UCI WORLD TOUR
 
   
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
25/2   Ronde van Abu Dhabi (21/2-25/2)  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte   
   2.WT  
25/2   Ronde van Antalya (22/2-25/2)  
Winnaar: Artem Ovechkin   
   2.2  
25/2   Wielerweek Valencia (22/2-25/2)  
Winnares: Hannah Barnes   
   2.2  
24/2   Omloop Het Nieuwsblad  
Winnaar: Michael Valgren Andersen   
   1.WT  
24/2   Classic d`Ardèche  
Winnaar: Romain Bardet   
   1.1  
24/2   Omloop Het Nieuwsblad  
Winnares: Christina Malling Siggaard   
   1.1  
23/2   GP de la Ville d`Alger (20/2-23/2)  
Winnaar: Charalampos Kastrantas   
   2.2  
18/2   Ronde van Andalusie (Ruta del Sol) (14/2-18/2)  
Winnaar: Tim Wellens   
   2.HC  
18/2   Ronde van de Algarve (14/2-18/2)  
Winnaar: Michal Kwiatkowski   
   2.HC  
18/2   Ronde van Oman (13/2-18/2)  
Winnaar: Alexey Lutsenko   
   2.HC  
18/2   Ronde van de Haut-Var (17/2-18/2)  
Winnaar: Jonathan Hivert   
   2.1  
18/2   GP Alanya  
Winnaar: Kirill Pozdnyakov   
   1.2  
18/2   GP Laguna  
Winnaar: Paolo Toto   
   1.2  
18/2   Afrikaanse Kampioenschappen  
Winnaar: Amanuel Gebreigzabhier   
   CC  
18/2   Rutas de America (11/2-18/2)  
Winnaar: Alan Matias Presa Pirez   
   NE  
18/2   Tour of East Gippsland (17/2-18/2)  
Winnares: Grace Brown   
   2.3  
17/2   Afrikaanse Kampioenschappen  
Winnares: Bisrat Ghebremeskel   
   CC  
 
Baanwedstrijden
25/2   NK Nieuw Zeeland (21/2-25/2)      CN  
25/2   NK Nieuw Zeeland (21/2-25/2)      CN  
20/2   Aziatische Kampioenschappen (16/2-20/2)      CC  
20/2   Aziatische Kampioenschappen (16/2-20/2)      CC  
17/2   NK Groot-Brittannië      CN  
17/2   NK Groot-Brittannië      CN  
 
Veldritten
18/2   Vestingcross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C2  
18/2   Vestingcross  
Winnares: Laura Verdonschot   
   C2  
17/2   Noordzeecross  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel   
   C1  
17/2   Noordzeecross  
Winnares: Sanne Cant   
   C1  
 
MTB wedstrijden (XC)
25/2   Cyprus Sunshine Cup (22/2-25/2)  
Winnaar: Lars Förster   
   SHC  
25/2   Cyprus Sunshine Cup (22/2-25/2)  
Winnares: Anna Van Der Breggen   
   SHC  
23/2   NK Nieuw Zeeland  
Winnaar: Anton Cooper   
   CN  
23/2   NK Nieuw Zeeland  
Winnares: Samara Sheppard   
   CN  
 
NIEUWS