UCI WORLD TOUR
 
 
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
21/1   Tour Down Under (16/1-21/1)  
Winnaar: Daryl Impey   
   2.WT  
21/1   La Tropicale Amissa Bongo (15/1-21/1)  
Winnaar: Joseph Areruya   
   2.1  
21/1   Nieuw Zeeland Classic (17/1-21/1)  
Winnaar: Hayden McCormick   
   2.2  
21/1   Ronde van Tachira (12/1-21/1)  
Winnaar: Pedro Antonio Gutierrez Daza   
   2.2  
14/1   Tour Down Under (11/1-14/1)  
Winnares: Amanda Spratt   
   2.1  
13/1   NK Filippijnen Tijdrit  
Winnaar: Mark John Lexer Galedo   
   CN  
 
Baanwedstrijden
21/1   Minsk (19/1-21/1)  
Sprint: Matthijs Buchli
Ploegenachtervolging: Groot-Brittannie
Scratch: Yauheni Karaliok
Omnium: Jan-Willem Van Schip
   CDM  
21/1   Minsk (19/1-21/1)  
Keirin: Nicky Degrendele
Team Sprint: Duitsland
Koppelkoers: Letizia Paternoster - Maria Giulia Confalonieri
   CDM  
20/1   NK Nederland  
Gangmaking: Reinier Honig
   CN  
16/1   Zesdaagse Bremen (11/1-16/1)  
Winnaar: Kenny De Ketele - Theo Reinhardt   
   6D  
14/1   NK Spanje  
Omnium: Julio Alberto Amores Palacios
   CN  
14/1   NK Spanje  
Omnium: Irene Usabiaga Balerdi
   CN  
 
Veldritten
20/1   Kasteelcross  
Winnaar: Wietse Bosmans   
   C2  
20/1   Kasteelcross  
Winnares: Thalita De Jong   
   C2  
15/1   Otegem  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C2  
15/1   Otegem  
Winnares: Sanne Cant   
   C2  
14/1   NK Belgie  
Winnaar: Wout Van Aert   
   CN  
14/1   NK Belgie  
Winnares: Sanne Cant   
   CN  
14/1   NK België U23  
Winnaar: Thijs Aerts   
   CN  
14/1   NK Denemarken  
Winnaar: Sebastian Fini Carstensen   
   CN  
14/1   NK Denemarken  
Winnares: Malene Degn   
   CN  
14/1   NK Denemarken U23  
Winnaar: Jonas Lindberg   
   CN  
14/1   NK Duitsland  
Winnaar: Marcel Meisen   
   CN  
14/1   NK Duitsland  
Winnares: Elisabeth Brandau   
   CN  
14/1   NK Duitsland U23  
Winnares: Nina Küderle   
   CN  
14/1   NK Frankrijk  
Winnaar: Steve Chainel   
   CN  
14/1   NK Frankrijk  
Winnares: Pauline Ferrand-Prévot   
   CN  
14/1   NK Frankrijk U23  
Winnares: Jade Wiel   
   CN  
14/1   NK Groot-Brittannië  
Winnaar: Grant Ferguson   
   CN  
14/1   NK Groot-Brittannië  
Winnares: Helen Wyman (Saunders)   
   CN  
14/1   NK Groot-Brittannië U23  
Winnaar: Thomas Pidcock   
   CN  
14/1   NK Groot-Brittannië U23  
Winnares: Evie Richards   
   CN  
14/1   NK Hongarije  
Winnaar: Zsolt Bur   
   CN  
14/1   NK Hongarije  
Winnares: Barbara Benko   
   CN  
14/1   NK Ierland  
Winnaar: Darnell Moore   
   CN  
14/1   NK Ierland  
Winnares: Lara Gillespie   
   CN  
14/1   NK Kroatie  
Winnaar: Matija Mestric   
   CN  
14/1   NK Kroatie  
Winnares: Maja Perinovic   
   CN  
14/1   NK Nederland  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   CN  
14/1   NK Nederland U17  
Winnaar: Salvador Alvarado   
   CN  
14/1   NK Nederland U19  
Winnaar: Ryan Kamp   
   CN  
14/1   NK Nederland U23  
Winnaar: Joris Nieuwenhuis   
   CN  
14/1   NK Polen  
Winnaar: Marek Konwa   
   CN  
14/1   NK Polen  
Winnares: Marta Turobos   
   CN  
14/1   NK Portugal  
Winnaar: Mario Luis Miranda Costa   
   CN  
14/1   NK Portugal  
Winnares: Sandra Santos   
   CN  
14/1   NK Portugal U23  
Winnaar: Carlos Salgueiro   
   CN  
14/1   NK Spanje  
Winnaar: Ismael Esteban Aguero   
   CN  
14/1   NK Spanje  
Winnares: Aida Nuno Palacio   
   CN  
14/1   NK Spanje U23  
Winnares: Luisa Ibarrola Albizua   
   CN  
14/1   NK Verenigde Staten  
Winnaar: Stephen Hyde   
   CN  
14/1   NK Verenigde Staten  
Winnares: Katherine Compton   
   CN  
14/1   NK Verenigde Staten U23  
Winnaar: Christopher Blevins   
   CN  
14/1   NK Verenigde Staten U23  
Winnares: Emma White   
   CN  
14/1   NK Zwitserland  
Winnaar: Lars Förster   
   CN  
14/1   NK Zwitserland  
Winnares: Jasmin Egger-Achermann   
   CN  
14/1   NK Zwitserland U23  
Winnaar: Timon Rüegg   
   CN  
13/1   NK Duitsland U23  
Winnaar: Maximilian Möbis   
   CN  
13/1   NK Frankrijk U23  
Winnaar: Joshua Dubau   
   CN  
13/1   NK Luxemburg  
Winnaar: Sören Nissen   
   CN  
13/1   NK Luxemburg  
Winnares: Christine Majerus   
   CN  
13/1   NK Luxemburg U23  
Winnaar: Félix Schreiber   
   CN  
13/1   NK Nederland  
Winnares: Lucinda Brand   
   CN  
13/1   NK Nederland U17  
Winnares: Shirin Van Anrooij   
   CN  
13/1   NK Nederland U19  
Winnares: Femke Gerritse   
   CN  
13/1   NK Nederland U23  
Winnares: Inge Van Der Heijden   
   CN  
13/1   NK Spanje U23  
Winnaar: Jofre Cullell Estape   
   CN  
13/1   NK Tsjechie  
Winnaar: Michael Boros   
   CN  
13/1   NK Tsjechie  
Winnares: Pavla Havlikova   
   CN  
13/1   NK Zweden  
Winnaar: Martin Eriksson   
   CN  
13/1   NK Zweden  
Winnares: Åsa-Maria Erlandsson   
   CN  
 
MTB wedstrijden (XC)
21/1   Snow Bike Festival (18/1-21/1)  
Winnaar: Joris Ryf   
   S1  
21/1   Snow Bike Festival (18/1-21/1)  
Winnares: Katrin Leumann   
   S1  
 
Strandraces
13/1   Egmond - Pier - Egmond  
Winnaar: Jasper Ockeloen   
   NE  
13/1   Egmond - Pier - Egmond  
Winnares: Nina Kessler   
   NE  
 
NIEUWS