UCI WORLD TOUR
 
               
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
2/4   Ronde van Algerije (27/3-2/4)  
Winnaar: Azzedine Lagab   
   2.2  
1/4   Ronde van Uruguay (23/3-1/4)  
Winnaar: Magno Prado Nazaret   
   2.2  
28/3   Dwars door Vlaanderen  
Winnaar: Yves Lampaert   
   1.WT  
28/3   Dwars door Vlaanderen  
Winnares: Ellen Van Dijk   
   1.1  
25/3   Gent - Wevelgem  
Winnaar: Peter Sagan   
   1.WT  
25/3   Gent - Wevelgem  
Winnares: Marta Bastianelli   
   1.WT  
25/3   Ronde van Catalonie (19/3-25/3)  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte   
   2.WT  
25/3   Ronde van Langkawi (18/3-25/3)  
Winnaar: Artem Ovechkin   
   2.HC  
25/3   GP Cholet - Pays de Loire  
Winnaar: Thomas Boudat   
   1.1  
25/3   Internationale Wielerweek Coppi & Bartali (22/3-25/3)  
Winnaar: Diego Rosa   
   2.1  
25/3   NK Botswana  
Winnaar: Thabiso Mokalake   
   CN  
25/3   NK Botswana  
Winnares: Promise Ntshese   
   CN  
25/3   Classica Aldeias do Xisto  
Winnaar: Daniel Jose Pereira Mestre   
   1.2  
25/3   Ronde van Cartier (22/3-25/3)  
Winnaar: Cristian Raileanu   
   2.2  
25/3   Ronde van Normandie (19/3-25/3)  
Winnaar: Thomas Stewart   
   2.2  
25/3   Ronde van Tochigi (23/3-25/3)  
Winnaar: Michael Potter   
   2.2  
25/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnaar: Chris Harper   
   CC  
25/3   Kattekoers (Gent - Ieper)  
Winnaar: Ziga Jerman   
   1.NC  
25/3   Ronde van CataloniĆ«  
Winnares: Lauren Stephens (Robertson)   
   NE  
25/3   San Dimas Stage Race (23/3-25/3)  
Winnares: Jasmin Duehring (Glaesser)   
   2.3  
24/3   Classic Loire Atlantique  
Winnaar: Rasmus Christian Quaade   
   1.1  
24/3   NK Verenigde Arabische Emiraten  
Winnaar: Yousef Mohamed Mirza Banihammad   
   CN  
24/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnares: Sharlotte Lucas   
   CC  
24/3   Omloop van de Veenkolonien  
Winnaar: Jesper Rasch   
   NE  
23/3   E3 Prijs Harelbeke  
Winnaar: Niki Terpstra   
   1.WT  
23/3   Tour de la Pharmacie Centrale de Tunisie (20/3-23/3)  
Winnaar: Gaetan Bille   
   2.2  
23/3   Kampioenschap Oceanie Tijdrit  
Winnaar: Hamish Bond   
   CC  
23/3   Kampioenschap Oceanie Tijdrit  
Winnares: Grace Brown   
   CC  
22/3   Driedaagse De Panne  
Winnares: Jolien D`Hoore   
   1.WT  
21/3   Driedaagse Brugge - De Panne  
Winnaar: Elia Viviani   
   1.HC  
 
MTB wedstrijden (XC)
25/3   Cape Epic (18/3-25/3)  
Winnaar: Jaroslav Kulhavy   
   SHC  
25/3   Cape Epic (18/3-25/3)  
Winnares: Annika Langvad   
   SHC  
25/3   Marseille  
Winnaar: Maxime Marotte   
   HC  
25/3   Marseille  
Winnares: Lucie Urruty   
   HC  
25/3   NK Argentinie Marathon  
Winnaar: Matias Baudino   
   CN  
25/3   NK Argentinie Marathon  
Winnares: Yesica Andres Cantelmi   
   CN  
25/3   Kamptal Klassik  
Winnaar: Bartlomiej Wawak   
   1  
25/3   Kamptal Klassik  
Winnares: Jitka Skarnitzlova   
   1  
25/3   Santiago  
Winnaar: Luiz Henrique Cocuzzi   
   1  
25/3   Santiago  
Winnares: Paula Quiros   
   1  
23/3   Marseille (Eliminator)  
Winnaar: Titouan Perrin Ganier   
   HC  
23/3   Marseille (Eliminator)  
Winnares: Coline Clauzure   
   HC  
 
MTB wedstrijden (DH)
25/3   Lousa  
Winnaar: Amaury Pierron   
   1  
25/3   Rotorua  
Winnaar: Samuel Blenkinsop   
   1  
25/3   Rotorua  
Winnares: Tahnee Seagrave   
   1  
 
BMX wedstrijden
25/3   Verona  
Winnaar: Kyle Evans   
   HC  
25/3   Verona  
Winnares: Saya Sakakibara   
   HC  
24/3   Verona  
Winnaar: Niek Kimmann   
   HC  
24/3   Verona  
Winnares: Laura Smulders   
   HC  
21/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnaar: Corey Frieswyk   
   CC  
21/3   Kampioenschap Oceanie  
Winnares: Sarah Walker   
   CC  
 
NIEUWS