winnaar: Abeng Malete   
   CN  
20/5   NK Botswana Tijdrit  
Winnares: Tsaone Oratile Latiwa   
   CN  
20/5   Baltyk - Karkonosze Tour (16/5-20/5)  
Winnaar: Philipp Walsleben   
   2.2  
20/5   Parijs - Arras (18/5-20/5)  
Winnaar: Stephan Rabitsch   
   2.2  
20/5   Omloop der Kempen  
Winnaar: Daan Van Sintmaartensdijk   
   NE  
20/5   Omloop der Kempen  
Winnares: Winanda Spoor   
   NE  
20/5   Ronde van de Isard d`Ariege (17/5-20/5)  
Winnaar: Stephen Williams   
   2.2U  
19/5   Ronde van Californie (13/5-19/5)  
Winnaar: Egan Arley Bernal Gomez   
   2.WT  
19/5   Ronde van Californie (17/5-19/5)  
Winnares: Katherine Hall   
   2.WT  
19/5   NK Barbados Tijdrit  
Winnaar: Joshua Kelly   
   CN  
17/5   Durango-Durango Emakumen Saria  
Winnares: Anna Van Der Breggen   
   1.2  
 
Baanwedstrijden
21/5   Dudenhofen  
Sprint: Harrie Lavreysen
Koppelkoers: Gael Suter - Achim Burkart
Afvalkoers: Christos Volikakis
   CL1  
21/5   Dudenhofen  
Sprint: Kristina Vogel
Koppelkoers: Laurie Berthon - Pascale Jeuland-Tranchant
Afvalkoers: Letizia Paternoster
   CL1  
20/5   Oberhausen  
Keirin: Harrie Lavreysen
Puntenkoers: Christos Volikakis
   CL1  
20/5   Oberhausen  
Keirin: Kristina Vogel
Puntenkoers: Pascale Jeuland-Tranchant
Koppelkoers: Anna Knauer - Lisa Küllmer
   CL1  
19/5   Öschelbronn  
Sprint: Krzysztof Maksel
Scratch: Loic Perizzolo
Koppelkoers: Roman Gladysh - Vitaliy Hryniv
   CL1  
19/5   Öschelbronn  
Sprint: Kristina Vogel
Scratch: Pascale Jeuland-Tranchant
Koppelkoers: Letizia Paternoster - Elisa Balsamo
   CL1  
18/5   Singen  
Keirin: Krzysztof Maksel
Puntenkoers: Moritz Malcharek
Koppelkoers: Artur Ershov - Maksim Piskunov
   CL1  
18/5   Singen  
Sprint: Anastasia Voynova
Scratch: Letizia Paternoster
Koppelkoers: Letizia Paternoster - Elisa Balsamo
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
20/5   Albstadt  
Winnaar: Nino Schurter   
   CDM  
20/5   Albstadt  
Winnares: Jolanda Neff   
   CDM  
20/5   Baie-Saint-Paul  
Winnaar: Felix Burke   
   1  
20/5   Baie-Saint-Paul  
Winnares: Maghalie Rochette   
   1  
18/5   Albstadt (Short circuit)  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CDM  
18/5   Albstadt (Short circuit)  
Winnares: Annika Langvad   
   CDM  
 
NIEUWS